Бял списък на работодателите

  • 35 741
  • 114
  •   2
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Някой да ми даде инфо за "Нова Принт" АД - Пловдив...

# 106
  • София
  • Мнения: 137
Явно аз съм човек с късмет...повечето места, където съм работила са били такива работодателите- спазвали са КТ.  Важното в случая е не това, а и каква е заплата - едно е да те осигуряват на 500, друго е да е 1500(имала съм и двата случая) Бонусна система - ок, макар, че аз предпочитам една добра заплата пред бонуса, който не се включва към доходите ти и всеки месец може да е различен или пък да не вземеш...За допълнителното здравно осигуряване - имала съм такова, но не съм го ползвала и общо взето не е чак такъв разход за работодателя. Аз съм имала пълен пакет - включващ всичко- лекарства, зъболекар,болничен престой, дори и персонален пост сестра и т.н. и всичко това беше към 50 лв. месечно. За мен коректен работодател е не този, който ти превежда заплатата навреме, а такъв, който ти превежда навреме добра заплата . За моя радост, сега работя при точно  такъв, фирмата е малка  Simple Smile .

# 107
  • Мнения: 1 497
някой да даде инфо за банки , ако има настоящи служители да споделят за условията на работа и тн.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 462
Регус България - работното време се спазва на 100%, рядко се остава след работно време (като се замисля, даже не съм оставала). Заплащането за работата е ок, за същите пари работех като вол и не смогвах, все ме товарех с още и още на други места. Напрежението е сведено до минимум - без стресови ситуации или минимални. Имаш право да си вземеш почивен ден за рождения ден. Това, че ще закъснея не е проблем. Бонуси, заплаща се извънредния труд в почивни дни. СУПЕР са.

# 109
  • Мнения: 1 919
Още 1 глас за Джонсън Контролс

# 110
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Още 1 глас за Джонсън Контролс

И още един  Peace

# 111
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Интересна тема, записвам се, по-късно ще чета.

Аз пък да не видя нещо от теб...  Embarassed
 Laughing

# 112
  • Варна
  • Мнения: 99
Запис... Grinning

# 113
  • Мнения: 2 475
Интересна тема, запис и то мен.

# 114
  • Мнения: 5 178
Aз пък искам да попитам колегите от  София какво знаят за НАТЕК http://www.natek.cz/

Общи условия

Активация на акаунт