Неразумни детски мечти

  • 4 249
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз съм от почистващият персонал  Mr. Green
Като малка много обичах да мета двора на къщата ни. Всеки път като ме питаха каква искам да стана като порасна, казвах гордо "метачка!". Майка ми се изриваше от срам.
Добре, че "мечтата ми" не се сбъдна  Mr. Green

# 16
  • софия
  • Мнения: 3 380
Моята мечта беше да се науча да пишкам,като Сашко от групата в детската градина(права)! Mr. Green След един месец неуспешни опити, ми размина. ooooh!

# 17
  • Мнения: 9 865
Аз пък се научих да пикам права - осъществена мечта Simple Smile.
(!) Като дете си мечтаех да бъда доктор за да лекувам всички счупени играчки на сестра ми.
(!) А по-късно исках да стана адвокат за да мога чрез съда да забраня на мама и татко да се развеждат и да ги събра.

# 18
  • Мнения: 431
Исках да стана войник.

Исках да избягам от вкъщи и да заживея в короната на едно дърво в парка.

Исках да мина под дъгата и дори опитах. Много се разочаровах, че това е лъжа и измама.

Не бях особено интересно дете. А тези неща още си ги искам... тайничко.

# 19
  • Мнения: 19
исках да съм Пипи.Да живея като нея-независима, материално осигурена и с тоооолкова интересен баща.имах си дори кон.....до терасата.един циганин го пасеше всеки ден.за начало опитах да спч с крака на възглавницата.

# 20
  • Мнения: 453
Мечтах си за шини и очила  Crazy
Иначе и принцеса и русалка също съм искала да бъда, но се притеснявах, че ако стана русалка, няма как да ходя до тоалетна  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 008
Исках да се омъжа за Звездният принц от "Бенджи, Закс и Звездния принц". Бях влюбена.

# 22
  • Мнения: 5 173
Мечтах си за шини и очила  Crazy
Иначе и принцеса и русалка също съм искала да бъда, но се притеснявах, че ако стана русалка, няма как да ходя до тоалетна  Laughing
хахаха hahaha hahaha hahaha
аз пък исках да си направим джунгла в двора hahaha

# 23
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз пък си мечтаех да съм билетопродавачка в автобус.И до днес не мога да си обясня  какво толкова ми е харесвало в това newsm78-Добре, че мечтата ми не се осъществи Mr. Green

# 24

хаха разсмяхте ме и ме умилихте. Аз много исках да стана писателка и/или актриса. от 3 годишна измислях разни стихотворения , а после разкази на сестра ми, която е по малка и беше отказвала да й яетат приказки, за да слуша моите. ние също умирахме от възторг от боклуджийската колаи всеки път като идваше , беше празник. струваше ми се много интересна професия. сестра ми пък искаше да е касиерка и постоянно имитираше машина.
нито една не сбъдна мечтите си. но тя поне завърши унсс:)) някак си го свързвам с касиерството. Laughing

# 25
  • Мнения: 2 386
Ми аз винаги съм искала да стана водолаз или лекарка, като малка дори съм казвала будувлас докълка, каквото и да означава това. Laughing
Най-добрата ми приятелка мечтаеше да стане боклукчийка. Joy Казва, че светлоотразителните жилетки и механизма на контейнерите много я радвали.. Rolling Eyes hahaha

# 26
  • Мнения: 6 039
мечтаех си да стана шивачка и да шия дрехите на Лили Иванова / тя самата никога не ми е била любима, но явно дрехите й от ламе да ме привличали/ ooooh! ooooh! ooooh!

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спомних си, че по едно време много ми допадаше идеята да съм циганка. Да не мисля за утре, да живея безгрижно ден за ден.

# 28
  • Мнения: 919
Мечтаех си да живея в замък. Joy
И още куп глупости! hahaha

# 29
  • Мнения: 5 228
Сега се сещам за още една моя мечта. Исках да съм партизанин и да се казвам Андрей. Имаше един период, като съвсем малка, когато просто бях обсебена от идеята да се казвам Андрей.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт