на каква възраст да чуеш"мамо"?

  • 2 658
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 614
Аз чух на 30, смятам, че решението ни беше осъзнато и съвсем на време. Бяхме готови и доста по-рано, но не се случи просто....
Няма универсална възраст за това.
Може би ако пуснеш анкета (въпреки, че мисля, че имаше подобна) на колко години родихте първото си дете, ще видиш каква е тенденцията!  Peace

# 61
  • Мнения: 1 029
Аз лично се почувствах готова да стана майка, когато наближих 30-та си година. Тогава започнах да се чувствам по-стабилна и улегнала, но познавам момичета, които са се чувствали така на много по-ранна възраст. Така че всичко си е до човек и е някаква съвкупност от  различни предпоставки.

# 62
  • Мнения: 4 784
Най-подходящата възраст да стане майка е различна за всяка жена, в зависимост от начина й на живот и житейския й път. Аз лично станах мама на почти 30 години и мисля, че за мен това беше добро и подходящо време.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064
Прочетох няколко много хубави отговора   Peace ..... да, когато си готова наистина !
И за мен най-хубавата възраст беше , когато аз го чух ... на 34  Grinning
За едни е предимство да приключат с детеродните дейности рано, да "живеят" после и да се оттдадат тогава на всичко останало което биха искали да правят , за други като мен .... първо да вкусят от всичко и тогава  Hug
Лично за себе си мисля , че бях готова отпреди 7-8 години .... но така се случи  Sunglasses , не съжалявам  Peace
Споделям мнението на Magesta,при мен обаче стана на 31. Peace

И при мен на 31 Hug

# 64
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Почуствах се готова за милата думичка някъде на 27  Wink

Иначе станах мама на 30  Grinning Hug

# 65
  • Мнения: 1 100
За първи път поисках дете на 26 г. Но срещнах принца на 28, а мама станах чак на 33. Simple Smile

И като гледам колко е обсебващо се радвам, че не ми е хрумнало да искам дете на 20. Затова трябва да си специално призвана, а аз не бях. Обикалях баровете, пътувах и се радвах на свободата.

От друга страна, като се сетя на колко години ще бъда аз, а и родителите ми, когато синът ни стане абитуриент, ми призлява. А ако и той има дете, чак когато стане на 33, може и да не доживея да видя внуче. Съжалявам, че бабите ми не видяха правнучето си, което толкова дълго чакаха.

Но винаги сметката е "нещо за нещо". И какво да направя, като толкова късно срещнах истинската любов. Ако я бях срещнала на 21, сигурно тогава щях да бъда готова за бебе и да не ме интересува нищо друго.  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 44 135
Природно 20-30 уж....иначе въпрос на желание...въпреки, че повечето сега баби, казват, че вътрешно истински са се почувствали, че могат да бъдат наистина майки след 40....в смисъл като ниво на узряване, ценности, разбиране на живота, установеност и т.н....но пък тогава вече е късничко за тепърва раждане и т.н.......та идеална възръст няма....Wink

# 67
  • Мнения: 583
В момента в който го поисках стана/Благодаря на БОГ/,исках да завърша ,да се реализирам в професията си ..и чак тогава...,явно съм била щастливка.

# 68
  • Мнения: 683
здравейте бъдещи и настоящи мамчета! Simple Smile
най-подходящата възраст да станеш майка е често коментиран и спорен въпрос.разбира се,всичко е индивидуално,а и зависи от доста обстоятелства.
и все пак,какво е вашето мнение?коя е най-хубавата възраст за първо детенце?на колко години и вие чухте или искате да чуете вашето "мамо"?
За всеки е индивидуално... или когато му дойде времето.  Joy Аз лично се почувствах готова на 30 и родих на 31 г.   Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 249
Определено. Аз станах мама на 26

Общи условия

Активация на акаунт