Ние сме голям 2клас.Заповядайте при нас!

  • 21 327
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 724
Да е жива и здрава и Ками, и принцесата!  bouquet
Момичета, не съм писала отдавна- то не бе работа, командировка /до Маями, уаууу/, върнахме се - бебето болно и направо в болница...
миличкият второкласник, не съм го виждала от две седмици, през които дезодорант не сме ползвали, ноооо нищо не се знае за утре.
Малко изпуснах училището- има ли класни във втори клас?

# 241
  • София
  • Мнения: 62 595
Как пострадахте така, че се стигна до болница?

Сега нашите имат всеки ден контролно по нещо - явно са изходните нива.

# 242
  • Майничка
  • Мнения: 12 615
Сега нашите имат всеки ден контролно по нещо - явно са изходните нива.

И нашите. Даже днес сутринта носът й беше като извор на подпочвени води и я цепеше тиквата, обаче не рачи да остане у дома - имали тест по Околен свят (любимия предмет Laughing), как така щяла да липсва. Е, не правили тест, а преговор, тестът останал за другата седмица. Mr. Green Разочарованието й е огромно. Казахме й, че ако утре не се чувства добре, може да пропусне училището - пак не, от първи клас досега няма отсъствие, не искала сега да е сефтето...
Дано по-дълго се запази тази нагласа! Laughing

# 243
  • Мнения: 1 030
Е,че хубава новина,Бомба!
Ками,и тук да те поздравя.Да е много красива Ана,жива и здрава!
И чакаме снимки,да я видим малката принцеса! Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 24 467
Честито на празнуващите и от мен!

Вчера имаше изходно ниво по "Околен свят"- 20 въпроса, много елементарни, честно казано контролните са по- сложни. На единия- "Конят, прасето, кокошката" са.... /цитирам по памет/ нашият решил, че не са домашни животни спонтанно /добре го знае точно това, иначе/ и зачертал грешното. Попитах го "Що бре, сине майчин тъй?", той вдига раменцата- "Де да знам и аз това се чудя!Що тъй съм писал..". Има "Отличен /5/"! Смяхме са на тази оценка. Днес го накарах да я уточни, да не вземат да му пишат наистина петица. Оценяването е средно аритметично- сборът на оценките по всеки от въпросите, разделен на броя на въпросите. Получава се 5 и нещо. Обяснявах, как над 5,50 се пише "отличен" и кога- "мн. добър". Вероятно така се оценяват и вхаоните и изходните нива. Не съм се заглеждала до сега, този път обаче обърнах внимание- има начина на изчисляване на крайната оценка.

Снощи моичкият ходил с авери да играят баскетбол в едно друго училище. Ние не знаехме, той, съответно, не си взел телефона. Обикалях квартала като чалната с тати на смени /единият стои при дребния/- е няма и няма. Разревах се, ужасих се. Дребният само пелтечи около мен "Коко го нама. Тати търси Коко. Коко къде?". Върна се иначе "преди да се стъмни", в 21.30, много свежарка. Идваше ми /и още ми идва/ да одера жив.

# 245
  • Мнения: 673
  Леле ! Представям си какъв ужас си изпитала! Случвало ми се е да го изгубя от поглед за секунди /като беше малък де/ и знам каква паника ме обзема изведнъж.

   ЧЕСТИТО И ОТ МЕН !

   Моето гардже се е справило отлично на изходящото по математика вчера. Не съм видяла теста ,но ми каза че е без грешка. Днес ще правят по БЕЛ /така съм уведомена newsm78/.

# 246
  • Мнения: 3 215
Честита принцеса на Ками! Да е жива и здрава!

# 247
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Честито ни бебе в темата!
 Честито и на рожденичката на Ла Бомба!

 И нашите всеки ден правят тестове. Утре по български. Уча Пепи да си проверява текста накрая-защото гълта букви. Пише скорострелно-не се отучи и туй то Sad

 Сега смениха и смените, учат сутрин заради "матурите" на четвъртокласниците.

 И моят иска много да тренира футбол.Голяма страст,голямо чудо. Не знам,през лятото има ли някъде-да го дам (само за ваканцията).
Иначе ходят да плуват с баща си в едно училище.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 508
Ние продължаваме да сме следобед, независимо от "матурите". Само имаме 2 свободни часа и се прибираме по-рано, защото учителката наглежда тестовете.

# 249
  • Мнения: 1 030
Сега смениха и смените, учат сутрин заради "матурите" на четвъртокласниците.
М....Да и при нас е така,на всичкото отгоре е панаир в градът. Mr. Green
Ама в пълния смисъл на думата лудница,а как ме е страх щото е близо до нас. Peace
И тая втора смяна ми дойде като шестица от тотото. Wink
За лятото ще ходи на курс по Английски,половиният ден,та ще има по-малко време за игра.
Джуди,неприятно,аз като и падне батерията на тел.и откачам хем сме в малък град.
Представям си кво си преживяла. Hug

# 250
  • София
  • Мнения: 1 724
Как пострадахте така, че се стигна до болница?


Ужасна работа- съчетание на вирус със зачервено гърло иинфекция на пикочните пътища- открия и еширихия коли. Слагаха и венозно антибиотки, трябва да го пием още минимум 1 месец, просто не е за описване....Предстои ни ренгенова снимка на пикочните пътища, на ехограф не се вижда увреждане, но за всеки случаи...Честно казано, баткото сега ми се струва безпроблемен на този фон...
А Дани ще ходи на учебна екскурзия в В.Търново от 19 май и на немски лагер в Германия с училището през август /живот и здраве!/.

# 251
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбирам прекрасно за какво говориш, защото тази попара съм я сърбала с едното дете. Това беше най-кошмарният 3-седмичен период през живота ми.

 Коя снимка искат да правят - микционна или с венозния контрастен разтвор?

Стискам палци всичко да мине и да замине без проблеми.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 724
Разбирам прекрасно за какво говориш, защото тази попара съм я сърбала с едното дете. Това беше най-кошмарният 3-седмичен период през живота ми.

 Коя снимка искат да правят - микционна или с венозния контрастен разтвор?

Стискам палци всичко да мине и да замине без проблеми.

мисля, че микционна,честно казано, не знам каква е разликата. Как се оправихте? Ако искаш, да продължим на ЛС, за да се всяваме паника тука  при второкласниците...Благодаря ти за подрепата!

# 253
  • Мнения: 1 523
Честита принцеса на Ками! Да е жива и здрава!
  bouquet  bouquet  bouquet


От днес ни започват изходните нива днес по БЕЛ, другата седмица - останалите.

# 254
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
ЧЕСТИТА  ПРИНЦЕСА НА КАМИ!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт