Време вече не остана, НОЕМВРИйка ще става майска мама!!!

  • 15 088
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Наде, Честит рожден ден!
Бъди здрава, обградена с много любов и много детски смях!

# 256
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 356
Наде Честит Рожден Ден!!!

# 257
  • Мнения: 197
наде,честит рожден ден!много здраве,щастие и едно(или две)бебенце/а ти пожелава бандата от 'надежда'

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Наде, честит рожден ден!От здраве щастие и любов да не се отървеш! newsm59 nbirthday newsm67  Gift Tada  costumed034  4uu  Party Time  bigdance2


Ради стискам палци да оздравявате бързо с Теа  Praynig

# 259
  • Мнения: 255
Здравейте момичета!
Загубих се много, покрай работата.. но ми липсвате и се надявам да съм по-редовна сега, като мине годишното приключване...
Дарин е здрав (да не чуе дявола), търчи из вкъщи с баба и дядо си, и бърбори много... повтаря най-различни думички. а вече и почна да си измисля негови Simple Smile

Честити рожденни дни  на Веси и  Надя! Да сте все така засмени, чаровни и положителни! Да сте живи и здрави, за радост на съпрузи и дечица!

# 260
Мили момичета, благодаря ви на всички за милите думи и страхотните пожелания Hug  Hug Благодаря ви, че сте ми опора в тежки моменти, благодаря ви че се радвате заедно с мен на хубавите случки!  Hug Hug

Извинявам се, че пиша като гост, ама днес всичко ми е тръгнало на разсипия у дома и за капак - немога да си влеза с профила  ooooh!

ОБИЧАМ ВИ МНОГО, АМА МНОГО!  Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 352
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,НАДЕ!!!Пожелавам ти много здраве,късмет и щастие!Каквото си пожелаеш днес да се сбъдне!Приятно изкарване на празника!

Ради дано бързо оздравеете с малката красавица  Praynig .

# 262
  • Мнения: 881
Честит рожден ден Надя!Желая ти всичко най-хубаво и сбъдване на всичките ви мечти!Бъди най-щастливата и обичана жена и мама!Весел празник миличка!
Ради стискам палци бързо да се оправяте и двечките с Теа Praynig
И ние от снощи сме с разстройство и повръщане,дано не е нещо сериозно,че ми писна вече от болести.А и утре майка ми си идва за няколко дни и ако не сме добре незнам как ще я водя там,дано ни се размине и всичко да е от зъбките Praynig

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 15:26 от SIMONA_S

# 263
  • Мнения: 210
Наде,честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,щастие,късмет и много любов!Нека твойте желания ,бъдат мой пожелания! smile3525 bdbaloni bdbaloni newsm51
Ради и Теа,както и Симонка-бонбонка,стискам палци скоро да оздравявате HugЦелувки от нас с Поли Hug
Относно боядисването на яйчицата,ами аз още не съм ги боядисала.Ще оставя тази работа за в събота,когато моят мъж си е в къщи,че иначе Поли ще е най-готиното боядисано яйце newsm62
Момичета,препоръчайте ми ефикасен препарат за премахване на петна,че моята Поли вчера се заля с кафе,и не мога да изчистя дрехите и с нищо.Добре,че кафето беше изстинало,че не ми се мисли,каква беля можеше да стане Praynig

# 264
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 356
Май вече всичко е уговорено за Априлци. Менюто ще е нещо от сорта на овчарска салата и мешана скара с гарнитура за първата вечер, за 2-рата шопска и нещо подобно, но може там на място да се уточним. Нощувките и стаите са уговорени - на бубалина отпада стаята и сме отменили резервацията, на слави стаята ще се ползва за втората нощувка от Григ. Другите сме ясни. Да си пожелаем хубаво време и спокойни деца Simple Smile)

# 265
# 266
  • Мнения: 325
       newsm51 smile3525 newsm51Наде-пожелавам ти мноооого здраве и всичко което си пожелаеш в големи количества!!!
    Кичо-незнаех ,че малката пие кафенце и то студено-от сега против бръчки Joy-Аз ползвам Вениш ама май няма ефект.
     Нади Миши-аз отдавна минах на 3 фаза-имах да свалям още 2 килца ама нямаше смисъл защото си изглеждах така сякаш съм ги свалила.Ей това му е хубавото ,че изглеждаш по-слаб от колкото показва кантара.Обаче трябва да си призная ,че не спазвам 3-та фаза.Много ми е трудно.Предните бяха много по-лесни-куткудякаш и пасеш Joy,а сега трябва хляб,разни там куп др.работки -да може да качиш малко ,но за това пък не започвах от раз всичко.Просто малко по малко вкарвай нещата и така няма да качиш.Обаче да ти кажа започна да ми се отразява на зъбите,косата и ноктите,макар че и аз като теб се спуквах да ям сирене и кашкавал.Но не взимах витамини.За това момичета ако ще ставате Дюкянки-задължително взимайте много витамини.Елито3 и аз съм много доволна от диетката-но трябва да се спазва точно иначе наистина няма ефект.
     Момичета разбирам,че няма среща за което много съжалявам!!!
    целувки

# 267
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
НАДЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! БЪДИ ЗДРАВА, УСПЯВАЩА ВЪВ ВСИЧКО, ВСЕ ТАКА ПРЕКРАСНА МАМА И ОБИЧАНА СЪПРУГА И СЪС СБЪДНАТИ ЖЕЛАНИЯ И МЕЧТИ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА!!!

# 268
  • sofia
  • Мнения: 8 945
Честит рожден ден, Весе   bouquet
Честит рожден ден, Наде   bouquet
Да сте живи, здрави и много, много щастливи!

До мамите на тази диета, пийте рибено масло.....на капсули, че течното е  Sick

Теди от седмица-две е самата отврат, ръцете му само в устата, кисел, ревлив. Днес бях на зъболекар и така е ревал за мен, по пода се е търкалял.....аз че се замотах, едно на ръка, ама три часа не са толкова дълго време.
И да се оплача, започна да ака като новородено, на час-два по малко, колкото да му се зачерви дупето, ако не го преобуя.....вече на памперси не смогвам Crazy Даже тази нощ ме събуди и ме дърпа и си пипа памперса.....пак се беше осрал............

Момичета, пожелавам ви весели празници и добро настроение  newsm51

# 269
  • София
  • Мнения: 2 438
НАДЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  newsm59ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВСЕ ТАКА СИЛНА, БОРБЕНА И ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНА!!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Гери сега пак ти погледнах лентичката и направо ми се замая главата #CrazyАми то не останало вече само осем дни preggoАз пак да си кажа - леко раждане ти желая Hug Ти преноси Софи нали?

Ради радвам се, че Теа вече е по-добре! Да оздравяват и другите болни мъници Praynig

При нас нищо ново - Митко почна да чисти заедно с мен LaughingДнес докато миех пода с парцала, той взе метлата и метеше след мен, бърса прахта с едно негово боди, вадеше дрехите от пералнята, после ми подаваше ми щипките за пране...Абе въобще мъж- мечта smile3503 От рано го обучавам да не мрънка после снахата newsm47

Общи условия

Активация на акаунт