Колички за близнаци - продължение :)

  • 48 383
  • 367
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 541
estrella   на теб колко ти излезе количката и доволна ли си? достатъчно ли е широка ?


Ами точно 510 лв с доставката по куриер, тъй като не съм от София.
От гума до гума е 78 см, а седалките всяка е по 30 см.
Не е широка, но честно да кажа количка за близнаци тип пейка като тази не съм и видяла широка, а както е казала и mama_hero те не знаят какво е широко. Няма напълно легнало положение, но на мен не ми беше необходимо, пък и Явор трябва по принцип да лежи на наклон, по ред причини. Другото което много е лека точно 8.100 кг, сгъвам и разгъвам с една ръка, след известни тренировки разбира се. Ние сме на 4 етаж и без проблем слизам с нея, не се побира в нашия асансьор, тъй като има едни летви точно на вратата и не може да влезе, иначе вътре в самия него може да стои разгъната, но не е необходимо.

Как слизам аз, в повечето време има кой да ми помага, но когато съм сама слагам едното бебе в слинг шал, чантата ми е през рамо, другото бебе е в едната ми ръка, количката може да стои сама права/това е много голям плюс/ в нея съм натъпкала одеялата, със свободната ръка отварям и затварям врати, заключвам, местя количката и докато слезна долу си я отварям пак с една ръка. Затова за мен е идеалната количка.

Даже на бебешката близнашка среща през март на снимките се вижда че има две мами с такава количка а дечицата са мисля по големи от една година/това е по моя преценка/ Моя по голям син сега е на 2 години и малко и свободно сяда е нея.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 711
Момичета наистина най-важното е количката да е лека и удобна за носене, евентуално ако няма кой да ви помага да излизате наразходка. Аз не знам някоя да влиза в асансьор, освен ако асансьора не е голям Simple Smile Ние сме с Грако и съм много доволна. Лека е, много маневрена, не съм я мерила колко е широка, но мисля че е с 1-2см по-широка от тази на пег перего. Когато беше по-хладно със зимните якета като че ли им беше малко тесничко, но сега като не са много облечени мисля че е добре. Именно тогава се бях замислила за ето такава количка
но сега ако я взема ще е по-скоро защото много се дърпат и си свалят шапките докато се возят, отколкото че им е тясно.
Тази количка, обаче не става за новородени, защото предната седалка няма легнало положение.

Мече, а какво стана с пег перегото? Не се ли събра в колата?

# 32
  • Мнения: 212
estrella   благодаря за изчерптелния отговор  Hug

# 33
  • Мнения: 431
Количката ще струва 480евро. За доставка май няма да плащам, или ако плащам ще е нещо от сорта 20тина евро. Количката ще я имат май месец, защото имало някакви проблеми на пристанището в Америка. Ако някой от вас ще ходи до Гърцияцмай месец нека да я види ако желае.  Пег-Перегото ми харесва, че е с такива гуми, но не съм фенка на тип влакче, защото със сигурност ще има завист кой стои отпред.
Ето тази също ми харесва, подобна е на Baby Jogger-а:

# 34
  • Мнения: 14
 за Бг трябва да се провери защото на стоките от Америка се дължи мито, скоро на мои познати им искаха мито за изпратен им подарък - една голяма кукла, и се отказаха то ме си струваше....че и доста пари искаха.питайте първо да няма кофти изненади

# 35
  • Мнения: 431
Значи, тази количка ще се продава в Гърция, аз се свързах с този човек. Той от своя страна внася части за коли и велосипеди в Кипър и ще ми я прати заедно с другите неща за дилъра си тук(в Кипър), за това няма да плащам за доставката, а само цената на количката, моято е 480евро. Със сигурност няма да има изненади.

# 36
  • Мнения: 30
 В магазин "9 месеца +" в София, открихме количка за близнаци на фирма Касато, 11.5 кг- лекичка, маневрена, става за новородени, има зимни чувал чета.
 Като има варианти в розово и само в синьо, има и вариант едното розово, другото само синьо. На чувалчетата пише на английски " sister" and " brother".
  Цената е 480 лева.
 Ако искате да я видите има я в каталога на магазина (на интернет страницата им).
 
 

# 37
Здравейте и аз сега разглеждам, въпреки че смятам да купувам след 3-4 мес.
 тези ги видях и съм се спряла на тази -/във Варна я има в Образцов дом ет.2/
http://www.-spam283-/rw/items/CIKOtwiny-chipolino-twiny.html/bro … page=2&cat=21
или на Cangaroo Twins- с 4 гуми и общ сенник / има я в новите брошури - новата колекция /

# 38
  • Софето
  • Мнения: 622
Момичета какво мислите за този модел http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/, харесва ми как изглежда и има избор на цветове. Някакви отзиви  Confused

# 39
  • Мнения: 11
MALENA ,много е хубава, но според мен не става за новородени- има напълно легнало положение, но пак има чупка на самата седалка- за по-големи деца е супер...,освен ако не вземеш и кошовете за новородени. Успех в избора

# 40
  • Мнения: 291
ето линка на косато:) аз съм си избрала нея
http://www.cosatto.com/products.asp?pid=31&catid=1&subcatid=102

# 41
  • Софето
  • Мнения: 622
MALENA ,много е хубава, но според мен не става за новородени- има напълно легнало положение, но пак има чупка на самата седалка- за по-големи деца е супер...,освен ако не вземеш и кошовете за новородени. Успех в избора

Да, да задължително с кошовете за новородени.

# 42
  • Мнения: 212
*MALENA   на мен много ми хареса, а щом ще взимаш и кошовете за новородени - нямаш грижи  Wink а от къде смяташ да я купиш? ще ти я носят ли или си я гледала някъде тук? и колко струва знаеш ли?

# 43
  • Софето
  • Мнения: 622
*MALENA   на мен много ми хареса, а щом ще взимаш и кошовете за новородени - нямаш грижи  Wink а от къде смяташ да я купиш? ще ти я носят ли или си я гледала някъде тук? и колко струва знаеш ли?

В магазините на 9+ я има. Цената е 900 лева, с 2 коша за новородено 1300. Аксесоари: чанта - 80лв., зимно чувалче - 80 лв., чадърче - 30лв.
В момента имат само  синя и червена, аз искам в розево или лилаво и чакам да ми се обадят дали за БГ може да доставят тези цветове (невиждам смисъл защо да не може ноо  Rolling Eyes).

# 44
  • Мнения: 11
Във Варна я има в образцов дом - на втория етаж, цената беше около 1000 лв, но колко точно...

Общи условия

Активация на акаунт