НОЕМВРИ бавно наближава, но малкото расте в мама!

  • 10 659
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 818
Добро утро и от мен Simple Smile

Розичка, не се притеснявай за бебока ти, това че ти не се храниш достатъчно, за него не е проблем, той си набавя всичко необходимо от теб. Трябва да е наистина свирепо гладуване, за да се получат проблеми.
Изтрай още малко, ще видиш как след 3-4 седмици нещата рязко ще си дойдат на мястото Simple Smile
Аз не съм повръщала от пет дни, което си е велико постижение Mr. Green Миналият път изкарах точно три месеца с гадене и на първия ден от четвъртия всичко изведнъж отшумя. Сега обаче май нещата се нормализират по-рано.  Praynig
И аз като Янорен не мога да се спра с яденето - всичко ми се яде, нищо не отказвам Laughing В началото свалих два килограма, сега качих един, засега нещата са добре.

# 256
  • Мнения: 7
Rozi аз пък не мога да спра да ям
от около седмица умирам от свиреп глад почти през час-два
качила съм две кила
направо вече не знам какво да правя

Мила май предпочитам да е така като при теб,за да съм сигурна,че се храня добре за детето,а така........ Sad а иначе освен моите еротични сънища Crazy вечер сънувам че и се храня,миналата седмица даже ставам до 00 и умирам от глад,но се стърпях до сутринта,а на сутринта вече не ми се поглеждаше нищо-насилвам се и хапвам,но......аз обикновено доста бързо пълнея и съм сигурна ,че ще си наваксам после.
Но пък тялото ми със сигурност се променя,защото в талията ми дрешките стягат bowuuНямам търпение майската заплата да дойде,че да се втурна на шопинг,тъкмо ще съм и преминала 02.05 доки и дай Боже Praynig всичко е наред съвсем ще се успокоя!!!
Сега модата е доста благосклонна към нас - всякакви видове туники са модерни и толкова удобни Grinning
Искам и аз да видя дънкитеееееееееееееее,Верги! Simple Smile
Миналата седмица в една разпродажба на ТСМ видях дънки за бременни безумно намалени на 12 лв и така и не ги взех и аз незная защо - мъжа ми каза че са грозни...... Laughing
А тук на работа направо незная какво ли ще обядвам,като се сетя за всички закусвални и  Sick

# 257
  • Мнения: 7
Fairy благодаря! Hug

# 258
  • Мнения: 1 218
Здравейте сладурки  Hug
хайде на по едно капучинце


galisis, благодаря ти за инфото вчера   bouquet

Лек и хубав ден ви желая  Hug

# 259
  • Мнения: 5 577
 Grinning взех си точния резултат от микробиологията, s.aureus,  изчетох всичко де що има из нета по темата,  и се поуспокоих - не е фатално, но трябва да се лекува.  Confused
упорито било.

довечера съм при док. да каже как да процедираме.

и хемоглобина ми не е много висок, 112, та мисля да се подсиля с храна малко, поне 120 да стане. че едно кървене (недай си Боже  Praynig ) ще го свали доста.

 Crazy момичета, вие правихте ли вече изледвания, имам чувство, че само аз говоря за резултати  Embarassed

# 260
  • Мнения: 1 218
Вергилия аз даже и на лекар още не съм ходила  Embarassed а по мои сметки съм вече 9г.с. и 2 дни....
Мъж ми е много зает, тича си по задачи, а аз без него никъде не ща да ходя и така я караме.
Само почвам да се шубелисвам да не пропусна някое важно изследване, докато се намоткам  Thinking

# 261
  • Мнения: 5 577
аз пък се притеснявам, че ставам досадна и като някоя пенсия - само за болежки говоря  Sick

п.п. ама иди, защото ето - някои неща е хубаво да се отрият навреме.

# 262
  • Мнения: 3 818
Верги, никакви изследвания не съм си правила още.  Прегледът ми е чак на 24-ти април, дотогава пасувам. Ама аз и предният път така - направих първите изследвания в седмия месец ooooh!
Нямам никакви оплаквания и се надявам всичко да е наред, дет се вика на едната гола вяра го карам Laughing
Единствено ме притеснява, че от време на време ме наболява вдясно, точно където трябва да е бебокът. Но то е само мимолетно и понеже е рядко, съм го сложила в графата "нормални болежки" Simple Smile

# 263
  • Мнения: 5 577
 Embarassed то май по-добре така, аз вече мога направо да отворя един кабинет за консултации - толкова инфо изпопрочетох.  ooooh!

 и мисля малко да кротна, особено с тези видеозони, че и финансово се разпускам вече излишно

# 264
  • Мнения: 347
и аз не съм правила никакви изследвания още
първата консултация ми е на 5 май и мисля тогава ще ми пускат хемоглобини урини и е такива
сега нещо спешно до тогава има ли за правене
Верги кажи гледам че си по-напред с материала, да не вземеме да пропуснеме нещо важно  Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 78
Мен само на видеозон ме гледаха.Ще бъда на лекар след майските празници,това означава след три седмици и тогава ще ми пуснат изследвания-13 г-с.Понякога се притеснявам малко, но гледам по-спокойно да я карам.
Кажете за биохимичния скрининг в майчин дом имате ли инфо каква е цената на това изследване и кога е най-добре да е направи, чета на едни места към 12г.с, на други към 16г.с
На мен позната ми препоръча да си направя генетични изследвания, включващи това за синдром на ДАун и някакви други.В Пловдив най-добрата била д-р Вили Стоянова и стрували около 100лв. Моля пловдивските мами да дадат информация, ако имат такава.
Иска ми се и на фетална морфология при  д-р Марков да отида, но кога и това се чудя, май към 22г.с

# 266
  • София
  • Мнения: 167
Вергилия, моите изследвания излязоха миналата седмица. Моят хемоглобин е по- нисък 109 ама засега нищо не пия. Направиха ли ти изследване от какво е по-нисък????
Не се притеснявай и аз се бях ошашкала, но сега съм казала, че до прегледа ми на 7.05 нищо няма да правя.... иначе, само глупости ми идват в главата.

# 267
  • Мнения: 3 818
Нелчо, доколкото на мен ми обясни лекарката - изследването, което се прави между 11-13 г.с. струва около 40 лв., а онова 15-19 г.с. - 25 лв.  Аз писах и по-напред - на мен тя ми каза, че е по-добре да го направя между 11-13г.с., защото ако има проблем, е по-добре да се хване по-рано.

# 268
  • Мнения: 916
Здрасти банда  Hug

Вергилия на нас съ6то ни пуснаха изследвания, бе6е даже преди време, о6те 6том се видя сър4ицето. Сума ти кръвни, ама така било първия път пове4е кръв се взимало, урина оба4е не са ми пускали. Вси4ко излезе наред, на мен принципно ми е ниско желязото и хемоглобинът, но сега са в норма - верно на долната граница, но все пак в норма. Взимам през ден допълнително желязо, за да не спадне. Сега на 25-ти доколкото разбрах ме викат за трипъл тест, тоест на 25-ти на ехография, а после за взимане на кръв за изследвания. Дано излезе нисък риск, 4е никак не ми се иска да правя амниоцинтеза - много 6те ме е страх.

Ина4е да 4укам на дърво, гаденето малко по малко отминава и придърпванията взеха да стават не толкова досадни. Само дето съм ка4ила къмто 3 кг, което е множко и трябва да се въздържам малко... Това оба4е е трудна работа, за6тото не мога да ям никакви готвени зелен4уци - само като си ги представя и  Sick и въоб6те ми е трудно да си харесам не6то за ядене. Поне сладко оба4е никак не ми се яде  Grinning

Нямаме никакви предложения за теми, а ве4е сме на 14 стр. Я мамите с пове4ко вдъхновение и поети4ески талант да се разпи6ат  Joy

# 269
  • Мнения: 1 031
Вергилия аз утре ще си пускам изследвания.
Аз се успокоявам, че хемоглобинът ми си е висок принципно (140 - направо съм за кръводарител Wink)  и няма да има проблем ако падне малко. А за другите резултати си стискам палци всичко да е наред.
За гаденето - продължава си с пълна сила и мисля , че ще стане като първия път.
Както влезнах в 4 месец все едно с нож го отряза newsm78
Шамс имам още една резерва за заглавие, ама след това вече ще трябва да си размърдаме мозъците Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт