Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 117
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7
Zorry и аз това се питам!!! Но тази седмица имам намерение да изясня всички подробности  Naughty .  Благодаря за пожеланието, искрено се надявам да е такова  Praynig
... и те поздравявам за намерението сама да направиш тортата, със сигурност за дребосъчето ще е най-красивата!!!

хубав ден на всички мами под тепетата  newsm51

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Момичета, да ви питам дали някой ползва интернет на асеновградската телевизия ДСС или нещо от този род  newsm78 Много изгодно ми се вижда, а ЕК напоследък доста вдигнаха цените и сериозно се замислям да сменям доставчика.

# 92
  • Мнения: 354
Свекито са на DCC и са доволни. Те също се прехвърлиха от ЕК

# 93
  • Мнения: 577
Вещичке,да ти кажа и ние минахме на ДСС/цифрова ТВ/,много съм доволна.HBO,HBO-COMEDY,CINEMAX/2  .............има доста програми с мн.добро качество,харесва ми и опцията,че ми излиза какво върви в момента,кога е започнало и кога свършва.Също така и какво следва-------почти на всички канали.За интернета се въздържаме,понеже  няма добри отзиви за скоростта.   Peace

# 94
  • Мнения: 3 216
Честит рожден ден на Англеина на мама Devil in Disquise и татко Burning soul. Да Ви е жива и здрава щерката и много да се гордеете с нея. Много целувки на хубавицата от нас.

# 95
  • Мнения: 2 531
Здравейте, не е точно тук въпроса, но май повече се чете тази тема ... та да попитам от къде мога да си взема свестен колан за след раждане? Не ми се ще по интернет да поръчвам че има  риск да не улуча размера !

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 349
В тази тема явно не съм влизала мнооого отдавна, защото гледам че среще ника ми на първа страница пише Бъдеща мама, а малката Рали вече е на годинка  Joy
Привет на всички Simple Smile

# 97
  • Мнения: 12
Мами, някоя от вас раждала ли е във вода във ВМИ? Знам, че тази екстра е сравнително от скоро. Интересно ми да чуя малко отзиви, защото още не съм съвсем ориентирана как да раждам  newsm78

# 98
момичета някой да ми помогне,търся си домашна помощничка почасова. ако някой знае нещо по въпроса нека пише newsm78

# 99
  • Мнения: 1 900
Мами, някоя от вас раждала ли е във вода във ВМИ? Знам, че тази екстра е сравнително от скоро. Интересно ми да чуя малко отзиви, защото още не съм съвсем ориентирана как да раждам  newsm78
Раждането във вода е чудесно. Горещо ти го препоръчвам. Аз родих така сина си, август месец миналата година във ВМИ при д-р Виолета Паскалева и съм много доволна. Peace

# 100
  • Мнения: 394
момичета някой да ми помогне,търся си домашна помощничка почасова. ако някой знае нещо по въпроса нека пише newsm78
За кой квартал става въпрос и за каква точно работа -ако искаш пиши ми на личния!

# 101
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ей, здравейте!
Хайде и ние в Пловдивската темичка. Вярвам, че ще ни приемете.  Hug
Моята принцеса се казва Габрина. Роди се на 06.06.2007 г. и живеем до Евмолпия. От днес ще ви следим редовно и ще пишем туй онуй за нас.   bouquet

# 102
  • Мнения: 135
zwetelina добре дошла при нас  bouquet  и аз отдавна не съм се включвала в темичката ни и да почерпя   party023 че вчера станахме на половин година Mr. Green

# 103
  • Мнения: 48
Здравейте аз съм една бъдеща мама.Искам да ви попитам имате ли координати на катедрата по генетика в държавна болница.Там моя наблюдаващ лекар ми каза че се правят изследванията БХС за синдром на Даун.Някой ако има информация моля да ми пише на лични.Ако има скоро родили мами които са си правили това изследване нека да споделят.Благодаря ви предварително.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Благодаря ви момичета   bouquet Днес се включих. Скоростта на нета е по-бърза от тази на ЕК. Да не хваля още де, първи ден ни е, дано се задържи. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт