За снимките с неприятно съдържание в профилите на някои потребители.

  • 1 397
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 620
Въпрос на естетика и не само.
За една майка няма нищо странно да се храни, докато малкото ѝ дете до нея напъва и пълни гърнето. За околните обаче не е така.
За един хирург гледката на кървава карантия е красива, може би, но останалите се потрисаме, кой знае защо...  Thinking

аз пък не харесвам снимки на потребителите да ме зяпат от аватарите - има не по-малко плашещи  Tired

Какво против имаш конкурсите за грим?  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Не помня точно как си направих настройките, но снимки не ми излизат , а само текст. Ако проявявам специален интерес към профила на някой потребител си кликам върху него и чак тогава евентуално виждам някаква картинка. Мен така ме устройва.

# 17
  • Мнения: 6 323
Предполагам, че мнението ми ще се различава от това, на повечето, но честно казано, като изображения в подписи и аватари съм срещала много много по-неприятни изображения, които не са предизвиквали дискусии. От друга страна пък съм с ясното съзнание, че всеки човек е различен и му влияят различни неща.

Според мен изображенията не са недопустими (а и лично за мен не са дразнещи), може би, защото знам защо са поставени тези снимки и каква е целта им, а именно - да се обърне внимание на този проблем. Това са снимки на зъбките на децата на тази шепа родители. Тези деца (и родителите им) са станали жертва на поредното управленско решение да се дава флуорирано мляко в детските ясли и градини, без за това да бъдат уведомени родителите, камо ли да се иска разрешението им. Със сигурност има и други родители, чиито деца са потърпевши, но може да нямат информация и да не са достатъчно запознати с това какво значи флуороза и какви са проявленията, дори и техните деца да имат този проблем.

С горните редове просто исках да внеса малко яснота за целта на изображенията в подписа на потребителката.

Ще заключа темата, за да не стане поле за поредните груби нападки и обиди и ще пиша на потребителката.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 10:54 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт