Да си купим ли машина за хляб?

  • 4 244
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 178
Първо във Варненското Метро е 100 лв Аласката и им теглих една майна ..В сравнение с Мулинекса е огромна, а ше ми стои на плота
Ще е Северин май по-скъпо, но поне е немецко, в краен случай Мулинекс ама кой ?
Направо ми разбъркахте мозъка..  Crazy

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 20:42 от KOTE

# 91
  • Варна
  • Мнения: 912
KOTE, изпуснала си промоцията  Confused
сега порових и видях, че в Метро има промоция до 16.04 на ALASKA, но не пише дали става за козунаци  newsm78
пробвах да открия нещо и в TCM, но не успях - http://www.tcm.dir.bg/

да се похваля, взех да задобрявам  Sunglasses втората проба беше направо . . . ммм фантастична  Laughing
само да предупредя много е опасна тази машина за фигуратаутре мисля да пробвам царевичен хляб и козунак (няма да е на плитка, но важното е да е вкусен)
честно да ви кажа не мога да повярвам, че творя такива щуротии, аз, която през живота си едно тесто не съм омесила и нямам и идея как се прави  Embarassed
много е яко  Wink

# 92
  • Мнения: 25 633
А, не се опасявай за фигурата. Откакто я имам, караме само на домашен хляб и като изключа първите няколко дена, напоследък като че ли ям много по-малко хляб от преди. Едно, че засища повече и второ, някак си само от аромата, докато се пече, се наяждам.  Laughing
А и моите хора вкъщи вече не омитат по един хляб наведнъж, явно и те се наситиха (че и кусури почнаха да намират)Mr. Green

# 93
  • Мнения: 337
Дойде и моя ред да се похваля Laughing Купихме си Мулинекс голяма от Зора, уж беше на промоция, и вече два пъти пекохме хляб и един път кекс. Отворена съм за всякакви рецепти, защото кекса ми се стори малко твърдичък newsm78, но беше с лимон и го излапахме Blush

# 94
  • Мнения: 1 103
Като ви чета мисля че си заслужава .Замислям се и аз.

# 95
  • Шумен
  • Мнения: 196
От 15.05 има отново промоция в Метро на Аляска за 84лв. PeaceОще тогава се отправям към Варна да си закупя.Дано да успея де,ако не ми мине котка път Praynig

# 96
  • На село
  • Мнения: 873
"Пооблизвах" се няколко дни около тази и другата тема за хлебопекарните и накрая взех, че се присъединих и аз към отбора на хлебопекарите  Simple Smile. Купихме си големия Мулинекс. Много съм доволна - досега правих само бял и пълнозърнест хляб и козунак, но дори само за бял хляб да се ползва, пак си заслужава вложението.

# 97
  • Мнения: 5 178
Mоulinex малкия Simple Smile е финално..
Взех го още преди Велик ден и успях да се класирам с козунаците http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225601&photo=6

Хляб правя на 2-3 дни по 750 гр и са ми доволни мъжагите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт