Първокласници /16/

  • 38 852
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 608
Изпринтих си ги и ще тествам моя първокласник как ще се справи довечера без помощ. Той си пада много по математиката, но често бърза и пропуска някоя уловка от условието на задачата.
Ето това http://www.regalia6.com/books/regalia_files/mathematics/mat_sus_1-3.htm  е сборник който sisko2 беше пуснала преди време. Там има задачи от предишни състезания.

# 31
# 32
  • Бургас
  • Мнения: 225
Нашият празник на буквите беше на 11.04. Тържеството беше страхотно, много разчупено. Втората част включваше състезание. Въобще доволна съм от госпожата и от нейната инициативност. Ето малко снимки
- буква К е моят син



# 33
  • Мнения: 1 608
mama Jijina, а една виртуална почерпка за днешния празник? newsm78
Да си жива и здрава, радвана и обичана мама!

# 34
  • Мнения: 984
почерпете се виртуално за мое здраве и бъдете живи и здрави и много щастливи майки

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 10:32 от kiki77

# 35
  • Мнения: 184
http://www.slaveykov.com/subcategories.php?catid=6683 тук са резултатите от великденското състезание за Варна.

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
 kiki77
Желая ти всичко, което те прави щастлива да бъде твое..
Желая ти чудесни приятели и прекрасен празник.
nbirthday

# 37
  • Мнения: 1 608
kiki77, честит рожден ден! Здраве и радост да има около теб!!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета, благодаря ви за пожеланията! Една виртуална почерпка от мен

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Със закъснение честит рожден ден на mama Jijina и kiki77 !!!  bouquet
Бъдете здрави и усмихнати майчета, намирайте сили за малките ежедневни битки, радвайте се на обичта на близките си и намирайте повече време за почивка!!!

# 40
  • Мнения: 247
Днес моята първокласничка е правила съчинение по картинка. Като изключим 2 правописни грешки, мисля че се е справила добре. Съчинението е имало насочващи въпроси, но аз най- много съм доволна от това, че правилно е съставила самите изречения. Чувствам, че има доста голям напредък (а то се потвърди и от класната). Вече по диктовките почти не правим грешки, преразказваме и четем все по- добре, а по математика- никакъв проблем. Доволна съм, но като се замисля преди месец, два какво беше... Бях се отчаяла. Явно упражненията в къщи дават добър резултат. Всеки ден пишем по две диктовки и четем от "Пипи дългото чорапче".


Със закъснение и аз честитя рожденния ден на kiki 77 и mama Jijina smile3525 Пожелавам им много здраве, много усмивки и по- малко проблеми!

# 41
  • Мнения: 315
не мога да отворя файла със задачите Sad
може и проблема да е, че в работата има филтри на компютрите-ще опитам от нас, но ако не мога и оттам ще поискам помощ Praynig
искам да заведа и моя първокласник на такива задачи, но не знам нито кога нито къде нито какви са условията за участие.моля някой по-запознат да ми разкаже на "лични".
а нашето тържество ще е на 23.05.
общо взето сме почти завършили  bouquet Laughing Laughing  bouquet

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Днес моята първокласничка е правила съчинение по картинка. Като изключим 2 правописни грешки, мисля че се е справила добре.
Браво на детето. smile3501
Следващия път без нито една грешка да е.

# 43
Помощ! Може ли някой да ми каже къде мога да намеря класирането за Разград на Великденското състезание? Моят първокласник се записал сам и сега ми е много любопитно за резултатите, а не знам къде да ги търся.

# 44
  • Мнения: 56
Резултатите са обявени в ОУ"Васил Левски", където се проведе състезанието. В нета не съм ги срещала.

Относно задачите: файла е архивиран, изтегли го на компютъра си и го разархивирай. Като отвориш маймунките, дай save запиши го където искаш и после разархивирай. Дано съм била полезна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт