Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 104
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Добро утро и от нас, аз имам питане след  платената отпуска нали имам още 6м. неплатена ,но маи ще се размина с тях и ще трябва да си търся нова работа .Може ли да не ми я дадът или поне един месец ,все още чакаме яслата . #Cussing out #2gunfire

# 16
  • Мнения: 1 053
И аз да се запиша в новата темичка  Laughing

# 17
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Хоп и аз тук.   Hug

# 18
  • Мнения: 1 477
И ние сме тук  newsm51

# 19
  • Мнения: 19
здравейте и  от мен,

не съм писала отдавна но  Ви  чета като имам време.
Някой беше питал дали  е ходил при Сашка Николова.
Аз съм ходила и  съм страшно доволна схомеопатия си  оправих колита който  ме тормозеше от доста време. А като  забременях в началото  много  боледувах от разни  настинки и с нейна помощ се стабилизирах и  цялата зима изкарах без нито  една настинка.
Много  е внимателна. Първоначалния преглед май беше 35лв , а вторичния 25лв. Ако си  записваш час ще е за след  1 месец горе долу , а ако отидеш без час ще чакаш няколко часа.
 
успех

# 20
  • Мнения: 12
Момичета, открих още един телефон на хомеопат, мисля че беше и джипи, тоест джипи, което се занимава и с хомеопатия, но не съм много сигурна. Както и да е, ето координатите: д-р Полексения Миленска тел. 0889/610521 и 032/601815

# 21
  • Мнения: 9
и аз да се запиша в новата тема
  стефка тодорова пратих ти координатите на лични

# 22
  • Мнения: 1 053
Desita79,аз питах за Д-р Сашка Николова благодаря ти   bouquet
Днес най-накрая успях да се свържа и си записах час за 10 юни  ooooh!

# 23
  • Мнения: 577
 Shocked  Еееееееееееее то при Ванга,ставаха по-бързо нещата.  Crazy  /Извинявам се за спама/

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
запис

# 25
  • Мнения: 1 053
Shocked  Еееееееееееее то при Ванга,ставаха по-бързо нещата.  Crazy  /Извинявам се за спама/

 Joy Joy и аз това си помислих,но като каза,че неможе по-рано и и казах да ни пише,дано сме живи и здрави дотогава  Wink

# 26
  • Мнения: 953
Здравейте и от нас.Много ходиме по разходки вече.Дано да е все така времето ,че не ни се седи в къщи.
Много ще се радвам,ако се запознаем с някои мами от парка на Д.Талев,защото аз в този район никой не познавам с малко дете.
Ще е приятно да ходим на разходки и на кафенце компания.

# 27
  • Мнения: 577
Ами аз да ти кажа съм всеки ден там.Но кажи си поне цвета на количката да се пооглеждам.А като чуеш от някъде``Вааааааскооооооооо``гледаш откъде се вика  и съм аз. Laughing #Silly

# 28
  • Мнения: 953
Ами аз да ти кажа съм всеки ден там.Но кажи си поне цвета на количката да се пооглеждам.А като чуеш от някъде``Вааааааскооооооооо``гледаш откъде се вика  и съм аз. Laughing #Silly
Много мило.Сиво/тъмно и светло/ с мъничко жълто ми е количката,на Джордани.
Ще се радвам да се запознаем.

# 29
  • Мнения: 135
  food010 здравейте момичета да се похвалим и ние имаме си зъбче,бяхме при доки вчера и той потвърди че това е зъбче,аз бях притеснена понеже отгоре, и то кучешко  Sickно той ме успокои Mr. Green лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт