И дизайнерки ще станем - с дипломи от форумския Фотошоп..........!(15)

  • 15 210
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 7 242
EliG, радвам се, че пускаш и тук  Hug Впечетлена съм от кръглите ти рамка - за мен са перфектни /е, сигурно имат и кусури, но поне аз не ги забелязвам/. Серията наистина е много силна.
Ани, мерси за обясненията   bouquet Това със сенките е наистина трудно. Отскоро започнах да се заглеждам как изглеждат в действителност и да се опитвам да ги правя реалистични...
Мама Писана, хубава рамка, но не ми допада, че дечко е толкова малък и неакцентиран. Струва ми се, че не е добре елементите да са по-големи от това, което се рамкира /в случая глухарчето/, освен когато не са част от фона, с намалена прозрачност или от сорта. Ани да каже обаче.

Интересно ми е, доколко правилния подбор на елементите е предопределящ за добрата рамка.
Иска ми се евент. да опитаме да работим с еднакви илиминти и да видим какво ще се получи /веднъж пробвахме нещо подобно/. Ако някой има желание и се наема да подбере добри и пасващи си елементи... Или някой от напредналите  Hug

цоциии, нова тема трябва май Wink

# 301
  • София
  • Мнения: 7 242
Къде зачезнахте  newsm78 Да не правите конкурсни работи  Grinning
Пак бързам... нещо композиционно не ми е както трябва, но не ми се занимава повече. Лека нощ от мен  Grinning

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 00:03 от Лекси

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Пускам и аз нещо измъчено. Незнам защо, но момчешките рамки не ми вървят, все едни цветя и завъртулки ми се набиват на очи.....
В контролното незнам дали ще участвам, то време има, ама идеи никакви, освен ако не ме сполети ненадейна муза до тогава  newsm78

# 303
# 304
moje li nqkoi da mi obqsn i vsi4ko az i predstava si nqmam kak se slagat snimki v ramki  molqvi kajete mi po skypa toi e simona-venera blagodarq vi predvaritelno mami molqvi kajete mi kak Praynig Praynig Praynig i ako nqkoi mi kaje kak se izpolzva MULTIPLY mnogo molq da mi kajete

# 305
  • София
  • Мнения: 1 456
moni, тази е старата тема, душко!

Заповядай в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291086.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт