Анкета - бебешко списание

  • 4 768
  • 116
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Интересно ми е кое списание се харесва на повечето бъдещи и настоящи майки. Аз лично си имам фаворит, но все пак да се консултирам и с вас преди да се абонирам.

# 1
  • Мнения: 223
Сакси, то не остана за кога, бе душко Laughing

# 2
  • Мнения: 1 477
Рядко взимам такива списания(най-вече Моето бебе и аз).

# 3
  • София
  • Мнения: 1 946
Pearly_, не е така. То в тия списания не пише толкова за бременността, колкото за бебетата. Пък и сега съм отпуска, сега имам време за такива работи.. Mr. Green
 А и до юли са си три месеца..  Peace

# 4
  • Мнения: 897
Кенгуру

# 5
  • Мнения: 556
Моето дете

# 6
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Много ми допада списание МАМА , купувам го сега докато съм бременна и мисля , че и след като родя пак ще го купувам. Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Моето дете Peace

# 8
  • Мнения: 4 371
9 месеца чета аз, има статии за бременни, има и за бебета и майки Peace

# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Сакси, то не остана за кога, бе душко Laughing

 Shocked
Това никак не е вярно.

Всички списания са за настоящи и бъдещи майки. Аз и до сега предпочитам 9 месеца пред всички останали.  Peace

# 10
  • Мнения: 7 201
Много ми допада списание МАМА
Peace Това купувах,докато бременеех.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Peaceа защо го няма в анкетата?

# 12
  • Мнения: 9 814
Аз харесвам еднакво и "9 месеца" и "МАМА" и "Моето бебе и аз". Били са ми много полезни по време на бременността и при отглеждането на дъщеря ми. Вече спрях да ги купувам  Embarassed, но си спомням времето, когато с нетърпение чаках началото на месеца, за да взема поредния им брой. Даже си пазя по един брой и от трите от септември 2004, когато се роди Кати.

П.П. Гласувах за МАМА.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 946

Пропуск от моя страна. Добавих го. Гласовете може да се променят.  Peace

# 14
  • Мнения: 80
Гласувах за"моето бебе и аз",но купувах и "мама".

# 15
  • Мнения: 11 004
Не купувам списания.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз гласувах за "Моето БЕБЕ и аз".

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Докато бях бременна си копувах "9 месеца". Отдавна обаче спрях да го правя.

# 18
  • Мнения: 1 586
Напоследък все по рядко си купувам но по принцип взимам" Моето бебе и аз"!  Peace

# 19
  • Мнения: 514
Аз отбелязах друго---Моята бременност!Много ми харесва това списание!Разделено е на 2 части ---Първата за бедещата майка а 2 за бебето в къщи има куп полезни съвети и много информация!!!!!!!!!!!!! Peace Peace

# 20
  • Мнения: 2 374
купувам "Моето дете" лично на мен много ми харесва и ми много полезно,преди четях"9 месеца"

# 21
  • София
  • Мнения: 928
Купувам "Моето бебе и аз" Peace

# 22
  • Мнения: 2 090
Дълго време купувах ''Моето бебе и аз'',вземала съм и други от любопитство,но това ми харесваше най-много Hug.И досега като видя в някоя приятелка нов брой не пропускам да хвърля едно око Simple Smile Peace

# 23
  • Мнения: 4 335
Не купувам списания

# 24
  • София
  • Мнения: 44 105
Не чета, пълни са с глупотевини, форумът ми е в пъти по-полезен.

# 25
  • Мнения: 693
Сакси, чета "9 месеца"! Преглеждала съм и "Бременност" - доста полезно и съдържателно ми се стори  newsm78

Но за с;ед като родиш може би "Моето бебе" ще ти е по полезно, незнам!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Не чета такива списания.  Купувала съм си няколко пъти "9 месеца" - пълна тъпотия, прилича ми много повече на рекламните брошури от пощенските кутии, отколкото на списание. Попадала съм и на  "Моето дете" - много по-хубаво е. Другите са ми непознати.

# 27
  • Мнения: 1 006
Рядко купувам.Но предпочитам ''Моето дете''.

# 28
  • Мнения: 229
Купувам "Моето бебе и аз" Peace

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моето дете

# 30
  • София
  • Мнения: 1 335
Аз купувам "Моята Бременност". Както Катинчето каза - много е съдържателно;)
Няма го в анкетата, а пък не разбрах как да го "посоча кое".

