Обичате ли парфюми?-4

  • 129 305
  • 1 982
  •   1
Отговори
# 1 905
# 1 906
  • Мнения: 338
Благодаря, bubanka!

# 1 907
# 1 908
  • Мнения: 4 380

Познавам само класическия Биджан (първия). Голяма отврат. Всъщност, почти копие на руския "Красная Москва" ако го знаеш. Мисля че КМ е копиран от Биджан.

# 1 909
  • Мнения: 2 768
И аз споделям мнението ви за Коко! Много изискан, красив аромат. Sophisticated, на български като че ли нямаме точнен превод на понятието.
Не че не ми харесва Мадмуазелата, но Коко е класа! Пък и първата буквално ме преследва на всякъде, стана почти масовка!

# 1 910
  • Мнения: 8 471
Досегашните мнения леко ме подкокоросаха, но мнението на ета май ще ме накара да отида и пак да душа Коко. Laughing
Много трудно се харесвам с тия Шанели, почти никак.

# 1 911
  • Мнения: 31 359
Досегашните мнения леко ме подкокоросаха, но мнението на ета май ще ме накара да отида и пак да душа Коко. Laughing
Много трудно се харесвам с тия Шанели, почти никак.
Пробвай, но пръснато на кожата ти.Поноси го, порадвай му се.Все някъде ще се спогодите. Аромата се променя непрекъснато и затова е стилен и прекрасен.

# 1 912
  • Мнения: 8 471
Досегашните мнения леко ме подкокоросаха, но мнението на ета май ще ме накара да отида и пак да душа Коко. Laughing
Много трудно се харесвам с тия Шанели, почти никак.
Пробвай, но пръснато на кожата ти.Поноси го, порадвай му се.Все някъде ще се спогодите. Аромата се променя непрекъснато и затова е стилен и прекрасен.
Да, това смятам да направя, да пръсна на кожа. Листчетата не дават реална представа.

# 1 913
  • Мнения: 129
Е не може пък на всички да ни харесват тези Шанели! За мен най-голям шанс да си допадна с някой парфюм е ако е на Hermes или L'Artisan. Там шансът е 70%. Дори се дразня, че съм се ограничила до тези две къщи, но рядко харесвам други парфюми.

# 1 914
  • Мнения: 31 359
Е не може пък на всички да ни харесват тези Шанели! За мен най-голям шанс да си допадна с някой парфюм е ако е на Hermes или L'Artisan. Там шансът е 70%. Дори се дразня, че съм се ограничила до тези две къщи, но рядко харесвам други парфюми.
Какво ти допада и ползваш на Hermes? Опиши как ги чувстваш парфюмите.

# 1 915
  • Мнения: 3 830
Преди 3 години ми подариха мостра на Naj Oleari - Gold в една парфюмерия в Болоня. Неизвестен парфюм за мен, а и малко известен на повечето хора тук май. Попаднах преди малко на мостричката и си мацнах на свивката на лакътя.
И преди три години ми хареса и сега ми харесва.
Доста ориенталски аромат на цветя и подправки. Дори бих казала, че подправките преобладават доста осезаемо. Не е сладникав, а леко горчив и хладен, но нежен и фин. Не прилича на нищо друго, което съм свикнала да мириша напоследък.
Харесва ми! Много ми харесва.
Никъде не мога да го открия, обаче, за да си го купя. Thinking

# 1 916
  • Мнения: 3 830
Открих го в ebay. Явно се продава там единствено.

Ето как изглежда миниатюрката:


# 1 917
  • Мнения: 129
Е не може пък на всички да ни харесват тези Шанели! За мен най-голям шанс да си допадна с някой парфюм е ако е на Hermes или L'Artisan. Там шансът е 70%. Дори се дразня, че съм се ограничила до тези две къщи, но рядко харесвам други парфюми.
Какво ти допада и ползваш на Hermes? Опиши как ги чувстваш парфюмите.
В какъв смисъл как ги чувствам? Мисля че като всички останали - трябва да харесвам един парфюм и най-вече да се чувствам добре с него. Обичам парфюми, които отвреме-навреме ми напомнят за себе си и ми става приятно, а не непрекъснато присъствие, което да намразя. Не обичам нахални и тежки миризми. Най-силният парфюм, който харесвам през зимата е Tea for Two на L'Artizan и то в много малко количество. А иначе на Ермес имам и ползам Ириса, Средиземноморските и Нилските градини, О де Мервей, Деликатния Калеш, Кели Калеш и отскоро - UN Jardin Après La Mousson. Само че този последният още не е при мен - изпратила съм го на един адрес в Щатите и ще ми го донесат в началото на септември. За сега си го припомням от мостричка.  Simple Smile

# 1 918
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
момичета, така като гледам все познавачи сте тук, моля имате ли впечатления за Elizabeth Arden Mediterranean  Hug

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 15:53 от renyto

# 1 919
  • Мнения: 31 359
Какво ти допада и ползваш на Hermes? Опиши как ги чувстваш парфюмите.
В какъв смисъл как ги чувствам? Мисля че като всички останали - трябва да харесвам един парфюм и най-вече да се чувствам добре с него. Обичам парфюми, които отвреме-навреме ми напомнят за себе си и ми става приятно, а не непрекъснато присъствие, което да намразя. Не обичам нахални и тежки миризми. Най-силният парфюм, който харесвам през зимата е Tea for Two на L'Artizan и то в много малко количество. А иначе на Ермес имам и ползам Ириса, Средиземноморските и Нилските градини, О де Мервей, Деликатния Калеш, Кели Калеш и отскоро - UN Jardin Après La Mousson. Само че този последният още не е при мен - изпратила съм го на един адрес в Щатите и ще ми го донесат в началото на септември. За сега си го припомням от мостричка.  Simple Smile

Описала си ги перфектно как ги чувстваш. Това имах впредвид. А кой ти е най-любимият от тези на Hermes? Колебая се между Нилските, Средиземноморските и Кели Калеш. Но не съм ги мирисала. Няма къде. Не смея на сляпо съвсем и събирам мнения от познавачи.

Общи условия

Активация на акаунт