пиете ли фолиева киселина без бременност??

  • 39 039
  • 431
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
И аз смятам да започвам да я пия, че мъжо като се завърне юни ни предстои бебеправене. Нямам нищо против да напълнея стига да има ефект от нея.

# 46
  • Мнения: 674
Аз я пиех и качих 14 кг и сега я спрях #Cussing out

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз я пиех и качих 14 кг и сега я спрях #Cussing out
А сигурна ли си, че тези 14 кг. са следствие на пиенето на ФК? Защото аз не съм убедена...

# 48
  • Мнения: 104
И аз съм на мнение, че от ФК не се пълнее. Аз напълнявам, дори само да погледна храна, но от 2 години, с прекъсване от 6 месеца, пия ФК и съм си все същите килограми. Може би пък си зависи от организма, но като се замислим, в името на какво я пием, май си заслужава и да качим някое и друго килце.

# 49
  • Мнения: 452
Аз я пиех и качих 14 кг и сега я спрях #Cussing out

Аз от лятото насам съм качила 10кг! Точно от както съм почнала да я пия! Спрях я септември и от март отново я започнах! Определено при всеки е индивидуално!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 524
хм аз я пиех като забременях, после след спонтанния аборт и пак като забременях- т.е. около  година и качих към 5-6 кила, бях 55 забременях на към 60 кг.... Rolling Eyes спрях я след 3 месец от бременността по съвет на лекарката ми. някои я пиеха цяла бременност. аз съм сигурна че от нея имах нечовешки апетит докато не бях бременна.....

# 51
  • Мнения: 1 054
Аз вчера си я купих и макар и без това да си имам проблеми с пустите килца.. си я започнах да я пия.. само да ви питам сутрин или вечер я пиете? Щото вечер преди да си легна като я пийна няма да усещам да ми се повишава апетита  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 276
И аз пия Фолиева.
Със сигурност не вреди( нали се изхвърля с урината , ако е в излишък), но пък ползата е голяма.

Относно напълняване-не съм забелязала такова нещо при мен и не мисля че има някаква зависимост между килограмите и приема на таблетките.

# 53
  • Мнения: 7 111
Всъщност от поне година и половина се опитвах да кача килограми и въпреки, че не съм спирала ФК, кантарът си знаеше неговото.
В последния месец съм качила неусетно килограми, но не е заради фолиевата киселина. Едва ли тя е с такъв дълъг "отложен старт".

# 54
  • Мнения: 110
Пиех Фолиева киселина преди да забременея около три месеца, не забелязах да съм напълняла. Спрях я след третия месец от бремеността- по лекарска препоръка. Сега я пия отново, защото искаме  и второ бебче. Пия я когато се сетя - но забелязвам, че се чувствам по-добре, когато е пия след хранене. Мисля, че с нищо не вреди, дори знам, че в някои страни обогатяват  и хранителните си продукти с нея

# 55
  • Мнения: 3 016
Аз пия фолиева киселина . За да има някакъв резултат ФК се приема 3 мес преди зачеването на бебето и след това още 3 мес .

# 56
  • Мнения: 4 070
4есто казано почвам да си мисля, че това с напълняването е наистина индивидуално, като с противозачатъчните, нали много жени и от тях пълнеят (една приятелка доста....задържала течности), а аз след противоз. отслабнах доста - повече не постигнах такива завидни резултати Sick Някой от вас които пълнеят от ФК имат ли наблюдения за противозачатъчните?????????

# 57
  • Мнения: 3 016
Аз специално не мисля, че не се пълнее от ФК. Поне при мен е така .

# 58
  • Мнения: 3 016
Извинявайте сгреших- исках да кажа че аз не съм напълняла от приема наФК.

# 59
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Признавам си, че нищо не бях чувала за ФК, докато не попаднах случайно в сайта на bg-mamma и не изчетох всичко написано по темите свързани с продукта. Ако всеки не информиран си направи същият този труд и се разрови по-подробно, сам ще се убеди от необходимостта ФК да се приема и от жени в детеродна възраст.
Аз я пия вече почти месец и никаква вероятност за качване на килограми не е в състояние да ме откаже да си я приемам редовно.
Мечтата ми за едно здраво бебче взема връх над всичко!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт