Вграждане на уреди в шкафовете???

  • 6 079
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
а не се ли разхищава място, ако се вграждат обикновени уреди  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 8 280
Ние "вградихме" обикновенна пералня под плот на стандартни шкафове(Арон). Маханахме и обаче капака отгоре, тъй като беше малко по-висока. В магазина(Техномаркет/Технополис) ни казаха, че няма проблем, много често се правило.
Отгоре и отдвете страни има по 1-1,5 см между дъските и пералнята.

# 17
  • Мнения: 757
моята пералня е за вграждане и стои много добре защото е предвидена точно за това,стои си в шкафа.

# 18
  • Мнения: 7 947
а не се ли разхищава място, ако се вграждат обикновени уреди  Thinking
В какъв смисъл разхищава newsm78
Аз си мисля, че така се печели място - защото вместо шкафове и отделно уреди - така се получава по-компактно...Въпреки че нашите не са вградени де Wink

# 19
  • Мнения: 187
Нашите уреди също  не са за вграждане,когато ни правиха проекта на кухнята казахме, че искаме да в приберем в шкаф пералнята и мисля,че добре се получи.Размерът на самия шкаф се съобразява с размера и на останалите уреди или шкафове,около него.Пералнята може и да се постави само под плот,също не изглежда лошо.

# 20
  • Мнения: 734
Ние си скрихме така пералнята, но понеже плотът е 60см, просто купихме пералня, дълбока 45 см (побира 5кг пране). Имаме и вратички на шкафчето, стана много сладурско.

# 21
  • Мнения: 282
Ние точно такива уреди си вградихме в кухнята - идеално се получи.

# 22
  • Мнения: 734
а не се ли разхищава място, ако се вграждат обикновени уреди  Thinking

Зависи:) Ако се изчисли добре, не се разхищава място. Например нашата пералня има 1.5/2 см отгоре празно пространство и по около 3 см от ляво и дясно, което е почти нищо, защото отсрани са пантите и те отнемат значителна част от тези сантиметри.

Общи условия

Активация на акаунт