Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 155
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 533
...........
А Даниелчо се ожени за американка и залетя в Щатите, като остави мама тук самичка - е тва вече трудно го повярвах, ама...


Мама сигурно се е съгласила, ако американката е била от някой топъл щат с вечно лято. Да не настине Даниелчо като си мие косата. hahaha

# 676
  • Мнения: 512

Мама сигурно се е съгласила, ако американката е била от някой топъл щат с вечно лято. Да не настине Даниелчо като си мие косата. hahaha

 smile3532 smile3532 smile3532

# 677
  • Мнения: 5 618
...........
А Даниелчо се ожени за американка и залетя в Щатите, като остави мама тук самичка - е тва вече трудно го повярвах, ама...


Мама сигурно се е съгласила, ако американката е била от някой топъл щат с вечно лято. Да не настине Даниелчо като си мие косата. hahaha
Или американката е показала на мама някой особено голям, професионален сешоар и е обещала тържествено да суши косицата на муньото след всяка баня.  Joy Joy Joy

# 678
  • Мнения: 857
Незнам дали мога да го нарека точно муньо, но случката е забавна...
 Та бяхме на нещо като купон/ебати купона с 6 човека, които в последствие си заминаха hahaha/ аз, моята най-добра приятелка и гаджетата ни.Сичко е оК до момнета, в който дочух разговор м/ду момчетата..с две думи се бяха нагласили да на любят,праеха се на големи ебачи...ама не..ний жените сме подли Twisted Evil  Mr. Green Разбира се веднага казах на мойта фР и тя каза ще им разбиим мечтите.Пихме там малко текила и се направихме на пияни и момчетата веднага ни замъкнаха  в другата стая.Ний с "моя" на едното легло, пък те на другото.Изпилихме им нервичките...постоянно ставахме из стаята, лигавехме се и накрая на тях двамата им писна и взеха да нервничат.Казах на мойта приятелка да върви при "нейния" и малко се поотихнахме, но не за дълго.След известо време усещам, че мойто момче нещо почва да прай странни движения, ма си трая.Изведнъж станах и казах, че ми се ходи до тоалетна и излезнах от стаята.Пък двете момчета в стаята и чувам как моя муньо се оплаква на другия и вика"Бах му майката не мой ми стане,мноо пих,кво да правя" hahaha Пък другия "Не мислиш ли, че трябва да се съблека" Joy hahaha Продължиха лиготиите и ние/аз и моята приятелка/ трябваше да тръгваме.а3 нарочно се изхилих гадно и казах "хаха много смешна вечер беше това" и в момента, в който изцепих това "мойто момче" като взе да диша забързано, едно запъхтяно се едно ще умира.Легна и започна да повтая"имам видение!Имам лошо чувство!Не не не!И аз седя втрещена  smile3556 Каза на моята приятелка "Пази Х.... пази го щото може да го блъсне кола  #Crazy newsm78 /в тоя момент да се смея ли да плача ли  Joy rotfImao / И това повтаряше 15 минути, даже май се насълзи.Излизаме ние да ни изпращат, той естествено отново е задъхан и пак се започва"Хвани го за ръка, имам лошо чувство, имах видение с кола ьгагагхаххаха!За мен това си беше чист цирк...за да се измъкне от ситуацията!Забравих да отбележа че, същата вечер гаджето на приятелката ми я остави да чака пред къщата му, докато той яде  Shocked Бах*ти момчетата братче...
 Друг случай...Един в моят квартал ме преследваше буквално!Идваше постоянно в нас да ме вика да сме излизали.Разправяше на целия квартал, че сме гаджета  #Cussing out и върха е че беше причакал баща ми след работа и му казал, че ме харесва много и ме "иска"  #Crazy Laughing Laughing Laughing На същата вечер, вечеряме и татко ме попита кое било това момче,искало ме незнам си какво, а аз супер много се спекох!
 Днеска пък си вървя по улицата/бях с пола/ и някакъв манго идва и ми вика"Не ти ли е студено!Ща стопля ако искаш!" , при което аз гледам така  Shocked и му казах не, погледнах го гадно  си заминах  Naughty Mr. Green