# 31
  • Мнения: 1 371
Не чета такива списания. В началото, като родих се бях въодушевила и си купувах 2-3 пъти, но интересът ми бързо падна към тях.
Имам чувството, че във всеки брой едно и също чета.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В БГ съм абонирана за Моето бебе и аз  Peace

# 33
  • Мнения: 745
Купувам списание Бебе и Моето  дете.Последно време обаче,не намирам нищо ново или интересно.То с тоя интернет и бг мама ми е предостатъчно.

# 34
  • София
  • Мнения: 334
Сакси, гласувах за "Кенгуру" - най-много него харесвам и винаги го изчитам с удоволствие. А ако можеше да се посочи повече от един отговор, щях да гласувам и за "9 месеца", "Моето бебе и аз" и "Моята бременност" Peace

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Никое!По-добре книга с обстойно съдържание за бременност, или отглеждане на дете.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 296
Не чета, пълни са с глупотевини, форумът ми е в пъти по-полезен.
Peace
Преди купувах "Моето бебе и аз"и "Кенгуру"

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не чета такива списания. Интернет ме информира достатъчно, мисля  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 27 524
Не чета и не ги купувам. Два пъти си купих и двата пъти от 50 страници примерно, 30 бяха с реклами. Благодаря за тази бебешка информация  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Моето бебе и аз и Моето дете...Напоследък май ги купувам по навик... newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 627
9 месеца

# 41
  • Мнения: 864
Не купувам списания.

# 42
  • Мнения: 2 211
Откакто открих този сайт, не купувам списания.

# 43
  • Мнения: 78
моето дете

# 44
  • Мнения: 3 695
Не купувам, защото ме дразни количеството на рекламите. Crossing Arms   Плащаш си, за да четеш реклами - хайде няма нужда.  Naughty

# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не съм купувала такива списания скоро.Когато бях бременна със синът ми си взех няколко броя на Моето бебе и аз

# 46
  • Мнения: 3 932
9 месеца купувах докато бях бременна и в първите месеци след раждането...после спрях.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 185
Моето бебе и аз! Hug

# 48
  • Мнения: 523
"МАМА" , но си купувам и от другите понякога .

# 49
  • Мнения: 1 091
И аз купувам списание Моето дете. Peace

# 50
  • Мнения: 1 212
Преглеждам почти всичките при възможност .... "9 месеца" е най-тясно профилирано  Peace
Харесвах "Мама" .. вече не  Naughty
"Моето бебе и аз " ми е много излъскано, някак  Thinking
Кенгуру .... не ми допада много
Глясувах за "Моето дете" ..... обхваща  сякаш най-широк кръгозор  Peace

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не чета.В началото като бях бремена взимах "9 месеца" от време на време, но сега вече не.Някак си нямам интерес, ако ми трябва някакво инфо или нещо интересно да прочета търся тук, във форума  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 223
Сакси, то не остана за кога, бе душко Laughing

 Shocked
Това никак не е вярно.

Всички списания са за настоящи и бъдещи майки. Аз и до сега предпочитам 9 месеца пред всички останали.  Peace

Нещо се объркахте. Ама не е нужно да се обяснявам на всеки, кое какво и защо съм го казала Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 4 588
Не чета списания.

# 54
  • Мнения: 4 621
Не чета такива списания.

# 55
  • Мнения: 5 401
БГ-Мамма е моята култова библиотека, която ми отвори изцяло очите и ме насочваше през цялата бременност и след раждането на Каби. Всичките си знания дължа на БГ-Мамма, за което винаги ще съм благодарна!  Hug  Heart Eyes

Докато бременеех си купувах не много редовно "9 месеца". Една приятелка ми подари стари броеве на "Моето бебе и аз" и след като родих, минах за няколко месеца на него. След това спрях да купувам всякакви списания, защото ми дотегна - постоянно бях с бебето, с приятелките само за бебета си говорихме, във форума само за бебета четях и почнах леко да се задушавам от бебешки теми.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 441
" Моето бебе и аз ", въпреки че засега чета всичките съществуващи. Купуват ми ги.

# 57
  • Мнения: 1 900
Фаворит ми е "Моето бебе и аз", но всички ги харесвам. По време на бременноста много ги четях, но сега вече нямам време и рядко се случва да купувам. Peace

# 58
  • Мнения: 5 026
Моето бебе и аз

# 59
  • София
  • Мнения: 114
Моето бебе и аз, Моята бременност - основно, иначе съм чела и няколко броя на 9 месеца, но нещо не ме грабна  Peace

# 60
  • Мнения: 4 784
До скоро си купувах всички посочени, без Кенгуру и си ги четях с интерес, въпреки че информацията във всички е почти еднаква. Но понеже от доста време ги купувам, сях защото започнаха да се повтарят вече темите.

# 61
  • Мнения: 8 999
Пробвах се с няколко още докато бях в родилния дом, за да запълвам времето от едно хранене до друго, но ми се сториха изключително скучни, тъпи и инфантилни. Нямам време за губене, та да го пилея в четене на дивотии. Намирам други начини да си уплътнявам деня /и нощта/.

# 62
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
9 месеца

# 63
  • Мнения: 9 973
не чета

# 64
  • Мнения: 2 171
С първата си бременност купувах "9 мес." и "Мама". Сега обаче ми е по-интересно "Кенгуру"

# 65
  • София
  • Мнения: 308
От средата на бременността започнах да купувам "9 месеца", за да си уплътнявам времето прекарано в градинките. Но нещо напоследък не ми остава време за четене. А ако ме интересува някаква тема ми е по-лесно да потърся в интернет, отколкото да ровя стари броеве.  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 979
"Моето бебе и аз" - това чета най редовно, преди си купувах и 9 месеца но сега ми е по - пълно с реклами, отколкото с информация

# 67
Аз си купувам списание "Кенгуру", защото е най - интересно от другите. В него можеш да намериш полезна информация.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 155
Чета Моето дете, купувам си го всеки месец. В другите има повече реклами отколкото статии.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 558
Преди 5 години си купувах "9 месеца". Сега нищо такова не чета.

# 70
  • Мнения: 469
Преди 5 години си купувах "9 месеца". Сега нищо такова не чета.
И аз така Simple Smile
Вече нямам време,а и тук намирам всичко което ме интересува Peace

# 71
  • Мнения: 576
Най-често четях МАМА. Сега вече нищо не чета.

# 72
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Смятам за безсмислено да купувам списания в които има само картинки на цели страници, а информацията освен скучна, обикновено е и безсмислена!!!

# 73
  • Мнения: 206
9 месеца, но след вашите препоръки може би ще разгледам и останалите фаворити Peace

# 74
  • Мнения: 166
Аз също не чета такива списания, защото много скоро разбрах, че са пълни с реклама и снимки, че съдържанието им е почти едно и също на всичките, а и започва да се повтаря - вярно, че постоянно се раждат нови бебчета и мамите им трябва да четат все пак нещо  Thinking , но ми е по-лесно да попитам чичко Гугъл за инфо по въпросите, които ме интересуват  newsm78

# 75
  • Мнения: 1 428
9 месеца  Peace

# 76
  • Мнения: 1 080
9 месеца

# 77
  • Мнения: 2 922
Преди купувах само Моето бебе и аз, сега нищо.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 271
Не ги чета много-много

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не чета такива списания.

# 80
  • Мнения: X
Преди купувах всичките  #Crazy Вече ми харесват само "Моето дете" и "Моето бебе и аз". Другите спрях да ги купувам- повечето материали са за бременни, а останалите не ми допадат.

# 81
# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моето бебе и аз  Peace

# 83
  • Мнения: 4 753
Не чета такива списания... В интернет има достатъчно информация за всичко и мога да потърся точно това, което ме интересува...

# 84
  • Мнения: 1 195
Докато бях бременна си купувах 9 месеца, Бебе и още други.
 Но информацията която ме интересуваше я намирах предимно във форума и затова се отказах да си хвърлям парите на вятъра.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 789
Харесвам Моето бебе и аз, Моята бременност, Мама.....
Към авторката на темата- по-хубаво е, ако има опция за повече от един отговор, иначе е доста ограничаващо.....

# 86
  • Мнения: 1 733
Един глас за "Моето бебе и аз".

# 87
  • Мнения: 2 312
Мама!Четях,сега вече не чета!

# 88
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Отдавна вече не купувам бебешки списания, матералите се повтарят през няколко броя. Преди четях "Моето бебе и аз".

# 89
  • Мнения: 1 671
Вече не купувам такива списания. Преди четях "9 месеца" или "Мама".

# 90
  • Мнения: 2 498
От доста време не купувам такива списания....

# 91
  • Мнения: 3 092
не чета такива , не са ми интересни .По - голямата част от информацията си я набавям от нета . Simple Smile

# 92
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
"Моето БЕБЕ и аз" четях докато бях бременна.
Ако имам второ дете обаче ще се доверя единствено на информацията на майките от форума и няма да си купувам списания Laughing

# 93
  • Мнения: 8 769
Още преди да забременея за втори път приключих с т.нар. бебешки списания.
По-голяма глупост от тях едва ли има-предимно реклами, зарибявки за матерни, зимафлуори, нивеа, чико и нестле...ай мерси, няма нужда.

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 15:35 от Доня Туфиня

# 94
  • Мнения: 11 607
Едно време четях.......Сега имам форум и той ми е за всичко!

Може би интереса зависи от видовете конкурси в списанията?

Ще ми е интересно да споделите - конкурсите играят ли роля в избора ви?

# 95
  • Мнения: 256
Моето дете

# 96
  • Мнения: 1 146
Не си купувам такива списания.

# 97
  • Мнения: 337
Моето дете  Peace

# 98
  • Мнения: 8 769
Може би интереса зависи от видовете конкурси в списанията?

Ще ми е интересно да споделите - конкурсите играят ли роля в избора ви?
Абсолютно ираят! То не са бебе с майка, без майка, на разходка, с елхата, в морето... и прочие ....
Бях видяла в едно списание, някакво семейство бе изпратило снимка (и тя бе от наградените, естествено) на бебето си, цялото обградено с броеве на въпросното списание, държейки в ръце поредния брой... #Silly

# 99
  • по света
  • Мнения: 1 587
Моето бебе и аз.

# 100
  • Мнения: 83
Купувах си "9 месеца", ходех и на училището им за бременни.

# 101
  • Мнения: 6 441
Отдавна вече не купувам бебешки списания, матералите се повтарят през няколко броя. Преди четях "Моето бебе и аз".
И аз съм на същото мнение!
С тази разлика,че още понякога купувам Моето бебе и аз  Peace

# 102
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Купувам и чета "9 месеца".

# 103
  • Мнения: 172
Купувах "9 месеца"

# 104
  • Мнения: 1 193
И с двете си деца купувах "9 месеца". Вече, чета само из нета, това което ми е нужно  Grinning

# 105
  • Мнения: 1 931
Рядко взимам такива списания(най-вече Моето бебе и аз).
Това беше, но вече беше. Половината са пълни с реклами, а и повечето статии са ми блудкави и ненужни. Ако нещо ме интересува го научавам в интернета.

# 106
  • Мнения: 489
 Наистина в нета има доста информация и донякъде се обезмисля купуването на списания, но от време на време си купувам, когато видя някое по- интересно заглавие.

# 107
  • Мнения: 681
"Моето дете" Peace

# 108
  • Мнения: 210
"Моето бебе и аз" Peace

# 109
  • Мнения: 2 111
"Моето бебе и аз".

# 110
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз си купувам *Моето дете* Peace

# 111
  • Мнения: 1 674
И аз не купувам!

# 112
  • Мнения: 556
Аз чета 9 месеца,а също и Моята бременност и двете много ми допат Peace

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Не употребявам списания Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 512
Когато бях бременна с първата ми дъщеря купувах всички списания за бременност и бебета! Сега си купувам само "Моето бебе и аз" .  Peace

# 115
  • Мнения: 1 464
Моето дете Peace

# 116
  • Мнения: 2 478
Много рядко  купувам бебешки списания,нали имам интернет Laughing
Но когато съм купувала съм предпочитала винаги "9 месеца"

Общи условия

Активация на акаунт