"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 10

  • 17 618
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 290
Амора , аз не съм го питала , ама тука една от мацките беше писала ,че му е казал ,че не яде сол и той и се е карал, щото солта била важна .Аз също не ям мнмн сол... Сори ,че не помня коя беше .. ако се разпознае , да каже по -подробно . А може и ти да си го питаш по тоя повод него  Simple Smile

 Ох днес съм на всяко гърне мерудия...  Embarassed Embarassed

# 271
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Вики, това с кашкавалеца ще се пробва, идеално пасва на моята"кашкавалена диета".Благодаря Hug

# 272
  • Мнения: 304
Абе момичета, извинявайте, че ви прекъсвам готварската доскусия, обаче забелязали ли сте, че тука има доста злобни хора или моя сигнал нещо е повреден newsm78

# 273
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
а кВо Shocked , аз не разбрах newsm78.Аз щот двамцата още спят и си лафя с вас, вече прострях  и съм свободен човек още няколко минутки.

# 274
  • Мнения: 304
Ами има някои хора, които много гадно отговарят, когато не си на тяхното мнение Cry (не в нашата тема, де)...

# 275
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Хич да не ти пука, ако започнеш да се впрягаш на всяко мнение.Отделно има хора дето винаги си търсят с какво и с кого да се заядат, познавам една такава "дама",. тя ми е казвала че като и стане скучно слиза в кварталната аптека или в близкия магазин и винаги намира за какво да се заяде.
Аз такива ги отсвирвам Whistling

Пив, драсни някои ред, че ние тука с амора само диалог си водим,  да не става скучно на четящите Wink

# 276
  • софия
  • Мнения: 290
amora  хора дет злобеят , навсякъде има и ще има ... ама щом злобеят , вероятно за нещо завиждат , тъй че свиркай си ... Всеки си има гледна точка и право на мнение .., както и причина за твърденията ... Важното е да не се връзваш на глупости и да си създаваш негативни емоции !  Hug Hug Hug

Въх ... къв съм философ....

# 277
  • Мнения: 304
Момичета, на мен днес хич не ми се яде, направо...Тая жега ме убива направо, та гледам да ям колкото мога по-малко. Да не говорим, че нещо ми е смотано душевно и съвсем ми се убива желанието да ям Tired

# 278
  • Мнения: 572
ставаме 2 душевно смотаните  Crazy

# 279
  • Мнения: 153
Привет и от мен Simple Smile
Честит имен ден на всички празнуващи. Много здраве и щастие  Hug

Доста сте изписали, почти всичко изчетох и доста от четеното вече забравих.
Относно ученето - и аз уча в ТУ - Компютърни системи и технологии. Едно време много исках това да уча, а сега установявам, че това програмиране, с което ни занимават основно, не е за мен  ooooh! Ама ще го избутам докрай пък ще видим какво ще стане.
Вики е права за заплатите, големи изисквания, малко пари. Ако решим с моя мъж да се изнесем да живеем заедно, ще си пукнем в глад и мизерия. Ей затова си живея при мама. Ама така не се живее цял живот. Но вярвам, че ще се оправим Simple Smile

Сега малко за режима. От миналия четвъртък до днес съм свалила 500гр. Много бавно започнаха да си ходят тия кила. А ми остават не малко за премахване Sad Имам чувството, че няма да може да ми се изпълни целта. Днес от сутринта корема ми е като балон, без основателна причина и ме побърква. Да не говорим, че всяка неделя умирам от глад и прибягвам до нещо непозволено. За капак, днес си мерих една пола и на шкембака ми е като менгеме. Бая ще трябва да отслабвам още, за да я нося. Имам и една много готина рокличка, която реших да пробвам. Е и там резултата беше отчайващ. Айде корема ще го преживея, че ми стърчи и много ме очертава, но не мога да я закопчая на гърба  Tired Майка ми каза, че било заради гърдите. Понеже с напълняването пораснаха и сега не искат да си ходят Sad Много ме е яд значи. Много обезкуражаващо днес.  smile3511

# 280
  • Мнения: 304
liony, аз знаеш ли какво правя? Всеки ден си записвам какво ям и така ако някой ден менюто нещо не ми понесе го коригирам. Досега не съм имала подут корем, но си мисля, че можеш да хванеш от какво ти се издува.

Иначе не се разочаровай много, нали позитивната нагласа играе голяма роля Naughty  Hug

# 281
  • софия
  • Мнения: 290
ooooo още една колежка... от ТУ  Hug Лиони ти кой курс си? Иначе... КСТ и на мен ми се вижда мн сухичко., аз много не исках това да ме приемат.. ама пък програмирането е голямо предимство в днешно време ...хубаво е да се занимаваш с него сериозно  ..
  А квартирите вече сааа........ мамата си е ..... кредитите да не говорим , а за заплатите ... аз още не съм видяла сериозно предложение , уж по сериозни фирми ходя на интервюта , ама те ми предлагат смешки.......

# 282
  • Мнения: 699
Еййййй, тук нещо не ми харесва, какви са тия отчаяния, не такаааааааааааааааа!
И при мен килограмите вървят бавно вече, но не съм се отчаяла и за секунда. Детенцето вече е по-добре (днес го видя лекар) и на мен апетита ми се възвръща, сега мъж ми приготвя вечеряяя, ммммммммммммм пилешко филенце на тиганче със салатка. Днес си премерих всички дънкии всичките ми стават вече, е иска се още малко (към 1-2 кг.), ноооо е прекрасно че мога да ги нося дори и да ми стягат леко. Сега слязох до нашите и си взех летните дрешки и почвам тях да меря, че да имам още стимул. Че тези които са при мен се оказа че са малко по-големи от тези които бяха при тях. Започнах и да си обувам по-тесни дънки като ям, че да ми стягат и да не посягам към нещо забранено. Въпреки че имам воля и мерак да съм слаба, пак понякога се изкушавам. А и най-често ми се дояжда сладичко, но като ми е стегнато на коремчето и на краката, не смея да посягам. Приятна вечер ви желая и се усмихвайте повече.

# 283
  • Мнения: 153
amora и аз всеки ден си записвам какво съм яла Simple Smile снощи вечерях зелена салата и си мисля, че е от нея. И друг път съм яла, но не ми се е случвало. Но си мисля, че не е от другите неща проблема, а баш от нея. Но стореното, сторено няма как да го променя днес, но най-вероятно скоро няма пак да ям такава салата.

Вики задочно съм, 4-ти курс. Програмирането е хубаво нещо, стига да ти идва от вътре. На мен обаче не ми идва отвътре. Интересно ми е до някаква степен, но не дотолкова, че да се занимавам с него. В смисъл такъв, че щом досега не съм се развила в тази насока, не мисля че трябва да се опитвам. Просто виждам, че от 40 човека имаме 4-5 колеги, които го разбират и които го работят това. Останалите се опитваме да го разберем, за да си вземем изпитите, но е трудно. И пак с повечко четене и мъчене можеш да го поразбереш и да изкараш оценка различна от 2, но това не значи че ставаш за тази работа.

# 284
  • Мнения: 649
Здравейте момичета,
аз сега сядам. Цял ден  newsm79 1dishes wash hang , така че днес ще пропусна  newsm39
Аз не съм режимна тая седмица, надявам се от утре пак да се вкарам в релси. Ама нещо липсата не резултати яко ме демотивира. Надявам се сега като стане жегичка да спре да ми се яде каквото и да е било. Да си карам на салатаки и тараторчета само.

Я кажете за ядките как трябва да се ядат. Аз дога съм си купувала винаги само сурови бадеми и орехи. А четох, че някои си ги купува печене.
Кое е правилното?

Общи условия

Активация на акаунт