# 679
# 680
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Незнам дали мога да го нарека точно муньо, но случката е забавна...
 Та бяхме на нещо като купон/ебати купона с 6 човека, които в последствие си заминаха hahaha/ аз, моята най-добра приятелка и гаджетата ни.Сичко е оК до момнета, в който дочух разговор м/ду момчетата..с две думи се бяха нагласили да на любят,праеха се на големи ебачи...ама не..ний жените сме подли Twisted Evil  Mr. Green Разбира се веднага казах на мойта фР и тя каза ще им разбиим мечтите.Пихме там малко текила и се направихме на пияни и момчетата веднага ни замъкнаха  в другата стая.Ний с "моя" на едното легло, пък те на другото.Изпилихме им нервичките...постоянно ставахме из стаята, лигавехме се и накрая на тях двамата им писна и взеха да нервничат.Казах на мойта приятелка да върви при "нейния" и малко се поотихнахме, но не за дълго.След известо време усещам, че мойто момче нещо почва да прай странни движения, ма си трая.Изведнъж станах и казах, че ми се ходи до тоалетна и излезнах от стаята.Пък двете момчета в стаята и чувам как моя муньо се оплаква на другия и вика"Бах му майката не мой ми стане,мноо пих,кво да правя" hahaha Пък другия "Не мислиш ли, че трябва да се съблека" Joy hahaha Продължиха лиготиите и ние/аз и моята приятелка/ трябваше да тръгваме.а3 нарочно се изхилих гадно и казах "хаха много смешна вечер беше това" и в момента, в който изцепих това "мойто момче" като взе да диша забързано, едно запъхтяно се едно ще умира.Легна и започна да повтая"имам видение!Имам лошо чувство!Не не не!И аз седя втрещена  smile3556 Каза на моята приятелка "Пази Х.... пази го щото може да го блъсне кола  #Crazy newsm78 /в тоя момент да се смея ли да плача ли  Joy rotfImao / И това повтаряше 15 минути, даже май се насълзи.Излизаме ние да ни изпращат, той естествено отново е задъхан и пак се започва"Хвани го за ръка, имам лошо чувство, имах видение с кола ьгагагхаххаха!За мен това си беше чист цирк...за да се измъкне от ситуацията!Забравих да отбележа че, същата вечер гаджето на приятелката ми я остави да чака пред къщата му, докато той яде  Shocked Бах*ти момчетата братче...
 Друг случай...Един в моят квартал ме преследваше буквално!Идваше постоянно в нас да ме вика да сме излизали.Разправяше на целия квартал, че сме гаджета  #Cussing out и върха е че беше причакал баща ми след работа и му казал, че ме харесва много и ме "иска"  #Crazy Laughing Laughing Laughing На същата вечер, вечеряме и татко ме попита кое било това момче,искало ме незнам си какво, а аз супер много се спекох!
 Днеска пък си вървя по улицата/бях с пола/ и някакъв манго идва и ми вика"Не ти ли е студено!Ща стопля ако искаш!" , при което аз гледам така  Shocked и му казах не, погледнах го гадно  си заминах  Naughty Mr. Green

#Shocked #Shocked #Shocked

# 681
  • Мнения: 803
Случката не е моя (слава Богу Grinning ), а на една позната, дето учи в Германия.
Та запознава се с един немец, ама нищо сериозно - излизат, разкарват се насам-натам, първо са само приятели. Мацката се чудеше много дали да тръгне с него или да си останат само познати. А той много я бил харесал. Та решава тя да му даде шанс и на първата им официална среща той ще я води на ресторант. Дотук добре. Влизат в ресторанта и се насочват към една маса, на която вече седели двама души. Мацката се позачудила, но изпаднала в искрена изненада, като разбрала, че човекът си е довел родителите. Както и да е, почват да вечерят, говорят си, родителите много мило се държали. Минават няколко седмици, през това време немецът на няколко пъти и идвал в квартирата, подарявал и най-различни неща (гривни, дрешки и т.н.) и само й разправял как родителите му много я искали за снаха и т.н. Мацката се прави, че не разбира и се чуди какво да прави. Направили някакъв купон в квартирата, немецът се напил и изпотрошил някакви чаши. На другия ден обаче се реванширал и й купил нови. Мацката обаче нещо се притеснила, че много настоятелен човекът, а на всичкото отгоре майка му почнала да й звъни и директно да я иска за снаха. Моята позната само увъртала и след няколко дни скъсала с немеца. На следващия ден той дошъл и си събрал всички подаръци - гривни, дрехи, бельо, и дори ВИБРАТОРЪТ, който й бил подарил (не знам по какъв повод е получила такъв подарък от него). Най-накрая си взел и чашите! Joy

# 682
Да се разпиша и аз с муньовска история, под надслов "Отмъщение". Действието се развива по време на първата ми студенстка бригада преди доста години. Тогава се ходеше на бригади в селското стопанство и нас ни бяха изпратили да берем домати в едно село, близо да Пловдив. В квартирата бях с двете си най-добри приятелки и колежки - Таня и Ели. Всяка вечер ставаха луди купони с много безобразия. Веднъж един от местните младежи - абсолютен Муньо, започна да сваля Таня. Тя май го хареса и аха да поддаде, но той пък като разба, започна всяка вечер да сваля различно момиче. При това разправяше какъв баровец бил, как няма жена, която да не припада като го види, какъв секс-маратонец е, "ще те правя да умиргаш" и пр. глупости. Веднъж все пак покани Таня на кръчма, тя цяла вечер се гласи, а той така и не се появи.На сутринта на ляво и на дясно разпрвяше как като тръгнал за насам, срещнал едно старо гадже, което веднага щом го видяло му се навило и как я "правил да умирга" цяла нощ. Таня се скъса да реве. Върхът беше когато още след ден започна да сваля и Ели.  Сега вече  става интересно.
Една вечер, използвахме, че хазяите заминаха в Пловдив за два дни и заформихме парти, на което всички бяха поканени. После купона се пренесе в друга квартира, а на мен страшно ми се доспа и си легнах. По едно време, някой ме ръчка в ребрата. Какво бе? - питам - Над мен стои Ели, с гумени ръкавици на ръцете и вика "Вдигай си задника и ела да помагаш да плакнеме". Какво да плакнеме? -питам, а тя - Не какво, а кого, ставай, сега го пипнахме! - Ставам и отивам с нея в банята и Боже мили! Там е и Таня, също с гумени ръкавици, а на пода лежи Муньо, заспал, гол до кръста, пиян на кирка (т.е. до безпаметност). Под него бяха сложили някакви парцали, които му повдигат плещите, главата му е в леген с вода, във въздуха смърди на перхидрол и амоняк, та не се диша, по пода се търкалят шишенца и кутийки, а Таня полива с топла (!) вода и плакне. От време на време Муньо мучи нечленоразделно. Двете ми приятелки го бяха изрусили докато той не можеше да отлепи от алкохолен сън, били решили първоначално да не ме будят, но се бяха озорили на плакненето, ръцете вече им били изтръпнали да го повдигат, че бил доста тежък Laughing. Включих се на момента. Така две се редуваме да го го държим, а третата полива и полека - лека го изплакнахме. Муньо стана платинено рус, а преди беше черен като циганин Mr. Green Ели даже го подсуши със сешоар, абе посред нощ салон отворихме Mr. Green После го замъкнахме в антрето, облякохме го и Таня отиде да доведе от купона трима яки колеги, също стабилно пийнали. Те вече как са го завлекли до тях, не знам, обаче на сутринта  и  те също не знаеха  Mr. Green
Като изтрезнял и се събудил, Муньо влязал в банята, видял се в огледалото и си изкарал акъла. После знам, че веднага беше запалил към Пловдив да проверява дали не е сериозно болен, а сигурно е, щом така изведнъж през нощта е целият побелял, обиколил болницата да се преглежда, абе стана за смях тотално.
Ами това беше отмъщението. Чак на път за София разкрихме на колегите каква точно му беше болестта на Муньото, че иначе ако той ни беше  разбрал там, хич нямаше да е здравословно  Joy

# 683
  • Мнения: 6 993

 Днеска пък си вървя по улицата/бях с пола/ и някакъв манго идва и ми вика"Не ти ли е студено!Ща стопля ако искаш!" , при което аз гледам така  Shocked и му казах не, погледнах го гадно  си заминах  Naughty Mr. Green
[/color][/color][/b]
Това ми напомни...Излязла съм да ходя на снимка за лична карта (след поредната загуба). Тоя път съм се гримирала и облякла подобаващо, но хващащо окото, защото след това на среща с тогавашния. И чакам си аз най-чинно на тротоара да светне зелено и минава една каручка с двама младежи от махлата отсреща. И реплика:
- Колко искаш , ма како Laughing ( аз да бях на 20 някъде, кака а...)
Обаче и аз нагла:
- Аз колкото искам, цял живот не моеш ме изплатиш  Twisted Evil
Младежите се захилиха, махнаха ми за чао и подминаха Crazy

# 684
  • София
  • Мнения: 365
 Joy hahaha темата е голям смях, но и ми стана мъчно. Аз наскоро се разделих с вече бившия, който не бепе муньо, но бешщ особняк... та като се замислих, че може да зпаочна да попадам на муньовци занапред леко взе зле да ми става. Успокойте ме, че след муньовците сте виждали и нопрмални мъкни екзепляри от вида хомо сапиенс, моля Whistling Party

# 685
  • Мнения: 1 318
Спокойно Flutter И аз по едно време си мислех, че е някаква карма да попадам на муньовци, но след като срещнах последния си приятел, се убедих, че има и нормални хомо-сапиенси Party

# 686
Има живи примери, че при някои хора кармата ги гони до дупка цял живот Mr. Green

# 687
ГРЪМ ДА ВИ УДАРИ  hahaha  hahaha  hahaha Mr. Green

# 688

А, защо  Mr. Green свят голям, Муньовци много  hahaha Joy hahaha
Момичета, такава готина тема, ще вземе да  умре. Хайде де, свършиха ли се Муньовците? Разкажете не само за бивше гадже, а за всеки Муньо, когото познавате. Така ще имаме възможност всички да се посмеем повече. Същото важи и за Мунята в другата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.0
Дайте едно рамо  Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 01:15 от Ninicol

# 689
  • Мнения: 751
аз пък все си мисля че всеки има поне един муньо  в живота си Thinking
Моят беше следния-пухкав(от срам да не кажа дебеличък)русоляв,леко оплешивяващ и с един такъв син кравешки поглед.Абе беше си досто женствен!
Имаше си приятелка а на мен ми беше шеф!Лека по лека и аз не знам как ама ми завъртя главата.Следваха стандартните обещания че ще остави другото момиче ама на...!Естествено проваляше ми всички празници-ти защо си си пуснала косата?а защо си се гримирала?а това за кой си го облякла?...
Един път се разплака(бях казала че го оставям) а на мен(овцата)ми се стори мило-мъж да плаче!?!?Докато това не стана ежедневие!Един път насред улицата като ревна "никой не ме обичаааааа smile3514" викам си-бе нещо не му е наред на това момче!
Това продължи близо година.Той не скъса с приятелката си(тя знаеше за мен,даже ми беше звъняла да ми честити именния ден!),но аз скъсах с него.
Преследваше ме,причакваше ме,беше развил болтовете на гумата на колата на баща ми(те естествено го мразеха),но аз съм по-хитра!Събрах се с дзруго бивше гаджи,който работеше в НСБОП Twisted Evil
Онзи не го видях повече...

Общи условия

Активация на акаунт