Среща на кърмещи мами

  • 3 263
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 249
... smile3514 newsm45 newsm45
...Аз само се точа за срещата от миналата седмица, но за съжаление пак няма да мога да дойда, защото ще пътуваме в провинцията за уикенда  Weary Weary smile3518 smile3518...ще мога ли  някога да успея?....smile3518

# 91
  • Мнения: 1 547


 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil то и на нас ни се развали колата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и не знам дали ще успея...то няма начин с адския транспорт и количка, пък и аз не бих тръгнала така. в краен случай с кенгурото, ма 9 кила и отгоре как се мъкнат  Crazy
а толкова исках да се видим, да бъбрим глупости и пак да правя снимки  Twisted Evil

ще умра от яд  #Cussing out

# 92
  • Мнения: 5 228
Ееее, Смърфиета, много кофти! Дано да се оправи колата. То и с кенгурото е вариант, но става по-сложно. Надявам се да дойдете!

# 93
  • Мнения: 3 550
В колко ще е срещата? Пак към 11-11,30 ли?

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
 Здравейте. къде последно ще е срещата и в колко часа. тук пише за 11-11.30...

# 95
  • Мнения: 1 547


хайде, кърмачки  Mr. Green
казвайте в колко часа ще се виждаме утре. нали остава докторската?

ние сме без кола, но правя сложни комбинации да дойдем!

много сладки са съботните сбирки  Sunglasses Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 3 161
Подкрепям и аз идеята за Докторската, 11 - 11.30 (Около паметника за начало, а?)

Но моля, ако има майки с по-големи кърмачета, разпишете се и елате, защото ние не стоим на едно място и като се събрахме миналия път с мамите с количките, ние реално си бяхме сами, защото аз търчах след детенце из парка. Та ако има и други като нас, ще е по-весело да търчим заедно!

# 97
  • Мнения: 5 228
Точно около катерушките при паметника има хубави пейки, там е много подходящи и за малки бебоеци, и за ходещи разбойници. Значи 11 - 11:30 там някъде.

# 98
  • Мнения: 2 274
Ще дойдем!
Деметра, нали и ти си на линия?

# 99
  • Мнения: 3 550
Ще опитам и аз да дойда.

# 100
  • Мнения: 4 242
Е на мен ще ми се размине тази седмица срещата:cry:.
Мама ме изненада много приятно с едно двудневно гости, така че не върви да я зарежа, дошла жената чак от Айтос, а и кой знае кога пак ще я видя Confused
Не плачете много за мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Целувам ви! Приятно изкарване утре и ще чакам снимковия материал. Много съжалявам наистина, обожавам ги тия срещи Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 8 464
И аз като Мери ще пропусна. SadЗа съжаление за доста дълго./може би чак до септември/Но както се казва:Септември ще бъде,май! LaughingЩе се опитам обаче да съм с вас поне по един час на ден-все пак има компютърни клубове и като седна редом с ония ми ти тийнейджъри,дето играят по цял ден Mr. Green,ще щракам в бг-мама.След един месец/живот и здраве/почваме захранването и сигурно ще имам нужда от вашите съвети.Хубава среща днес,момичета!  bouquet

# 102
  • Мнения: 3 161
Мери, що не дойдеш с майка си на срещата? Хем ще й е интересно на жената да види толкова много 'луди' мами като теб, а и хубава градинка е Докторската. Айде помислете пак! Grinning

# 103
  • Мнения: 2 274
На мен, като за сефте много ми хареса срещата!!! Видяхме се, запознахме се...аз кърмих на цели две пейки!!!!
Аааа сега филмовия материал, моля!!!

Последна редакция: сб, 04 юни 2005, 22:23 от Godzilla

# 104
  • Мнения: 4 242
Мери, що не дойдеш с майка си на срещата? Хем ще й е интересно на жената да види толкова много 'луди' мами като теб, а и хубава градинка е Докторската. Айде помислете пак! Grinning
emem предложих и и аз да дойдем, пък и тя е веща кърмачка, с батко ни е кърмила до към 2 години, щеше да и е приятно, но беше много уморена, цяла нощ е пътувала до тук.
Другата седмица обаче няма да пропусна.
Хайде разказвайте как мина и давайте снимкитееее Hug

Общи условия

Активация на акаунт