Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 368
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 15 379
Честито!

# 796
  • София
  • Мнения: 11 785
Дъщеря ми досега караше Drag 16 цола.Време и е вече за ново колело.И сега дилемата ми е между Drag и Cross.Някакви отзиви за велосипедите Cross?
Разбира се ще ги пробва на място,но ми се иска да прочета отзиви.

# 797
  • Мнения: 11 028
Ние взехме Drag Hacker Lady 20 преди 2 месеца. Доволни сме, най-вече дъщеря ми, която го подкара веднага. Очаквахме да й е трудно в началото, но на нея й трябваше половин час, колкото да свикне да взима по-остри завои. Simple Smile

# 798
  • Мнения: 256
Здравейте,
Аз искам да похваля колелата на Пуки.
Когато беше на 2 му взехме 12 цола без педали. Свикна бързо с него и напоследък летеше за ужас на баба си и дядо си. Преди около месец (вече сме на 3,5г.) взехме 16 цола с педали, отново на Пуки.
Чудехме се за помощни колела, но така и не взехме. На второ-трето излизане нашия вече си караше колелото и въртеше педалите с отличен баланс. А днес се прибрахме след над час и половина маратон постоянно каране- така се кефеше, че върти педалите. Shocked

Браво на немците за качествените колела.  Peace


# 799
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Мнения за моделите Рони и Джеси на Спринт?  Rolling Eyes
Засега съм се ориентирала към тях, допадат ми и ценово, защото трябва да купя две колелета...

# 800
  • Мнения: 89
И ние сме с Пуки.И колело и тротинатка.Доволна съм, но си е скъпа инвестиция според мен.Цените им не са ниски.

# 801
  • Мнения: 256
И ние сме с Пуки.И колело и тротинатка.Доволна съм, но си е скъпа инвестиция според мен.Цените им не са ниски.

Определено не се евтини, но пък качеството е безупречно.
Рядко се вижда нещо произведено наистина в Европа, това донякъде обяснява и "оправдава" високата цена. Аз лично не съжалявам за отделените средства, още повече гледайки малкия как се кефи Simple Smile

# 802
  • Мнения: 1 759
Препоръчайте ми колело с помощни колела за 2-годишно дете Peace

# 803
# 804
  • перник
  • Мнения: 67
Препоръчайте ми колело с помощни колела за 2-годишно дете Peace

И аз търся за 2,год и 3 месеца.мерака е за по-голямо от триколката нея я кара вече сам.
http://www.sportsdirect.com/cosmic-drag-racer-bike-12-inch-934017
Харесах това но не знам дали си струва да го поръчвам от там или да си го вземем тук.Благодаря предварително.

# 805
  • София
  • Мнения: 401
Тук В България мисля,че под 200 лв няма как да вземеш Драг,нищо че са български. Не знам обаче колко ще се върже доставката Confused

# 806
  • Мнения: 1 572
Може ли мнения за баланс колело MICRO с малките пластмасови колелета /т.е. стария модел/?
ПП: Имаме Пуки баланс, но му идва тежко. Детето е 10+кг.

# 807
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Може ли мнения за баланс колело MICRO с малките пластмасови колелета /т.е. стария модел/?
ПП: Имаме Пуки баланс, но му идва тежко. Детето е 10+кг.

Важна е височината на детето, а не толкова килограмите му. Може би имате стандартния модел на Пуки, а не този за 2 г. деца.

# 808
  • Мнения: 1 572
Може ли мнения за баланс колело MICRO с малките пластмасови колелета /т.е. стария модел/?
ПП: Имаме Пуки баланс, но му идва тежко. Детето е 10+кг.

Важна е височината на детето, а не толкова килограмите му. Може би имате стандартния модел на Пуки, а не този за 2 г. деца.

86см е. Сяда добре, но му е тежко и го заваля. Да, стандартния модел е. Затова искам MICROто. То е леко, пробвахме го, но в малко пространство на 2-3 кв.м.

# 809
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Може ли мнения за баланс колело MICRO с малките пластмасови колелета /т.е. стария модел/?
ПП: Имаме Пуки баланс, но му идва тежко. Детето е 10+кг.

Важна е височината на детето, а не толкова килограмите му. Може би имате стандартния модел на Пуки, а не този за 2 г. деца.

86см е. Сяда добре, но му е тежко и го заваля. Да, стандартния модел е. Затова искам MICROто. То е леко, пробвахме го, но в малко пространство на 2-3 кв.м.

Нормално - колелото му е голямо още. Подходящия модел на Пуки за тази възраст и височина е LR M, който е и по-лек - 3,6 кг., и по-малък от стандартния модел.

Общи условия

Активация на акаунт