Отговори
# 30
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Zlato,да за цирк Балкански става въпрос.Четох ,че е много хубав и най-вече с доста животни.Надявам се на Марти да му хареса.
Облаче,на мен също ми е драго да те чуя.Ние още се кърмим и няма изгледи за отбиване.
На 26.04 в кукленият ще има "Трите прасенца",което е по-подходящо за нашите хлапета,но аз съм се настроила за тази седмица.Иначе аз водя Марти на театър от годинка и половина,но вече сме изгледали репертоара на Врачанският куклен театър.
Поздрави на всички Hug

# 31
  • Мнения: 167
Здравейте, момичета!
Не съм влизала цяла вечност, но затова поподнах на страхотна новина!
Верче,  много се радвам за теб и семейството ти. Пожелавам лека и безпроблемна бременност. Много положителни емоции и най-сладките малки създания!!! newsm51 newsm51 newsm51.

Момичета, наистина много съжалявам, че не се отчитам, но нямам никакво време  Embarassed. Знам, че това не ме оправдава.

Искам да ви почерпя - Ралица стана на 10 години. Голяма госпожица, голямо чудо

# 32
  • Мнения: 167
Нещо не се вижда снимката, ама другия път може и да успея  Cry

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=23123&AlbumId=75151

# 33
  • Мнения: 8
Ха, привет и от мене.
Калинке- и аз не мога да съм ти полезна за хотелите. Слава богу- не ми се е налагало да си търся Laughing.Дринката май ще ти свърши работата.
И аз съм голяма мераклийка за цирк Балкански. ама мн голяма..Може едно групово посещение да организираме, живот и здраве в най скоро време.
Зори- и аз съм нещо неразбрала къде ще пътувате..???
Злато, Лу- много ви се зарадвах, ама сте мн кратки за себе си..не пишете подробно как е хавата???!!Поразкажете, де smile3525
Валерийка- все си мисля за вас след един доста тъжен твой пост..Как е хубавицата?Мина ли кашлицата и?И тези думи на майка ти са просто абсурдни..Все исках да ти го кажа. Ох,нали ни е болна тема..ама понякога човек в стремежа си да предпази от падане от високо най-близките си казва доста хапливи думи, които за съжаление ги помним цял живот, а пък оставят и отпечатък....Именно затова и аз като Злато все и повтарям на Али, колко е хубава, красива, умна и добричка. Мисля, че трябва, както и прегръдките и целувките.
Ще ви пусна после като го намеря линк към една от най- любимите ми теми във форума.
Спокойната - пак се затри...Да не съборихте с мъж ти блока ви smile3521Волтажчето не е писала след земетръса... newsm51
Леле, вън вали като за световно.. newsm61Дано утре да става за разходка, че иначе ще счупиме къщата...
tbekiarova-да ти е жива и здрава момата!Страхотна торта с русалка за една друга истинска русалка!Весел празник и ни навестявай по- често!

# 34
  • Мнения: 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43695.0
Eто това исках да споделя с вас, по повод на предишите ни разговори...На който му се чете..
Лека нощ, дано не се наводниме... Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 391
Спокойната - пак се затри...Да не съборихте с мъж ти блока ви smile3521.
Тя е Спокойна, защото знае, че мъжът й ще построи нов, ако този падне Wink
Ние от вчера сме си в къщи. Рали изведнъж вдигна висока Т в неделя, а цял ден си бяхме навън и нищо й нямаше. Вчера цял ден не можем да свалим 39 градуса и я беше обхванала нервата, даже не можеше и да заспи за повече от 10 минути. Към 20ч й дадох течен аналгин и оттогава не е имала Т, дано да не вдига повече.

Облаче, запалих се и аз да ходим на Мечо Пух, преживях и цената на билетите и като видях датите - греда, ние няма да сме в БГ  Sad
Зорото май за Испания говореше, че плануват да ходят, но може и да греша, тя ще си каже.
ТБекярова, да ви е жива и здрава голямата девойка, тортата е страхотна  bouquet

И аз съм се навила да я водим на цирка, а на театър все още не сме ходили заедно, защото в градината всяка седмица театърът идва при тях  Laughing Добре, че са ОДЗ, защото само за яслата едва ли щяха да идват, така са доста деца, имат и подходящ салон.

Айде приятен ден от мен!

# 36
  • Мнения: 1 440
Здравейте!   bouquet
ТАНЧЕ,ДА ТИ Е ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И УСПЕШНА УЧЕНИЧКА РАЛИ!ЦЕЛУВКИ ОТ НАС.
Тортата е ммммм,страхотна!
Зори,пак съм изпуснала къде ще ходите. EmbarassedНо където и да сте весело изкарване! family
Златце,пише нещо и за вас,моля те!
Грейпфрутчетоооо,тази тема е много хубава,ама все не остава време да я изчета.Освен това ти желая много добре да си починеш през отпуската и хубави преживявания! Hug
Калинка,другите мами добре са те насочили,а за хотел и аз не мога да кажа.И аз се замислям за цирк,ама все ми се струва,че са малки,пък то не е съвсем така.
Поздравления за всички все още кърмещи мами!  bouquet Grinning
Лу,как ми е домъчняло и за вас!Дано времето да се оправи,та да се видим из вашия квартал!Да погалиш коремчето от мен! Grinning
Валерийка,как е сладурката?Моля те,не бъди тъжна! Hug

Ние вървим към оздравяване,но все още Нати кашля,а на Ивето нослето тече.Утре сме на консултация и с двете,та ще ги видим.
Аз съм леко полудяла,изнервена,ама това е от пролетната умора мисля.Дано ми мине по-скоро!Пък дали съм озверяла от глад  newsm78 че отслабвам.

Весел ден,момичета!

# 37
  • Мнения: 378
аз само за две минути - Испания отиваме - дано всичко е наред.

Бини - успех с нервите - че и аз съм в категория много изнервени, ама .... няма как.

Грейпфрутче- за тази тема - онзи ден си я разпечатах щото не мога да седя толкоз време пред компа - просто е невъзможно, пък темата е страхотна.

айде толкоз - другият път повече

# 38
  • Мнения: 1 046
Облачка и щерка и Катето тв-звезди  Laughing Sunglasses, видях ги и двечките ей сега по новините(бтв-обедната емисия) добре изглеждахте и се радвам, че на проблема се обръща все по-голямо внимание,

надявам се, че няма да остане репортажа само в новините от 12 ами и в някоя от централните емисии ще го пуснат   bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 282
По ТВ7 правиха цял репортаж - да ти види окото красиви деца между 1 и 4 клас със съсипани зъби. И родители, които прекалено съвестно са слушали зъболекарите и са давали я флуор, я минерална вода с флуор. Ей, умната, гледайте каква вода давате!

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 15:55 от Сребърен облак

# 40
  • Мнения: 1 187
 Sad

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 22:35 от klamerche

# 41
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте и от нас! Първо искам да честитя на Верич хубавата новина! Желая лека и безпроблемна бременност, спокойствие и положителни емоции!
При нас все болести. Ходим максимум 5 дни на ясла и отново вкъщи. Редуваме ги бронхит и ларингит. Миналия петък ни приеха в Александровска в белодробното по спешност. Вчера ни изписаха. Имахме бронхиолит - доста сериозно. Лекуваха я с урбазон венозно, инхалации с вентолин, АБ, ксизал. Всичко освен урбазона продължаваме и сега вкъщи. Какви бяха тези вируси тази година не знам. От ноември е все болна. Сума си имуностимулатори дадохме и ефект нямаше. В болницата лекуващият и лекар д-р Филчев препоръча да не ходи на ясла и детска градина, за да не станела астматик, УНГ лекарят който я прегледа каза, че си е съвсем нормално да боледува и няма нищо трагично. Свекърва ми се пенсионира септември месец и иска да я гледа, но в Шумен. Аз съм против, защото Преслава много обича децата и заниманията в яслата. А и там на много неща ги учат. А в Шумен ще е далеч от нас, по-голяма е и по-трудно ще преживее раздялата, ще е затворена с баба си, а тя много много няма педагогически подход и синовете си ги е гледала отгоре отгоре, та ще видим. На Николай му иска да я оставим в Шумен, та ще трябва да се въоръжа с търпение и да го обработвам с кадифени ръкавици  Mr. Green. На мен ми е достатъчно, като се разболее дребното, тя да дойде да я гледа. А и не е задължително да се разболява все така, нали? А и с жената, с която бяхме в една стая и двете и деца не са ходили на ясла и ДГ, а и двете са астматици. За стимулиране на имунитета и предписаха някакви хомеопатични по схема, та ще видим.
Е, малко дълго стана, пожелавам на всички лек и успешен ден   bouquet!

# 42
  • Мнения: 8
Здравейте, скъпи ми приятелки!!!
Бини- много мерси за пожеланието. В пълна сила го спазвам, и е голям кеф!Все сме си двечките и ни е мн хубаво!Определено се е поочовечила,при това доста.
ММЗ- не знам какво бих направила в твоята ситуация, може би това, което си замислила ти- на детска, пък баба да спасява положението, когато трябва, И аз далеч от мене не бих я пратила за дълго, адски мн ще ми липсва. Пък и аз си мисля, че и дребните си имат нужда от общуване с връсници, което ние възрастните не можеме да им дадеме. А дали ще развие бронхиална астма във вашата ситуация -  това си е божа работа......Но при всички случаи предразполагащи фактори са честите респираторни инфекции, но и тях може и от близките в къщи да си ги кара...без да е на градина. Пробвай с твоя вариант, пък всичко може и без проблеми да мине. Дано да нямате повече вземане-даване с детската пулмология...
Облаче- не знаех, че ще сте ТВ звезди- иначе щях да ви гледам непременно...
Ох, има ли още наборчета с памперс?Направо до гуша ми дойде...Говоря, обяснявам, показвам...не, и не- само в килотите си вършиме работите...Иначе съвсем съзнава и знае за какво иде реч, но какво я спира- не знам.Казва си и за двете дейности, но категорично отказва друго място за тоалетна...И днес пак ни се зачерви Д-то, защото ми съобщи по средата на разходката, че има ако(демек вече свършено), без да я усетя даже кога го е свършила, та докато се прибереме в къщи и се измиеме минаха 20-на мин, вече я болеше и се беше зачервило адски, нали сме и със златна дуда с тази бяла и чувствителна  кожа...все с нещо се мажеме...Дано утре да е поотзвучало зачервеното и възпалението, ,,,,Ама ужас вече... smile3514
Ей, голямо отплесване на тази миризлива тема....Сори за което... smile3511

Мацки, обхвана ли ви вече Великденското настроение?Текат ли вече подготовки за празниците?
Ох, едно гърло се мъчи от сутринта да ме започне...дано да не стане ангина...
Eй, ама хич не пишете.....я бързо на отчет!! smile3523
Весел и слънчев уикенд от мене! newsm51





# 43
  • Мнения: 391
ММЗ, съжалявам за това, което ви се случва, но и аз на твое място, особено щом има на кого да разчиташ когато се разболее, бих я дала на ясла. Поне пробвайте още малко, пък дано не се стига до такива ситуации. Това да е толкова далеч от вас, ние бехме го изключили като вариант. Аз също се бях побъркала есента и се чудех какво да правя, затова намерих една жена от квартала, плащаме й да я взима всеки ден по-рано и уговорката е да я гледа в къщи, когато тръгне да се разболява. За съжаление трудно се намира човек, на когото да разчиташ само ако ти потрябва и затова решихме, че трябва да предложим нещо сигурно на месец, за да се навие. За щастие, през цялата зима ми се е налагало 1-2 пъти да я гледа.

Аз ви бях писала, че в понеделник цял ден бяхме с висока Т и на следващия ден-нищо, еее имаме си зъбче, аз съвсем бях забравила, че може да ни растат още зъбки, но се оказа, че вторите кътници все още ги нямаме.

Грейпфрутче, ние все още нощно време сме с памперс, иначе през деня сме го махнали преди 1 година. Но вечер започва да се налива с вода и даже напоследък сутринта е пропуснал памперса. Събота и неделя е лесно, защото й давам повече вода през деня и вечер я ограничавам, но като ходи на ясла, не я знам колко пие там и гледам да й давам повече вечер.
За празниците - празнично ми е, даже утре сме именички и двете с Рали и днес ще се подготвяме за гости, трябва да извадя кокошките и зайците и да украсим Mr. Green
Приятен уикенд на всички и дано да имаме повече слънчице  bouquet

# 44
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет и от мен.

MMZ ние се скъсахме да боледуваме тази зима, въпреки че не ходи на градина. Живот и здраве наесен ще тръгне на градина и ако пак е така не знам какво ще го правя. Много ми се иска да е сред деца. Не знам какво да те посъветвам. Може би е добър вариант да идва бабата при вас когато е болна, а иначе да си ходи на градина. Пък времето ще си покаже.

Гери и ние сме още с памперс. Пепи пък изобщо не иска да си казва. Даже когато има ако се крие в другата стая и ме гони за да си свърши на спокойствие работата. И на мен ми е омръзнало от зачервено дупе и пъпки. Това лято ще го мъча до дупка и ще го махам памперса. Майка ми само ми опява че вече е голям и има по малки дечица дето си казват. Ама как да го накарам не знам. Говоря, говоря, говоря... а той само ми се смее.

А за приготовленията... още не сме започнали. Като гледам каква работна седмица се очертава сигурно няма да сколасам да украсявам. Решила съм да меся козунак, ама може и да се разминем само с боядисване на яйца. Направо вече изперквам от работа. Нямам време нищо друго да правя. Едвам сколасвам да сготвя нещо вечер, та да има какво да ядем. После се трупясвам с Пепи и заспивам даже преди него. А съботата и неделята за нищо не ми стигат. Вече си мечтая да дойдат почивните дни, та да отдъхна малко.

Хайде хубав ви ден. Много се надявах да поджиткаме навън, ама при нас всеки момент ще завали.

Общи условия

Активация на акаунт