Лунна диета - 12.04- 21:31ч.

  • 2 814
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета,

Аз също вчера не издържах и я приключих лъм 21.00, и после доволно си хапнах де, но тази сутрин като се премерих имам затвърдени килограмите , които ми варираха мин. седмица в плюс/минус едно килце в полза на по- малкия резултат. Доволна съм, сега ще гледам да не го наваксам пак и на пълнолуние пак съм с вас но вече ще правя само пълнолуние и новолуние на тази диета, без междинните фази  Peace
Просто не знам заради нарастващата луна ли е тази седмица, но апетитът ми е опостушителен  ooooh!
Успех на оставащите и днес на диетата, и до другата неделя!  bouquet

# 46
  • Мнения: X
И аз я направих без 30 минути в повече.
Въпреки това, резултат: - 1кг.  Mr. Green

То и без лунуването май щеше да бъде същото, защото се счупих да карам колело уикенда. Сега не мога да си седна на д-то то мускулната треска.  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 480
Здравейте,момичета!И аз да дам отчет--1,500.Ама на мен малко глад ми трябва и смъквам бързо след голямото гладуване.Явно организъма се е настроил вече,че така се смъкват килца.Аз продължавам до довечера.И без това не ми се яде.Много ме е яд за пълнолунието на 20.-хем е цветница,хем баща ми има рожден ден.Ако не за единия повод,то за другия все ще има празник и май ще го пропусна.А тогава най-много се свалят.Жалко. Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 9
Здравейте!В списанието ,което чета в момента, пише че ПЪЛНОЛУНИЕТО ,когато трябва да се гладува е на 20.04 от13.26часа

# 49
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте!В списанието ,което чета в момента, пише че ПЪЛНОЛУНИЕТО ,когато трябва да се гладува е на 20.04 от13.26часа

Да, тогава е Peace

# 50
  • Мнения: 24
здравеие всички лунуващи.аз лунувам вече 3мес. но днес влязох в темичката ви и сам обаркана........ newsm78 newsm78 newsm78о  откаде взимате точните часове на луните????защото аз от google си свалих за цялата год.дните и часовете но моите часове се разминават с тези на kitikat newsm78 затова моля пишете от каде наи точно може да се види информация за дните и часовете.благодаря предварително  bouquet

# 51
  • Мнения: 4 170
здравеие всички лунуващи.аз лунувам вече 3мес. но днес влязох в темичката ви и сам обаркана........ newsm78 newsm78 newsm78о  откаде взимате точните часове на луните????защото аз от google си свалих за цялата год.дните и часовете но моите часове се разминават с тези на kitikat newsm78 затова моля пишете от каде наи точно може да се види информация за дните и часовете.благодаря предварително  bouquet
Цитат на: kiticat
Всички фази на луната можете да откриете тук
                                                                                                     
                             Peace Peace Peace

# 52
  • Мнения: 4 111
Здравейте отново!
Намерих нещо във форума на бг кулинар, от където взех лунния календар до 2099 година, а то е:

Цитат
За който се интересува и ето един календар.

Значи за новолунието знам, че диетата почва 12 часа преди новолунието и продължава 24 часа след т.е общо 36 часа,

на фазите на луната 12 часа преди и 12 след ,

а за пълнолунието 24 часа от започването на фазата се пият много течности /2-3 литра/. Желателно е да се остане само на течности. Добре е също половин ден преди и след фазата да се ядат само плодове.

Значи по време на тези фази се кара само на течности чай, мин.вода, сокове (най -добре фрешове).

Специално за фазите за луната от това разбирам, че пак се прави 24 часа, но 12 часа преди и 12 часа след фазата.
Знаете ли нещо по въпроса  Praynig

# 53
  • Мнения: 9
Аз немога да разбера нещо в едни сайтове пише ,че сега на 16 трябва да лунуваме,а в други пише че трябва на 12. Кое е вярното ,а и часовете са различни и незнам кога да лунувам. Моля ви кажете!

# 54
  • Мнения: 4 111
Аз немога да разбера нещо в едни сайтове пише ,че сега на 16 трябва да лунуваме,а в други пише че трябва на 12. Кое е вярното ,а и часовете са различни и незнам кога да лунувам. Моля ви кажете!


20.04 от 13.26часа


Цитат на: kiticat
Всички фази на луната можете да откриете тук
                                                                                           
                             Peace Peace Peace

# 55
  • Мнения: 27
Ето и моят резултат -0,500. Искам да споделя още нещо.Започнах лунната есента при 67кг, за Коледа бях 64кг, след празниците отново 67кг, вчера стигнах 64,000. Не занм защо не минавам под тази граница, а най-стриктно я провеждам лунната.

# 56
  • Мнения: 27
Ето и моят резултат -0,500. Искам да споделя още нещо.Започнах лунната есента при 67кг, за Коледа бях 64кг, след празниците отново 67кг, вчера стигнах 64,000. Не занм защо не минавам под тази граница, а най-стриктно я провеждам лунната.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 950
Браво на всички момичета с минуси!!!  newsm68 newsm44 smile3501

# 58
  • Мнения: X
Йе, йе, йе- Всъщност са -2 килограма.  newsm44

Току-що се претеглих и съм сигурна, че и вторият килограм е резултат от лунуването.

Мъка или не, май ще се лунува доста.  Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 535
Я и аз да се отчета --  -2 кг  Peace , но за 3 дни лунуване - е не съвсем съвсем пълни, защото в понеделник вечерта изядох 1 салата към 20 ч., вместо към 22 ч., но резултат има явно.... Дано да се задържи  Praynig

А на пълнолуние ли е най-препоръчително да се прави 3 дни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт