модерно бебе = дънки

  • 11 050
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Вики има 5-6 чифта дънки, няколко гащеризона и джинси - всичките са 100% памук.
Не знам дали е модерно, но със сигурност са доста удобни за обличане, а и детето се чувства комфортно.

# 16
  • Мнения: 331
И ние имаме дънки. И двете ми племенници преди нас - също. Не ги намирам за неудобни, даже напротив. Всяка майка иска детето й да е облечено добре, да е красиво. Е, дънки на малко бебе на мен ми изглеждат много сладурско. Колкото до мода - не, дънки не значи, че си модерен - значеше някога, в едно друго време и за едни други хора... Сега модата е друга Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ние имаме дънки за новородено - много са мекички, с капси отдолу за смяна на памперса. Струват ми се доста удобни и нямам търпение да накипря бебка с тях.
А иначе има дънки и "дънки". Виждала съм доста с лошо качество - с неудобна кройка и твърди, на колкото и голямо дете да ги облечеш, пак няма да му е удобно.


Като стана въпрос за мода - аз не разбирам например носенето на прашки от 2-годишни момиченца.

# 18
  • Мнения: 158
Имам две деца -  на 2.6 г и на 2 месеца. На малко бебе НЕ бих сложила дънкови дрехи, честно, е освен инцидентно - за снимка, за гости, за пред хора, или за излизане (което може би са реалните мотиви на някои майки, които толкова защитават този вид облекло). Иначе МОЯТ майчински инстинкт ми подсказва, че за едно МАЛКО бебе много по-подходящи са меки, памучни, пухкави, еластични дрешки, то и без това по цял ден лежи в легълцето и тепърва се учи да се раздвижва. Трябва му пълна свобода на движенията и т.н.

Иначе на първото ми бебе му бяха подарили едно страхотно (на вид) дънково гащиризонче за възраст до 6 месеца. Ами направо като от списание взето. Гащиризончето беше супер да придобием ВИД за 2-3 часа. Но да стои по ЦЯЛ ДЕН в такива дрехи МАЛКО БЕБЕ - ами не е подходящо  Naughty, или поне за собственото ми дете НЕ е подходящо.

А иначе бебето като поотрасна и почна да щъка, и вече беше по-подходящо да му обличам такива дрехи, въпросното малко "сладурско" гащиризонче беше омаляло, и му купихме по-големи гащеризончета от джинсов и от дънков плат.  Peace

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 09:44 от netty77

# 19
  • Мнения: 931


Като стана въпрос за мода - аз не разбирам например носенето на прашки от 2-годишни момиченца.
[/quote]

Е такова нещо за първи път чувам и се чудя възможно ли е да е истина  newsm78

# 20
  • Мнения: 403


Като стана въпрос за мода - аз не разбирам например носенето на прашки от 2-годишни момиченца.


[/quote] #CrazyКакви прашки, какви 2 годишни момиченца?

# 21
  • Мнения: 2 478
Въпрос на лична преценка от страна на майката е как ще облича детето си.
На моето дете си му купувам качествени дрехи,чийто състав е от 100% памук,и без значение дали е панталон или дънки.
Не съм забелязала признаци да са му неудобни.

А относно критиката ти към майката в магазина,радвай се че жената не е била по-остра.Най-не обичам непознати хора да ми дават акъли.

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 За дънките съм, какво им е? newsm78Направени са да се разкопчават с много копчета м/у крачетата, лесно се слагат и лесно се сменя памперса.Харесвам бебета с дънкови обекла.Поредопчитам да виждам дънки, отколкото ританки!

# 23
  • Мнения: 583
Че какво им е на дънките..има модели направени за бебета,аз лично търся такива ,нищо че е малка предпочитам като излизаме навън да съм я облякла като момиченце,а не като бебе ,с ританки си стоим у нас..Даже наскоро питах и аз в един магазин за бебешки дънки...добре ,че авторката на темата не е била там! Laughing

# 24
  • Мнения: 1 479
Моите деца използват панталонки,якета и гащеризони/от деним/ от 3 месечна вьзраст.Зависи от фирмата производител.За мен тези дрехи са удобни и практични,но не сьм ги купувала от тук.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 345
Мнението ми съвпада с това на Биляна! Peace Ританките особено ако са голями и широки да не са по-удобни? Моето дете пък ги изритваше точно с два шута. Дънките са 100% памук и качествените дънки са по-меки от некачествени ританки. Да не би да е по-добре някоя супер разтеглива,но изкуствена материя?

# 26
  • Мнения: 730
Има достатъчно меки дънкови дрешки за бебета, които не мисля, че не са удобни.

# 27
  • Мнения: 1 273
Моя син има три чифта дънки, а е на годинка. Племенника има страхотен дънков гащеризон за зимата. Много мекичък и от вътре подплатен с вата и страхотен хастар. Носи го от много малък. Не виждам какъв е проблема. Винаги съм се чудила какви са били на младини, бабите пред блока, които само ми правят забележка, как си обличам детето. Сега разбирам какви са били  ooooh!

# 28
  • Мнения: 2 131
Моят син има два дънкови гащеризона и не съм забелязала да са му неудобни. Напротив, меки са. Харесва ми да го обличам с дънки и джинси. Ританки почти не съм му слагала, когато беше малък.

# 29
  • Мнения: 3 447
На малко бебе НЕ бих сложила дънкови дрехи, честно, е освен инцидентно - за снимка, за гости, за пред хора, или за излизане (което може би са реалните мотиви на някои майки, които толкова защитават този вид облекло). Иначе МОЯТ майчински инстинкт ми подсказва, че за едно МАЛКО бебе много по-подходящи са меки, памучни, пухкави, еластични дрешки, то и без това по цял ден лежи в легълцето и тепърва се учи да се раздвижва. Трябва му пълна свобода на движенията и т.н.

Е, че кой би държал бебе с дънки вкъщи, в леглото му  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт