Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 206
  • 755
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 399
Тъй като Ванката, така или иначе, убедително води, пък гледам, че повече от един глас не приема системата, давам моя за Mитето на Roshalche. Максимус ряпа да ядат пред него.
Друг любимец ми е космонавтът на Deb. Не го виждам в анкета него обаче.

# 316
  • Мнения: 3 394
Малииииииии, ква тема излезе Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

 Shockedз преди седмица питах за среща с бившото гадже и то глей кво стана Crazy Отдавна не съм се смяла така , ей мацки благодаря ви за удоволствието, макар и за ваша сметка-ето виждате ли как всички си се обичаме  и ни е гот тука Party Party Party

ТА КАКВО СТАНА С НАГРАДАТА ЗА ПОБЕДИТЕЛКАТА-ЩЕ ИМА ЛИ СРЕЩА С МУНЬОТО newsm78

# 317
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Веси Д ми разби фантазиите за муньо, то бивааа....хехехехеее...аз гласувах само 5 пъти...сега ще видя дали мога още... Laughing

# 318
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Та:
В ония бедни студенстки години едно момче студентче, поради липса на средства, се хранело на стол. Имал купони човека и за да му стигне за почеве порции взел от най евтиното - три порции боб и няколко филии хляб. Хапнал доволно и тръгнал да се прибира. По пътя, за зла участ, среща една девойка, с която много се харесвали ама все терен нямало да свършат работата. Тя обаче го изненадала и го поканила в квартирата си. Тъй като още на улицата се разбрали, че нямат презерватив, а той нямал и пари, тя тръгнала до близката аптека и го изпратила към квартирата си с ключ и със заръката да мине по стълбите мноооого тихо, защото хазяйката живее от долу и да не чуе, че влизат външни хора, както и да не пали лампата като влезе.
Отишъл човека, минал колкото можел по-тихо по стълбите, влезнал в стаята и не пали лампата, както му е казала тя. Хубаво, обаче докато чакал усетил, че трите порции боб взел да си казва думата. Решил, че не може да се изложи пред момичето баш в сюблимния момент и трябва да вземе мерки предварително. За да може да изкара всички газове започнал да прави бързи клякания и ставания, резултатът не закъснял и той започнал да пръцка като за световно. В паузите размахвал карираното си сако за да разнесе миризмата. Не стигало това ами легнал на земята, запрял карака в леглото и почнал коремни преси - каквото има от боба - да излиза. Всичко това продължило докато не дошло момичето и влизайки светнало лампата. В леглото тихо, останали без дума, били сестра й с гаджето си...
 Laughing

Номинациите подраниха.
 Така ме боли шкембака от смях ,тъй се тресе оная ми ти сланина...
Веси, тенку душата.. Заслужаваше си... Не мога си представя какво са си мислели сестрата и гаджето.. Мисля, че са прихванали след тоя случай хроничен смях. Crazy

# 319
  • Мнения: 2 784
Тъй като Ванката, така или иначе, убедително води, пък гледам, че повече от един глас не приема системата, давам моя за Mитето на Roshalche. Максимус ряпа да ядат пред него.
Друг любимец ми е космонавтът на Deb. Не го виждам в анкета него обаче.
Айде,включвам и космонавта,аз си мислех,че тои и Пърхота са едно и също лице,що така newsm78
Веси Д ми разби фантазиите за муньо, то бивааа....хехехехеее...аз гласувах само 5 пъти...сега ще видя дали мога още... Laughing
Как го направи тоя номер,Ерика.Сигурна съм,че въведох опция за по 10 гласа на потребител,ама аз повече от веднъж не можах да гласувам.Ей,връзкарка Mr. Green

# 320
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не съм бе, Цвети. Аз гласувах с 5 гласа и казах, че ще се опитам и с още 1, но още не съм се пробвала..... Wink Т.е, не съм с 10.... Grinning

# 321
  • Мнения: 2 784
Не съм бе, Цвети. Аз гласувах с 5 гласа и казах, че ще се опитам и с още 1, но още не съм се пробвала..... Wink Т.е, не съм с 10.... Grinning
Хайде като ги направиш 10 разкрий тайната Mr. GreenАз успях да гласувам само веднъж-за Ванкатаааааа Mr. Green

# 322
  • Мнения: 5 468
Изчетох всичките ДВАДЕСЕТ и ЕДНА страници. Много Муньо, много нещо по тоя свят...
Чудих се, чудих се дали да напиша историята, която следва, защото не е моя и не е много етично сигурно, ама не мога да се въздържа. Голям смях съм се смяла, да се посмеете и вие. Та:
Joy Joy Joy Joy hahahaЕ, този ме довърши!!! Баси пърдича!!! hahaha

# 323
  • Мнения: 3 562
И аз искам да гласувам за пръдльото на Веси Д, а си изгърмях всички гласове преди да бъде публикувано  Banghead Rage

# 324
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не съм бе, Цвети. Аз гласувах с 5 гласа и казах, че ще се опитам и с още 1, но още не съм се пробвала..... Wink Т.е, не съм с 10.... Grinning
Хайде като ги направиш 10 разкрий тайната Mr. GreenАз успях да гласувам само веднъж-за Ванкатаааааа Mr. Green

Еееее, на теб един ти е харесал, на мен- 5! Но сега се появи и още един....коооойто ме разби! Тъй, че какво да ти разкривам  Grinning Laughing Wink

# 325
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз гласуvах за 10,и сега ме яд ,4е гласуvах толкоvа рано Confused

# 326
  • Мнения: 480
За съжаление историята не разказва дали човекът е помирисал повече боб в живота си и дали тези двамата в леглото не са били с противогази за да оживеят на миризмата, разнесена с карираното сако...  Thinking  Laughing Laughing Laughing

Аз гласувах за 4 Муньовци и с мъка подминах няколко страхони номинации, но нали срокът е до 2008-ма, та си оставих запас...  Grinning Grinning

# 327
  • Мнения: 3 562
...Аз гласувах за 4 Муньовци и с мъка подминах няколко страхони номинации, но нали срокът е до 2008-ма, та си оставих запас...  Grinning Grinning...
Аз доколкото разбрах можеш да гласуваш 1 път с максимум 10 предложения, мой втори път няма да ти даде възможност  newsm78
Ти се включи късно иначе съм сигурна, че твоя муньо и Ванката на Ню щяха да са абсолютните фаворити  Mr. Green

# 328
  • Мнения: 480
...Аз гласувах за 4 Муньовци и с мъка подминах няколко страхони номинации, но нали срокът е до 2008-ма, та си оставих запас...  Grinning Grinning...
Аз доколкото разбрах можеш да гласуваш 1 път с максимум 10 предложения, мой втори път няма да ти даде възможност  newsm78
Ти се включи късно иначе съм сигурна, че твоя муньо и Ванката на Ню щяха да са абсолютните фаворити  Mr. Green

Пфууу, прецаках се значи... Можех и за други да гласувам. Язък! #Cussing out   Laughing Laughing
Ми включих се късно щото докато изчета тоя роман от двайсеикусур страници, то много главни герой, много нещо, пък някои ги препрочитах щото голям смях и така...  Joy

# 329
  • Мнения: 2 212
Аз доколкото разбрах можеш да гласуваш 1 път с максимум 10 предложения, мой втори път няма да ти даде възможност  newsm78
Точно така трябва да е, Бубулече, ама муня Естер чак сега го загря това и вече гласува само за един още одеве, преди да се появи муньото на Веси, иначе той просто ме утрепа тоя човек... Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт