Music Idol 2 - 10-та тема

  • 22 706
  • 600
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 243

Изказването на Тома не го чух, но ако е това, което препредавате- отвратително просто. И защо не се налага цензура в БГ телевизията, наслушахме се на какво ли не. Whistling
Споко, аз го чух. Не беше най-забавната шега, сме чували в ТВ ефир, но ако ме бяха мен попитали какво мисля за Е.М. след репортажчето с него и Денислав, вероятността да кажа нещо такова е много голяма. Хомосексуализмът не ми е проблем, но педерастията - определено не понасям.

Проблемът на Тома е в това, че каза пред камерата неща, които хората си говорят на чашка.

# 571
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Изказването на Тома не го чух, но ако е това, което препредавате- отвратително просто. И защо не се налага цензура в БГ телевизията, наслушахме се на какво ли не. Whistling
Споко, аз го чух. Не беше най-забавната шега, сме чували в ТВ ефир .....
А, да, може и да съм се изказала неподготвена. Но по- напред имаше изразено възмущение, та..
Относно сексуалната ориентация, визирах евентуално Стоян. Не и Е.М.

От тук разбирам също, че се събират някакви пари за издаване на албум на Иван? Не е истина просто, ако е вярно.
Или може би се чуди как да си плати сметката в хотела Simple Smile.  Но не желая повече да кометирам, всеки сам решава за себе си какво/ кого да подкрепи и в какво да вярва.  Peace

# 572
  • Мнения: 6 243
Това интернет общуване малко на счупен телефон избива на моменти  Grinning

Аз написах уточнението за хомосекусализма във връзка с по-предното си изречение:
Цитат
ако ме бяха мен попитали какво мисля за Е.М. след репортажчето с него и Денислав, вероятността да кажа нещо такова е много голяма. Хомосексуализмът не ми е проблем, но педерастията - определено не понасям.

А го казвам, защото на мен лично ми беше крайно неприятно да гледам мазния Женя, който се държи покровителствено спрямо Денислав, под маската на благодетел - човек, който му дава възможност за сценична изява, за контакт с "елита" (кадри с Н. Банев, миски и др. под.), който ще продуцира една негова песен, ама по-добре да е българска. И заедно с това: "Той напомня на мен като млад!".  Самият денислав - видимо доволен и щастлив, че може да "блесне", нескопосано се опитва да изрази благодарност към Е.М., като в същото време си придава напомпано мъжествена осанка, зер, да не си помисли драгия зрител, че се е отплатил за услугата... Само че Денислав е едно дете, той е малко по-голям от сина ми и колкото и да се прави на голям, му липсва опита, социалните умения да се изразява, да общува, липсват му паркетните умения да се държи на ниво в тази толкова хлъзгава среда. Затова възмущението ми е насочено към Е.М. И затова казвам, че ако след като бях видяла репортажа, ми изкочи някоя маца с микрофон, можеше да кажа, че ми се ще да му бия главата в паважа.

# 573
  • Мнения: 3 271
Проблемът на Тома е в това, че каза пред камерата неща, които хората си говорят на чашка.

Да, така е. Не че е голям проблем, поне за мен. Адски ми е непоносим този мазник  Sick А и начина, по който го каза Тома, за мен си беше достатъчно шеговито-подигравателно. Вие гледате думите, а не цялостното. Не го защитава"посвети изпълнението си на Елена и Пламена, които тъпия Абсурдистан изгони", после 2 дни се коментираше само това  ooooh!

# 574
  • Мнения: 3 818
Гледахте ли снощи "Господари на ефира"???

 Дадоха ,че роклята ,която е носила Невена миналия сезон ,сега я носеше Пламена.Беше готино.

А някъде в темата за звездните компромати имаше снимки на Невена с рокля на концерт, която преди това е носила Глория в един от клиповете си. Услужливи хора  Simple Smile Ако намеря линка ще го постна тук.

Ето, намерих го:
Невена  и  Глория


Снимките на Глория са от клип, който е правен след като Невена пя в Мюзик Айдъл. Излиза, че Невенка е услужила на Глория Laughing

# 575
  • Мнения: 2 897

Снимките на Глория са от клип, който е правен след като Невена пя в Мюзик Айдъл. Излиза, че Невенка е услужила на Глория Laughing

Хаха, верно ли? Ще падна  Joy

# 576
  • Мнения: 3 818

Снимките на Глория са от клип, който е правен след като Невена пя в Мюзик Айдъл. Излиза, че Невенка е услужила на Глория Laughing

Хаха, верно ли? Ще падна  Joy

Ами това е от клипа на Глория "Ако те няма", а той е относително нов. Не мога да кажа със сигурност от кога, защото не следя отблизо кариерата й Laughing , но със сигурност Мюзик Айдъл отдавна беше вече завършил, когато излезе тази песен и даже Невена вече беше започнала да записва песните си Laughing
Бедна работа е това поп-фолка hahaha

# 577
  • Мнения: 2 336

Снимките на Глория са от клип, който е правен след като Невена пя в Мюзик Айдъл. Излиза, че Невенка е услужила на Глория Laughing

Хаха, верно ли? Ще падна  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 578
  • Мнения: 114
Прясна новина от днес - Иван в ареста - вижте още Laughing  http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1186531
Айде сега фенките да говорят колко е готин и как всичко било сценарий ooooh!

# 579
  • Мнения: 6 623
Прясна новина от днес - Иван в ареста - вижте още Laughing  http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1186531
Айде сега фенките да говорят колко е готин и как всичко било сценарий ooooh!
Стига с този Иван вече!

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 337
Да ви светна, че има смс номер, на който се събират пари за албум на Дурачок  newsm78 newsm78 newsm78


 #Shocked
Остава да кажеш, че има кой и смс-и да праща и наистина ще припадна!

мале доста ви е завладял...ве4е седмица след него още него обсъждате..браво браво!

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 337
Прясна новина от днес - Иван в ареста - вижте още Laughing  http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1186531
Айде сега фенките да говорят колко е готин и как всичко било сценарий ooooh!

браво браво....все пак за него говориш отново ти...

# 582
  • Мнения: 114
Прясна новина от днес - Иван в ареста - вижте още Laughing  http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1186531
Айде сега фенките да говорят колко е готин и как всичко било сценарий ooooh!

браво браво....все пак за него говориш отново ти...
Е така, де, новина е. Така и така не мога да се отърва от него, въпреки че го изгониха. Чак в училище дойде... Както и да е, де, само исках да информирам останалите.

# 583
  • Мнения: 6 243
Сега е момента фенките да съберат пари за глобата, дето ще я наложат на Ванката. Пък каквото остане - за албум  Laughing

# 584
  • Мнения: 446
Сега е момента фенките да съберат пари за глобата, дето ще я наложат на Ванката. Пък каквото остане - за албум  Laughing
Joy Joy Joy ЕЕЕЕе, направо ми харесаааа Joy Като им е толкова ъкъла да събират hahaha

Общи условия

Активация на акаунт