Колко деца имате?

  • 10 139
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Имам две сладки момченца. Heart Eyes

# 271
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Едно момиченце.

# 272
  • Мнения: 391
Едно. Един ден искам второ, друг ден не. Но често ако отглеждането на първото е било по-леко и безпроблемно следва второ.

# 273
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Защо да си луда,че имаш второ дете??? Аз имам едно - няма шест месеца още, но съм непоколебима в желанието си за още едно.

# 274
  • София
  • Мнения: 4 051
Имам едно дете. Планираме поне още едно, пък да видим...

# 275
  • Мнения: 1 666
За сега едно, през септември чакаме второто!

# 276
  • Мнения: 674
Имам едно детенце,но искам да имам и още  Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 75
А при мен даже имаше реплика от майка ми :Ся за какво ти е второ дете?С едно не можеш,та сега и друго!!!!! twin_neutral smile3527

# 278
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Имам 2 деца - те ме правят ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВАPeace

# 279
  • Мнения: 423
Едно. Един ден искам второ, друг ден не. Но често ако отглеждането на първото е било по-леко и безпроблемно следва второ.

Абе моето хич не е леко, ама пак искам още едно, че и още две даже Joy

# 280
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Имам едно. Но правим опити и за второ (дано не чакам дълго).

# 281
  • София
  • Мнения: 1 511
Вече имам две.  Grinning

# 282
  • На топло...
  • Мнения: 584
Все още съм бременна едва с първото, но винаги съм искала поне 3!
И смятам да си осъществя мечтата... А защо не и повече?  newsm12  newsm10  newsm62


Имам брат и сестра - страхотно задружно семейство!!!
 newsm68

# 283
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм луда според думите на майка ми  ooooh! и не само луда и двата пъти като и казах, че съм бременна то бяха едни тиради, че не съм добре, че съм луда, че съм малка на 30г.  Shocked , че който си има деца да си ги гледа и ........
А сега всеки ден звъни да пита в събота дали ще ходим.

# 284
  • Мнения: 1 973
И аз съм луда според думите на майка ми  ooooh! и не само луда и двата пъти като и казах, че съм бременна то бяха едни тиради, че не съм добре, че съм луда, че съм малка на 30г.  Shocked , че който си има деца да си ги гледа и ........
А сега всеки ден звъни да пита в събота дали ще ходим.

Звучи ми малко като баща ми, когато им казахме на наще че чакаме дете с мъжа ми - "ти сигурна ли си, да не би просто да ти е закъсняло"  Joy hahaha
Така ми прозвуча, щото и аз така като теб горе-долу - на 28 родих   baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт