Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 131
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 146
taka като ме познавате дали ще се сетите дала ли съм му пари  Grinning GrinningНа това отгоре аз го уредих да учи в Будапеща, че оттам му се отвори парашута и после учи 3 год.и в Манчестър.Гад неблагодарна!

# 61
  • Мнения: 3 562
Така като се замисля моите екземпляри клонят към престъпници - един Жорко всяка вечер ме води на Пампорово, най-актуалните дискотеки, луксозни ресторанти и т.н., аз го запознавам с приятелите си, а после се оказва, че е вземал пари от тях  Shocked като се сетя и ми става лошо  Sick после се оказа, че завлякъл маса народ та го гониха полицаите  ooooh!
И още един екземпляр - от бургаския  затвор получих писмо - сладура ми писал, защото ми видял адреса в един вестник  #Crazy ужас  ooooh!

# 62
  • Мнения: 3 146
познавам един дето искаше пари от всички приятелки на жена си , уж все назаем.Накрая вече понеже никой не му вярваше отишъл веднъж при най-добрата й приятелка и казал, че жена му е умряла и няма с какво да я погребе Shocked Shocked Shocked Twisted Evil

# 63
  • out of space
  • Мнения: 8 573
познавам един дето искаше пари от всички приятелки на жена си , уж все назаем.Накрая вече понеже никой не му вярваше отишъл веднъж при най-добрата й приятелка и казал, че жена му е умряла и няма с какво да я погребе Shocked Shocked Shocked Twisted Evil

Има ли такива хора ега си...настъпих си очите до като четях...

# 64
  • Мнения: 1 581
познавам един дето искаше пари от всички приятелки на жена си , уж все назаем.Накрая вече понеже никой не му вярваше отишъл веднъж при най-добрата й приятелка и казал, че жена му е умряла и няма с какво да я погребе Shocked Shocked Shocked Twisted Evil
smile3532
То трагично, ама умрях от смях

# 65
  • Мнения: 5 468
И аз да не остана по-назад!За мен муньо е бившото ми гадже.3 години бяхме заедно - последната той учи в Будапеща.Та като се прибра от ученето се разделихме и сега внимавайте - оказа се, че човека( Христо се казва) си бил водил подробна сметка докато сме ходили всеки ден колко пари е харчил по мен.Например - били сме на пицария той е платил 10 лв. - значи на моята сметка записва 5 лв..Аз като съм плащала ествествено такава сметка не е водена.Та ми представи една сериозна сумичка и ако съм била обичала да му възстановя разноските, можело и на части ако съм нямала в момента.ЕЕЕ направо паднах от коня.Все знаех, че не обияа да дава много пари, ама такова безумие......Добре, че не съм му била вярна, че иначе щях да се изям от яд.
Ааааааааа Joy Joy Joy, ти за това ли избяга чак в Канада? Щото те е гонил човека за дългове? hahaha

# 66
  • Мнения: 5 468
Разказа на Мама Кенга ми припомни за един бивш съквартирант на половинката, който беше развил цялото руло тоалетна хартия и я беше оразмерил с молив за да може след ползване да види колко сантиметра са били използвани  Crazy Живееше с мисълта, че го прецакват от към тоалетна хартия  #Crazy
Направо се захласнах от смях. Сега женен ли е? И жена му, как го възприема? rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 67
  • Мнения: 3 562
Направо се захласнах от смях. Сега женен ли е? И жена му, как го възприема? rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Не е женен, но си има приятелка - ще е голям купон у тях  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 468
Направо се захласнах от смях. Сега женен ли е? И жена му, как го възприема? rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Не е женен, но си има приятелка - ще е голям купон у тях  Mr. Green
Не дай Боже, да заподозре, че приятелката му го мами с тоалетната хартия Praynig

# 69
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ХАХАХАХАХАХА,4ета и не vярvам на о4ите си...............то смешно ,оба4е 4ак да ti се поvрьЩа от някои екземпляри.

# 70
  • Мнения: 2 040
Търся, търся в акъла си, направо ми се ще да намеря такъв, голям купон е като чета, ама не намирам. На вас тогава не ви е било до смях, а я сега какъв пада. Аз не съм се забавлявала от четене така, не помня от кога, тъкмо мислех да си пусна някоя комедия, че съня бяга нещо тая нощ, а то тук КОМЕДИЯ ЗА ОСКАР. ТОва е направо сценарии за филм  Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 3 146
Смей се ти - на чужд гъз и сто тояги са малко GrinningАз ако знаех, че толкова пари дължа щях да съкратя връзката с господина.забравих да кажа, че той беше фотограф и докато го нямаше аз му намирах клиенти да продаде снимки за календари и сключвах договорите.Та бая пари изкара покрай мен и накрая с тези простотии направо ме хвърли в размисъл.

# 72
  • Мнения: 3 146
Още една смешка се сетих .Бяхме на гости в едни хора - там живееха 2 млади двойки.И такасядаме на масата - едната двойка си постила на единия ъгъл на масата , вади си храничка от хладилника и започва да си се храни.Прехвърча следната реплика - еее днес аз ще ям бялотона праза!!!!!!!!Е аз тогава разбрах, че и зеланото се ядяло, един вид и перата се ядяли.То бива стиснатост, ама да ръфаш перата на праза - дойде ми в повече

# 73
  • Мнения: 3 634
Ооох... бърша си сълзите от кеф и смях! Мерсаж, милички!

Мой ред!

Та като number ONE лепвам Антти от финско село Хелзинки (тоест, там близо до Хелзинки), който не само не се и ожени за мен, ами и ми направи две прекрасни дечица и на края ме заряза бременна в 35та седмица и на другия ден вече си имаше нова мухла.  Новата му пръдла се нанесе при него в деня в които аз се изнесох... надявам се е проветрил апартамента преди това... Те така и не живяха дълго там де. Сега са се изнесли от 6 етаж на 1 етаж. До официалния ми развод остават 56 дни. И честно, ако не броя факта, че съм самичка всяка вечер и нощ (и за туй вися по нета) и копнея за ласки и обич, си живея живота и си карам кефа и имам повече от колкото ever before.

Муньо number TWO е Юха от село Лапуа (пак у финско). Та той ми беше на гости и се бяхме пльоснали на пода в хола. И правихме там каквото правихме и на него му угасна лампичката (сиреч, оназ му работа). И аз сега да го развеселявам... та като му издрънках: Много ти е малка пи-ката! И оня като ми ревна. Ама рев, сополи, такива сълзи преди не бях виждала...

Number THREE е Паси от Риихимеки (пак от тукашните...). Та с Паси след 8 месеца "ходене" се сгодихме. Пръстен ми беше купил човека (след което бях усведомена от коя продажба с намаление го е купил и колко е струвал). Е пък аз нямах пари да му купя на него, та той решил да не казва на никой за това ни дело (годежа де) и аз бях принудена да си крия пръстена и тем подобни. Па крих го тоз пръстен от родителите и приятелите му (моите си знаеха) цели 2 месеца и на края му теглих сиктира. Ама сега на Паси всичко му е у ред... само телефонния му номер вече не работи и не мога го сбарам от никъде...

Сигурна съм, че има и номера 4,5,6... ама не мога да се сетя в момента за нещо муньовско... като се, ще пиша пак.

# 74
  • Мнения: 3 634
Ах... мунчо номер ФОУР... от село Лахти... дет ме е яд на него всяка вечер защото се занимава с хора които не знаят какво искат... ама тоз в същност не бившо гадже... та май не влиза в номинацията...

Общи условия

Активация на акаунт