Отговори
# 285
  • Мнения: 4 138
глюпоцти, ако беше така, да бех фиданка. лъжа и измама е тва със секса. казвам го от дългогодишен опит. само се аби човек Mr. Green
от неядене се слабее, а не от секс. да не говорим че аз след подобни мероприятия огладнявам. тц, вие сте млади, занимавайте се. аз ще си почивам..........

# 286
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 745
Да ма да, я се виж ква си убава на оназ старата снимка Mr. Green Малко работиш ти... Mr. Green

# 287
  • Мнения: 4 138
и ние бяхме като ваз, и вий ша станете кат наз. Mr. Green
работата е направила от човека мамуна. секви видове напъване са ми противопоказни. стар човек съм. в момента работя върху себе си. пиша дисертация.
гейо, стига спамила.
кво последно за срещата. що в нюрнберг, а не да речем в бамберг. там е по-хубаво.

# 288
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 745
Не спамя ма, нали не отчита мнения вече системата, значи не е спам Mr. Green Не знам що там, Чика питай Laughing Нещо дето уж е по-близо до нас, ама не толкова далеч от Риена. Знам ли. То нема угодия Joy
Давайте да мислим ново заглавие, че вече стигнахме 15та старинца, да не ни лопнат мандалото Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 636
Ами нали първо се говоре6е zа голяма среЩа в Хайделберг. Но тъй като се ре6и,че Ще бъде само zа до6ли беz деца,а теzи с деца да си правят друга среЩа на 20 само Сърфи и аz се очертавахме zа 20.За това предложих,ако иска или тук или в НÜрнберг,zа какво и двете да пътуваме,на нас Хайделберг ни е по_далече от НÜ.Тя оЩе ниЩо не е каzала,но каzвайте кой къде може да дойде и да се органиzираме.За мен е все едно къде.Някои други мераклии?

Дайте име на новата тема.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 13:02 от Чиколина

# 290
  • Мнения: 7 605
Привет,

не успях да отида до ХД, zа което ми е тъпо, наистина имах голямо намерение zа женската среЩа, но тоzи проект ми обърка вси4ките планове, пък и до утре няма да успея да го довърШа  ooooh!

Риен, класиката в жанра е "10 клайне Краббелфингер". И сега оферта, имам книгата и диск, диска май е оЩе в целофан дори, книгата не съм я отворила даже, подарък ми бяха но неЩо не бях много мотивирана  Embarassed  Ако искаШ дай на ли4ни да се раzберем zа тях  Peace

Нюрнбергски мами, имате ли впе4атления от Плеймобил Парка?

# 291
  • Мнения: 1 178
Мацки приятна ви среща, наzдраве.
Лиске аz ще вzема да zаложа на теб, нали с маймунката често се виждате, може да ти е предала бебевируса  Wink
Мимак аz съм в Papenburg, Leer ни е на 30км. и често се раzхождаме покрай канала. Може и да се zасечем аz с две момченца едното тъмно, другото русо и около нас винаги е шумно.
 

# 292
  • Русе
  • Мнения: 150
Добре мами,ама аз от възпитание изброих поименно Mr. Green Щом няма да има сърдити ,няма вече Joy
Значи по Майн и Некър не ходим,щото нашия шеф не го кефи ,пък и няма патент за там.Той си е от едно село до Минден и си му харесва често да минаваме от там.Реките са Рейн и Елба по които се появяваме отвреме навреме. Hug
Живота на кораб ,като цяло звучи интересно и примамливо,ама си има и недостатъци.Например Бойко е лишен от всекидневните разходки,вечер като спрем го извеждам да потича,но това не се случва всеки ден.Естественно това също не е системнно ,защото пък понякога стоим по няколко дена вързани и тогава не се спираме Peace Като е хубаво времето и сме на ход го изкарвам на паубата.Деня ни минава ,като при всички други-пране, готвене,чистене,занимаване с малкия.Гадно е ,че понякога се случва да ти свърши водата Mr. Green Снощи точно това стана.Сега мивката ми е пълна ,детето неизкъпано,но уж тази вечер ще бункероваме.Интернета в движение също е гаден.А езика сигурно скоро няма да успея да го науча.Няма ,как да стане ,като си приказвам само с Бойко и Дидо.А и синковеца докато е буден ,няма как да стане изобщо.
Има много българи,които бачкат по немски и холандски кораби.
А много Русенки раждат в Тутракан,защото нашето АГ там е под всякъква критика и е малко игра на тото дали ще ти се падне добър екип или некъдърници.
перла  Hug стискам палци за четвъртак!
Mon Cheri ,mam21 и Бойко не ти ли говорят нещо бе !Естественно ,че е декемврийче! Hug
Коте Hug Ако минаваме от там ще се оглеждам.

# 293
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 745
Риенски, днес на повторението гледахме съсредоточено - не бил швул момъка, само се обличал като такъв Sick

# 294
  • Мнения: 1 584
ейй какво става тук - всички ли чакате разкази и снимки от срещата, че никой не пише Mr. Green

# 295
  • Мнения: 4 138
aз снимки не ща. не дадоха и преди. Crossing Armsсички са явно грозни Mr. Greenне като нас, мюнхенчанки, лични моми прекрастни.
ние се показахме в цялата си прелест, хеле па я.
ми чакаме, ама никой не пише. напили са се, ясна е работата. кой ги знае сега в кой бар пощипват некой млад другар по дупарата. дай боже всекиму.

# 296
  • Мнения: 2 907
Добро утро мацки.

Първо да кажа на Мунката - " браво Маймуно" - честито мадам! И лека бременност!

Снимки от срещата има, само че са в другите. Рискувам да имам двойна гуша на някои от тях, както и оцъклени очи. Да ме извинявате отсега значи  Laughing
Аз прекарах прекрасно - ядохме, пихме и ми беше блажено на огладнялата за празник душа. Всички са много симпатични и бърборихме като свраки ( най-вече аз ), една през друга, хората от съседните маси се обръщаха, а някои даже се осмелиха да попитат какъв е този таен език, който говорим. Хапе Керкелинг и той беше там.
Ходихме в бг. ресторанта, ама типажът май не ни пожела като клиенти, защото след предястията ни заяви, че кухнята е вече затворена, а бяхме казали, че ще ядем. Но така стана по-добре, тъй като си направихме супер разходка из пасажерната зона, а на моста сгащихме шуменски цигани да свирят шансони. Цигулка и акордеон + бас между мен и Вечка, който аз загубих. Черпах "наште хора" по една бира, а Вечка се изкефи, че била познала, че са от Булгаристан.
След това седнахме в една бирария, ама точно както ги обичам. Овикахме орталъка, сервитьорите и съседните маси се видяха в чудо. Но беше много забавно.
Бяхме Вечка, Майра, Биба и аз. Великата четворка. Изкарах супер ден.
Вечке, като пускаш снимки, внимаваш за двойната гуша, нали?  Wink

# 297
  • Мнения: 9 052
  някои докато са zапивали аz си висях в клиниката с болно дете   Sad  а и днес ме боли мен глава  Sad айде оплаках се  Sad

# 298
  • Мнения: 11 321
Пускайте новата тема, че да не посочвам! Naughty
Там ще пусна фоторепортажа.
Сега отивам да чета какво сте изписали тия дни. Писарушки такива! Wink

# 299
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 745
Жабо, какво му има на детенце? Сега по-добре ли е? За главата - или да поспиш ако можеш или пий парацетамол.
Айде, кой ще мисли заглавието на новата тема?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт