ОКТОМВРИЙСКА мама хапва таратор, а месото й мирише на обор

  • 12 389
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
  Искате ли в неделя да се срещнем някъде около 12.30 пред фонтана,който е при банята???

Много добра идея. Аз бих казала 12:10, за да се съберем до и половина-опита учи  Peace
Може да се седне, докато се чакат останалите, а и е приятно.
Ами добре,аз ще съм с детето си,надявам се че няма да е проблем да вляза с него защото искам после да се разходим малко,дано да е хубаво времето де.

# 31
  • София
  • Мнения: 278
  261uu zapis i ot men

# 32
  • Мнения: 206
Бройте ме за шадравана! Как ще се познаем? newsm78 12.10 остава като час нали?

# 33
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Нека е официално.

Неделя, 13.04.2008 г. 11:30 аm среща на шадравана на банята /срещу Централни хали/.

Списък:

1. sunny_77 /с дете/
2. sisilia
3. ssissi
4. Maria D
5. B4EPA /с половинката и комшийка/
6. ina.gg
7. trixy
8. gery roz
9. mimisofia /с половинката/
10. аз /с половинката/

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 19:05 от 8Eos8

# 34
  • София
  • Мнения: 965
и аз ще дойда  bowuu

# 35
Здравейте, октомврийки!

Хайде да се съберете в 11.50 часа, а не в 12.10 часа, защото срещата започва в 12 часа. Естествено ние ще дадем малък реверанс, но специалистите ни все пак трябва да имат достатъчно време да отговорят на всички или поне на повечето въпроси. Срещата ще продължи до 14 часа. Това е само съвет от мен, вие си решавате!

Като идея ви давам да си прочетете информационната брошура "Ще ставам майка", която можете да намерите тук и на сайта на "Еврофутбол" и да си подготвите въпросите. Така ще ви е по-лесно.
http://www.eurofootball.bg/download.php


Очакваме ви!


Поздрави!
"Еврофутбол"

# 36
  • Мнения: 697
Момичета, някой има ли идея Валидол дали е разрешено? Нещо хич не съм добре с нервите и трябва да намеря решение.

# 37
  • Мнения: 0
Рени, това с таратора беше специално в твоя чест  Party
Ама благодарности и на теб за идеята!

Някой има ли идея защо не ни се виждат лентичките с бременносттаnewsm78 Това са всички, които са си правили лентички от www.liniiki.com /май така беше/

Има проблем със сайта и пише, че е временно спрян...
Когато писахте за таратора и аз си направих, скоро видях, че е било голям и повсеместен фурор с него  Joy

# 38
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Уфф, че съм разсеяна. Последна промяна за 11:30 ам? Пускам и списък, които не се види да се обажда.

# 39
  • София
  • Мнения: 183
Мими, моята колежка пиеше Валериан, защото е на билкова основа, но на своя глава, не е питала лекар. Няма ли начин да се обадиш на доки? Пий един чай от маточина.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Валидола е разрешен, но валериана само ако много се налага.

# 41
  • София
  • Мнения: 368
Ето ме и мен!Искам да ви кажа, че това което изживях днес докато бях при марков не може да се опише с думи, каквото и да кажа няма да мога да ви предам емоцията!Аз бях при Димитър марков е млад, много внимателен, отговаря на всички въпроси абе с две думи супер готин е! Клиниката се намира в стара кооперация. Потвърди ми термина 02.10. Прегледа трае между 20 и 30 минути!
И така по същество, първо много моля да отбележите че гащите ни са розовки и си искаме розовото щъркелче!  Joy  Joy  Joy
бебка си има всичко, марков я гледа много обстоино от всякъде, тя не спря да шава, махаше с ръчички, мигаше с очички, прозяваше си, смучеше си пръста, но няколко пъти ни се и надупи малката срамежливка. Аз разбира се се просълзих като я видях. Имам снимки и три клипчета на диск. На мама златото тежи 104 грама и е дълга 11 см.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ето ме и мен!Искам да ви кажа, че това което изживях днес докато бях при марков не може да се опише с думи, каквото и да кажа няма да мога да ви предам емоцията!Аз бях при Димитър марков е млад, много внимателен, отговаря на всички въпроси абе с две думи супер готин е! Клиниката се намира в стара кооперация. Потвърди ми термина 02.10. Прегледа трае между 20 и 30 минути!
И така по същество, първо много моля да отбележите че гащите ни са розовки и си искаме розовото щъркелче!  Joy  Joy  Joy
бебка си има всичко, марков я гледа много обстоино от всякъде, тя не спря да шава, махаше с ръчички, мигаше с очички, прозяваше си, смучеше си пръста, но няколко пъти ни се и надупи малката срамежливка. Аз разбира се се просълзих като я видях. Имам снимки и три клипчета на диск. На мама златото тежи 104 грама и е дълга 11 см.


Всичко това звучи страхотно.няма ли как д ни шарнеш и ние да видим бебо. Grinning

# 43
  • Мнения: 697
trixy направо ми стана хубаво като ти прочетох постинга Simple Smile Наистина звучи като незабравимо преживяване.

# 44
  • Мнения: 48
Много вълнуващо наистина.Но това на какъв ехограф те гледат.това прегледа за ФМ ли е

Общи условия

Активация на акаунт