Искам такива мебели ! Как се правят ?

  • 28 675
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 647
О, отначало се спрях на възможно най-сложните неща  Mr. Green Обаче като поразмислих стана ясно , че едва ли ще се справя  Tired
Затова сега търся нещо по-просто като изпълнение , за което няма да ми е необходим много картон. Верно , че с тези картони ще се обърнем на вехтошари Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Между другото притеснява ме ето това :

Това е (доколкото разбрах) е специален пистолет с който се поставя лепилото.
Също така не съм много начсно какво лепило мога да ползвам... newsm78

# 16
  • Мнения: 647
Ето тук има описание ( в снимки ) на изработката на една маса :
http://katyukha.livejournal.com/26276.html#cutid1
Можете да видите , че лепилото се нагрява и се полага като паяжина ...хич не ме бива по обясненията ooooh!

# 17
  • Мнения: 950
krasian  какво точно те притеснява пистолета   Thinking 
че трудно ще работиш или от къде да го вземеш
на първото - не е трудно да се работи с него 
на второто -има го в големите железарии и пръчки за него също  Wink
Успех и после да кажеш дали е трудно .
Аз отдавна се каня да направя на малката такъв картонен шкаф за фибички и джиджавки  и все гледам какъв картон ще е подходящ  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 647
sisa g , след отговора ти вече нямам притеснения Mr. Green Мислех , че ще се окаже трудна задача намирането на такъв пистолет . Щом намеря време ще се поразходя до Практикер , Бриколаж и разните други подобни магазини .

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 310
абсолютно същият пистолет за горещ силикон си купих преди 2 години от бриколажа, но вече ги има даже и в магазините за левче, само чети на опаковката самият питолет за колко дебели пръчки силикон е че има различни размери

# 21
# 22
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Малееее,много е зарибяващо...Ако някой се наеме да прави моля да сподели процеса стъпка по стъпка...

# 23
  • Мнения: 893
Ей, подлудихте ме с тези картонени мебели  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 168
и аз се зарибих  а само с картон за кашони ли става или може и друг  някой да знае складове на едро или нещо такова
http://archzine.com/index.php/ecohome/cardboard

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 15:48 от petq min80

# 25
  • София
  • Мнения: 310
LaughingПознайте и аз с какво ще се забавлявам през почивните дни ooooh!
krasian  не се спотайвай, два дни само за теб си мисля и се  newsm78 с какво ли си се захванала, не ме мъчи давай снимки докъде си стигнала, че вече неиздържам  #Crazy newsm17 smile3538
никой ли друг не се запалил на сериозно за да разясни повечко за материалите newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 310
това което ползват май не е харитено тиксо, как точно се казва и хартията която слагат за основа , не декоративната

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 13:35 от marinap

# 27
  • Мнения: 2 759
                     Изкефих се максимално   bouquet. И 10 почивни дни предстоят  Twisted Evil... Дайте идеи с какво се облепят/боядисват...

# 28
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
                     Изкефих се максимално   bouquet. И 10 почивни дни предстоят  Twisted Evil... Дайте идеи с какво се облепят/боядисват...

Аз доколкото разбирам от различните линкове, се облепят с хартиено тиксо и с амбалажна хартия. Хартията е от едната страна гланцова и се ползва за основа. Предполагам че след това се слага грунд и след това какво си искаш- боя, лак.

# 29
  • Мнения: 2 759
Аз доколкото разбирам от различните линкове, се облепят с хартиено тиксо и с амбалажна хартия. Хартията е от едната страна гланцова и се ползва за основа. Предполагам че след това се слага грунд и след това какво си искаш- боя, лак.
                     Аз пък се сетих за разните видове фолио... може би може да се ползва за плотовете на масички и разни други места...

Общи условия

Активация на акаунт