Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 319
  • 290
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 900
Христос Възкресе! Желая много здраве и успехи на вас и семействата ви и повече сбъднати мечти!

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 685
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !
ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ВЪВ ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!!!

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честит празник на всички пловдивски мами и бебоци!  bouquet
valeria.k, чудни яйца си измайсторила!

# 123
  • Мнения: 394
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ момичета!
Много здраве. късмет и любов ви пожелавам!
И да питам някой знае ли 5 лисната детелина носи ли късмет или само четерилисната?
Аз две си намерих такива ама да си ги пазя ли или да търся четерилисна!
А и снимки и от нашия празничен ден <a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/98/24330_839.JPG">photo_3</a>   <a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/98/24328_827.JPG">photo_2</a>   <a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/98/24331_863.JPG">photo_4</a>   <a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/98/24327_805.JPG">photo_1</a>    bouquet

# 124
  • Мнения: 1 477
Христос воскресе!Нека светлината на неговото воскресение озари живота Ви!Желая ви много здраве и благополучие! easter easter easter lovekiss

# 125
  • Мнения: 1 900
  bouquet
valeria.k, чудни яйца си измайсторила!
Mr. GreenДобре, че ползвам  търсачка   Blush

# 126
  • Мнения: 135
 kaffeetrmker_2 newsm38 аз да ви почерпя днес имаме годишнина от сватбата

# 127
  • Мнения: 220
Христос Воскресе , момичета


Желая ви много здраве , щастие ,любов и здрави дечица!!!!

# 128
  • Мнения: 220
...та ... къде, да му се не види, да си водя детето като се роди???!!!  #Cussing out

Здрасти, аз също съм от този квартал. По скоро бях, сега майка ми жи вее там, но смчтам да си отгледам бебока там. Аз съм решила да се разховдам с бебка в градската градина. Там е причтно, лчтото ще е по -хладно , а и като поотрасне има много люлки и парзалки.  Peace
Може да се разховдаме заедно   bouquet

# 129
  • Мнения: 2 172
  Здравейте,мили мами   bouquet Чак сега попадам на този подфорум и много бих искала и аз да се присъединя към вас.Дъщеричката ми се казва Теодора-Клавдия,родена на 02.11.2007 г. и живеем до Полиграфията(широк център).
  Имам и един въпрос.Вълнува ме  детската кухня на Каменица,но така и не разбрах трудно ли става записването там или не  Thinking .Чувам противоречиви мнения.Бебка е на почти 6 месеца.Имам ли все още някакъв дори и минимален шанс или не  съвсем  newsm78 И ако може да помоля за телефона на майката,която прави записването и раздава купоните,за да я попитам как стоят нещата.Ще ви бъда много благодарна за телефончето, в случай че го имате   bouquet

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 552
elfi4ka, добре дошла!
Наистина е много трудно за кухнята на Каменица. И двете деца съм записвала, когато бяха на 1 месец. Реда ни излезе след 7-8  месеца. Като я запишеш сега, в най-добрия случай ще започнеш да взимаш храна след 6 месеца. Иначе реда е следния: в края на месеца определят дата, на която ще става записването и продаването на купоните.  Започват в 11,30 ч. Идваш с акта зараждане, записват те в списъка на чакащите и започва голямото чакане. Всеки месец трябва на определената дата да идваш и да си следиш дали ти е дошъл реда. Като ти дойде реда, честито, взимаш купони и влизаш в списъка на взимащите. Телефона на майката не го знам. Дано съм ти помогнала. Ако имаш други въпроси, пиши ми на лични.  Hug

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте и от мен  Hug
Много сте писали, не мога да смогна да ви изчета   Party

Христос воскресе! Много здраве и любов на всички пловдивчанки!


Добре дошли на новите мами!

Неонка, 4 - листната детелина носи щастие!

За кухнята - който не успее да се включи на Каменица, може да се пробва на Богомил, ако не му е много далече  Peace Аз не съм чакала ред за кухня, а като я записах и се отказах. Вече бях свикнала да й готвя, в неделя правя 2-3 вида манджи по 2-3 бурканчета и си имам за цялата седмица, много ми е удобно  Flutter

# 132
  • Мнения: 2 172
MamaGeri много ти благодаря за отговора  Hug знаех си аз,че не става току-така  Thinking Явно ,че няма да мога да взимам от тази кухня  Confused  ,но все пак ще се пробвам,пък когато стане  Tired .
  Катерина78 и аз обмислях този вариант,даже и сега го правя,но във вид на замразени дози в пликчета за пюрета  Mr. Green А може понякога да ходя и до Богомил,въпреки,че ми е доста далечко  ooooh! ,но все пак ще се надявам за Каменица  Praynig

# 133
  • Мнения: 1 174
Елфичка, добре дошла в темичката Hug Мама Гери ти е обяснила как стоят нещата с кухнята на Каменица,мисля,че има около 100 чакащи,но не ти пречи да се запишете,понякога лятото много хора като са по отпуски,други пък не взимат заради жегите и по-бързо върви. И аз живея във военния квартал,може да сме се засичали по квартала Wink

# 134
  • Мнения: 7
 Hug Малта, с удоволствие ще се разхождаме заедно! В интерес на истината и аз за там съм се ориентирала. Близичко е и зелено  Peace Пиши ми на лични когато си свободна, а също и кога ти е терминът  Wink   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт