Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 137
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 468
newsm47 То вечер е най-забавно Wink

# 271
  • Мнения: 2 212
Нали.... и аз така мисля, тогава сме в стихията си  Hug
Ох, колко офф топик правя, и сама ще си набия канчето с една иконка дето мноооо ме кефи, а именно  smile3554

П.П Мамма, Тати, модерите -  smihesorry

# 272
  • София
  • Мнения: 15 219
След всичко прочетено и след като се кисках като откачена по нощите, все пак-ей така-за цвят, та да видите какви още породи муньовци виреят, да ви разкажа и аз....

Митенка от София е моят герой. Колега от следването. Аз-първокурсничка, от провинцията. Още в първите дни на първия семестър той ми се лепва. Аз-много горда от себе си, че съм забърсала софиянец.  smile3538 smile3538 smile3538 Омайваше ме с лафове като онзи, че живеел в Люлин-най-големия жилищен комплекс на Балканския полуостров.  #Crazy #Crazy #Crazy
Една нощ, след някакъв купон остана да спи при мен в квартирата ми. В стаята спеше и съквартирантката ми. Не че ако тя не беше там щеше да се състои нещо между нас (вече бях започнала да се усещам, че нещо като муньо се очертава този младеж, ако и да е от Люлин), но пък нейното присъствие абсолютно изключваше скъсяване на дистанцията. Та-нищичко не се случи. Най-много някоя целувка-от няма накъде..... Оказа се, че това била първата му нощ извън дома (като изключим казармата, вероятно....). На другия ден той се прибрал в къщи, където го очаквала разтрепераната му майчица. Той й разказал къде и с кого е бил. Тя-за да му покаже и докаже коя е всъщност жената на неговия живот-разбирайте-маминка-го гушнала в спалнята и му дала ДА СУЧЕ, а през нощта спали на едно легло (но само толкова-т.е. спали са-наистина). На следващия ден Митенка ми разказа за тази умилителна случка така, сякаш му се е случило най-естественото нещо на света. Направо щях да срещна БОА-та. Не му дадох никакви обяснения-просто станах и си тръгнах и не си спомням да съм провеждала повече разговори с него.

# 273
  • Мнения: 46 511
..... На другия ден той се прибрал в къщи, където го очаквала разтрепераната му майчица. Той й разказал къде и с кого е бил. Тя-за да му покаже и докаже коя е всъщност жената на неговия живот-разбирайте-маминка-го гушнала в спалнята и му дала ДА СУЧЕ, а през нощта спали на едно легло....


 Не знам какво друго да кажа, освен е_аси майката #Crazy #Crazy #Crazy newsm78

# 274
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Само мога да кажа: hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy,ниЩо поvе4е

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Ама как така суче?! Тя как е имала мляко след 20 да речем години? Това не го разбирам.

# 276
  • Мнения: 2 784
Бляк,Виви,каква гадна история SickНещо на кръвосмешение ми мирише...Аз ако съм на това момче за нищо на света и на никого не бих разказала случката,още повече на гадже.

# 277
  • Мнения: 3 743
Не си спомням от кога не съм се смяла толкова много  Joy Joy Joy
 newsm80 за Ванката на Ню  rotfImao rotfImbo rotfImao
 newsm78 и аз се опитвам да си спомня за някой мой муньо, но от толкова смях направо ми блокира мозъка  Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 3 562
Само едно въпросче - как избра крайния срок за анкетата?
Четвъртък, 21 Февруари 2008, 00:12

# 279
Аз да не остана по-назад се сетих  Laughing

Разхождаме се с едно гадже в центъра, уж излезли по-така! и огладняхме и той се запъна да ме води за сандвичи в СГ! Е, ок, след като сме излезли да ни е готино, от къв зор ще ходим за сандвичи в СГ, се чудя аз?! Казвам му-Хайде да отидем някъде на хубаво място....Той-Ми аз нямам много пари в себе си...Аз- Няма значение кой има парите, нали сме заедно /зная, че е гадно, но той съвсем не беше безпаричен, просто ги беше похарчил по барове предишните дни без мен.../. И така, с триста зора го натиках в един пъб на центъра. Влизаме, дават ни менютата и той се изцепи: "Малеее ужас колко е скъпо тука!!! Аз никога нема да си доведа приятелка на такова място!!! Ужас, ужас и т.н. тюхкания....Аз-  #Crazy newsm78 Чудех се да се смея или да плача....а то даже не беше скъпо, малко над нормалните цени беше. Така...поръчахме, яденето беше достатъчно даже остана, той пи и бира и накрая аз го питам- Хубаво беше, нали, наяде ли се? Той- НЕ Simple Smile))))))))))))))

 Платих и си излезнахме за ръчичка bowuu
Беше пълен с идиотщини, а аз любоФ Rolling Eyes добре че бързо ми дойде акъла в главата.

# 280
  • Мнения: 5 539
Тя-за да му покаже и докаже коя е всъщност жената на неговия живот-разбирайте-маминка-го гушнала в спалнята и му дала ДА СУЧЕ, а през нощта спали на едно легло


#Crazy #Crazy #CrazyНемам думи просто Shocked
Какво ли биха казали във форум "Кърмене" за това?

# 281
  • Мнения: 1 427
"Мъж" на 23 години. Събитието се развива във Варна. Каним се цял ден да отидем заедно на плаж, но в ранния следобед на мен ми идва М. Казвам му съвсем деликатно, че няма да можем да отидем на плаж поради тази причина. Ха сетете се каква беше реакцията. Човекът ми задава следния въпрос :"Ма това цял ден ли?" #Crazy После ми се разсърди, че няма да ходим на плаж Laughing


И аз имах един такъв мъж на 33 години #Crazy
Казах му че съм притеснена че ми закъснява М.,А ТОЙ-КАКВО ОТ ТОВА?Да не съм бременна,казвам му,а той-че каква е връзката между  тези две работи Shocked
Наложи се да му обяснявам,че докато жената е бременна  менструацията отсъства!
Чудих се после,аджеба,тоз човек филми не гледа ли?!Във всеки филм почти главната героиня съобщава на възлюбения че и закъснява,и започват едни прегръдки и целувки и квот там се сетиш за  очакваното бебе.Колко ли се е чудил човека -за какво ли става дума? ThinkingДобре че бях аз да го светна!





# 282
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Тя-за да му покаже и докаже коя е всъщност жената на неговия живот-разбирайте-маминка-го гушнала в спалнята и му дала ДА СУЧЕ, а през нощта спали на едно легло
#Crazy #Crazy #CrazyНемам думи просто Shocked
Какво ли биха казали във форум "Кърмене" за това?
Eй тва:  Shocked Shocked Shocked

# 283
  • Мнения: 1 427
"Мъж" на 23 години. Събитието се развива във Варна. Каним се цял ден да отидем заедно на плаж, но в ранния следобед на мен ми идва М. Казвам му съвсем деликатно, че няма да можем да отидем на плаж поради тази причина. Ха сетете се каква беше реакцията. Човекът ми задава следния въпрос :"Ма това цял ден ли?" #Crazy После ми се разсърди, че няма да ходим на плаж Laughing


И аз имах един такъв мъж на 33 години #Crazy
Казах му че съм притеснена че ми закъснява М.,А ТОЙ-КАКВО ОТ ТОВА?Да не съм бременна,казвам му,а той-че каква е връзката между  тези две работи Shocked
Наложи се да му обяснявам,че докато жената е бременна  менструацията отсъства!
Чудих се после,аджеба,тоз човек филми не гледа ли?!Във всеки филм почти главната героиня съобщава на възлюбения че и закъснява,и започват едни прегръдки и целувки и квот там се сетиш за  очакваното бебе.Колко ли се е чудил човека -за какво ли става дума? ThinkingДобре че бях аз да го светна!








Това обаче не  е всичко!Въпросния  беше такава стипца.....разбирайте стиснат, че чак ме е срам да ви разказвам!А човека работи  в чужда банка  и е на много висок пост........

# 284
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Нааканите гащи на Никол е въведено два пъти. Модовете трябва да го поправят.

Общи условия

Активация на акаунт