Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 118
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета за хемангиомите има отделни теми може да ги погледнете  Peace
Скоро се наложи да оперират дъщеря ми от гранолом, който лекарите набедиха за хемангиом. Откъсна се докато я обличах и настана кървава картина ooooh! заведох я в Детска хирургия на Пещерско шосе на 10 ет. Много съм доволна от хирурзите , всички там са специалисти  и си разбират от работата/ по възможност да не се ползват услугите на др. Стефанова, но и от нея има доволни / Оказа се, че е добре до 9 м. да го види специалист хирург и той да прецени  Peace
Успех и не се притеснявайте и да се наложи операция не е фатално  Wink
Лек ден на всички !
Само да попитам, защо не при Стефанова, слушала съм , че тя е специализирала точно в областта на хемангиомите?

# 61
  • Мнения: 354
Тони и Анжи,мерси за кафенцето. На мен и без това само виртуално ми се полага докато кърмя Simple Smile
Наскор чух, че са открили детски център в или до хотел Санкт Петербург, било хубаво. Ако някой има отзиви, може да сподели!  Peace
Дано днес да става за разходки

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Наближава 1-ия рожден ден на Ради и искам да поръчам торта,но незнам от коя сладкарница?вие от кои поръчвате най-често?ходих днес да видя каталога и цените на Неделя,но ми се видяха доста скъпички,а може и да не са скъпи,защото не съм ходила да гледам  в други сладкарници и нямам база за сравнение.
 зълва ми скоро поръчваха торта от Скалата и каза ,че е била за 40 човека с формата на шапка,и струвала към 40 лв,а тези на Неделя за 24 човека са  към50лв.
Имате ли информация за други сладкарници?Поръчвали ли сте от Елена?оттам ми беше тортата за сватбата,но незнам дали правят хубави детски торти?

# 63
Тони и Анжи,мерси за кафенцето. На мен и без това само виртуално ми се полага докато кърмя Simple Smile

Аз също кърмя,но кафето неможах да го откажа Blush

# 64
  • Мнения: 34
Момичета за хемангиомите има отделни теми може да ги погледнете  Peace
Скоро се наложи да оперират дъщеря ми от гранолом, който лекарите набедиха за хемангиом. Откъсна се докато я обличах и настана кървава картина ooooh! заведох я в Детска хирургия на Пещерско шосе на 10 ет. Много съм доволна от хирурзите , всички там са специалисти  и си разбират от работата/ по възможност да не се ползват услугите на др. Стефанова, но и от нея има доволни / Оказа се, че е добре до 9 м. да го види специалист хирург и той да прецени  Peace
Успех и не се притеснявайте и да се наложи операция не е фатално  Wink
Лек ден на всички !
Само да попитам, защо не при Стефанова, слушала съм , че тя е специализирала точно в областта на хемангиомите?
Ами говорих с недоволни мами от нея, нас тя трябваше да ни оперира и аз съм доволна от отношението й , но в последния момент се оказа , че сме при друг . Нали знаете, колкото хора, толкова мнения! Peace Гледах, че обсъждате и Миланова за нея също съм чувала негативи, но аз водя при нея малката и съм много доволна за сега. Всеки сам избира, тук просто си казвам мнението и никой не задължавам с него Peace
Хубав  и усмихнат ден!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
vavka , аз поръчвам торти за РД на децата от Попимони или Светлана. Много са вкусни, правят ти по поръчка и имат голям избор! Цените също са добри - около 1лв. парчето излиза...

Виж и тука:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182982.0

# 66
  • Мнения: 7
Добро утро, мили мами!    Hug
Аз отдавна не съм писала, но сега като наближава моментът да се присъединя към вас \термин 27 май\ заедно с моя малък Ади, все повече стоя пред компютъра. Естествено, това е и защото вече не ходя на работа...
Отново да напомня, че живея до Авеню. Който има желание, свободно време и е наблизо да се обажда  Simple Smile Имам нужда от информация и съвети - че колкото повече наближава, толкова повече ме тресе  Embarassed

# 67
  • Мнения: 135
Наближава 1-ия рожден ден на Ради и искам да поръчам торта,но незнам от коя сладкарница?вие от кои поръчвате най-често?ходих днес да видя каталога и цените на Неделя,но ми се видяха доста скъпички,а може и да не са скъпи,защото не съм ходила да гледам  в други сладкарници и нямам база за сравнение.
 зълва ми скоро поръчваха торта от Скалата и каза ,че е била за 40 човека с формата на шапка,и струвала към 40 лв,а тези на Неделя за 24 човека са  към50лв.
Имате ли информация за други сладкарници?Поръчвали ли сте от Елена?оттам ми беше тортата за сватбата,но незнам дали правят хубави детски торти?

АЗ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ ПОПИМОНИ  много ми харесват особено ако са с италиански крем

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Наближава 1-ия рожден ден на Ради и искам да поръчам торта,но незнам от коя сладкарница?вие от кои поръчвате най-често?ходих днес да видя каталога и цените на Неделя,но ми се видяха доста скъпички,а може и да не са скъпи,защото не съм ходила да гледам  в други сладкарници и нямам база за сравнение.
 зълва ми скоро поръчваха торта от Скалата и каза ,че е била за 40 човека с формата на шапка,и струвала към 40 лв,а тези на Неделя за 24 човека са  към50лв.
Имате ли информация за други сладкарници?Поръчвали ли сте от Елена?оттам ми беше тортата за сватбата,но незнам дали правят хубави детски торти?

АЗ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ ПОПИМОНИ  много ми харесват особено ако са с италиански крем
И аз съм ЗА тях,за тази си цена са супер,е аз малко съм и пристрасна,че собствениците ми са познати,но и преди да ги познавах,пак много ги харесвах тортите им Simple Smile
Добро утро, мили мами!    Hug
Аз отдавна не съм писала, но сега като наближава моментът да се присъединя към вас \термин 27 май\ заедно с моя малък Ади, все повече стоя пред компютъра. Естествено, това е и защото вече не ходя на работа...
Отново да напомня, че живея до Авеню. Който има желание, свободно време и е наблизо да се обажда  Simple Smile Имам нужда от информация и съвети - че колкото повече наближава, толкова повече ме тресе  Embarassed
питай каквото те интересува и претиснява Simple Smile

# 69
  • Мнения: 55
Привет на всички!
 welcome на новите бъдещи мами!
Аз вчера бях за първи път на курса за бременни към ДКЦ 1. Още не се познаваме с момичетата от групата, но всички ми се видяха много, много симпатични и приятни. А и с някои ще раждаме почти по едно и също време. Ако някоя от вас също е в тази група, да казва Simple Smile
А тази темичка с тортите, хич не ми харесва Wink Започнах да преглъщам вече и сега се чудя от къде да си купя парче торта ?!?!? newsm78

Приятен ден! Hug

# 70
  • Мнения: 7
sis7 , благодаря ти за светкавичната отзивчивост.  smile3525
Тези дни съм на вълна подготовка на багаж за ВМИ.   ooooh! Другата седмица ще ходя да се срещна с д-ра, който ще ми води раждането и незнам трябва ли да нося някакви документи. Д-рът, при когото ходя на ЖК в поликлиниката ми даде да си направя копия на изследванията и болничния лист за 45-те дни и нищо повече. Всъщност, пусна ми изследвания кръв, урина и секрети. И очаква да се видим другата седмица пак. И така ... всяка седмица до раждането.  newsm78 Ама според мен няма нужда да продължавамда ходя, щом ще ме поема друг  Thinking та така.....

Хубав ден на всички пожелавам    bouquet \ако успеете да се справите с урагана навън\ аз така - smile3524

# 71
  • Мнения: 265
Момичета, много ви благодаря за отговорите  Hug  bouquet

# 72
  • Мнения: 7
Здравейте маминки ,
Как сте днес?Реших да побутна темичката малко по-напред
Хубав ден на всички  bouquet

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Да ви почерпя....днес ставаме на 8 месеца,  да ми е здраво и весело детето и ако може по малко пакости,макар,че май се увеличават  Joy

# 74
  • Мнения: 3 216
Добре дошли на новите пловдивски попьлнения. Hug

Общи условия

Активация на акаунт