Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 701
  • 1 406
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 486
Да се похваля вече имаме велосипед и е на Дино розово на Winx със седалка за кукли.Колелото е  16",а дъщеря ми е на 5г и й е идеално .Колелото е с ръчни спирачки,а тя беше свикнала с контра и малко се затрудни ,но само на първото излизане,докато се приберем и вече беше свикнала.Изключително здраво изглежда и е леко!

# 91
  • София
  • Мнения: 746
А от къде го купи,сподели Flutter

# 92
  • Мнения: 1 881
Аз имам една забележка към Дино. установих, че помощните колелета /пластмасови са/, са доста изронени и изпочупени, чудя се дали ще издържат това лято или трябва да купувам други... Колелото е ползвано миналото лято, не повече от 20 пъти....

Имате ли такива забележки, тези от вас, чиито деца имат Дино....

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:34 от Небесна

# 93
  • Мнения: 5 255
Имате ли такива забележки, тези от вас, чиито деца имат Дино....
Не, нямам  Peace

# 94
  • Мнения: X
Аз днес получих колелото без педали за малкия сладур! Толкова много му хареса, че искаше с него да си ляга в леглото, след като орева света, че изобщо не иска да си ляга. Малко е нисичък все още, но пък меракът му е толкова голям, че веднага го подкара. Е, бавничко естествено като костенурче, но след месец ще е фурия си мисля!
За каката сме поръчал ина Драг 20 ", но ще му монтираме спомагателни колеленца. Струва 215лв - Scout!

# 95
  • Мнения: 3 927
Имате ли такива забележки, тези от вас, чиито деца имат Дино....
И аз нямам такъв проблем, а колелото е карано вече една година.....

# 96
  • Мнения: 486
Купихме го от магазина във Варна.Адреса взехме от сайта на дино!

# 97
  • Мнения: 1 881
АМи не знам, моят модел е Дино 164 RN newsm78

# 98
  • София
  • Мнения: 2 530
Може би има значение от къде е купен  Thinking.

# 99
  • Мнения: 1 881
Ха-ха-ха, добре:)

Дано се включи някой със същия модел пласмасови колелца, защото доколкото разбрах на мамма не е с пластмасови.....

За справка, ето го моя модел, изронена е пласмасовата бяла част на помощните:


http://www.raleigh-bg.com/catalog/images/164-RN.jpg

# 100
  • София
  • Мнения: 2 530
Не си разбрала правилно, на mamm@ не са пластмасови калниците на колелото, но помощните колела са си пластмасови  Peace .

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 23:27 от bifana

# 101
  • Мнения: 5 255
.... и са здрави  Mr. Green

# 102
  • София
  • Мнения: 2 530
Но в крайна сметка не виждам проблем. Пластмаса е, износва се. Просто иди в магазина, от който си го купила и си купи помощни колела.

# 103
  • Мнения: 3 576
Момичета,
последно в Метро има ли колела, и по-специално Дино (след като ги препоръчвате)?
Вчера гледах тези в Хиполенд - ужасни са, китайски, изглеждат така сякаш всеки момент ще се разпаднат.

Имаше едно хубаво Kawasaki за около 450лв - хм, благодаря  Blush Naughty

Къде мога да намеря магазин на Дино, в района около Люлин?

# 104
  • Мнения: 5 255
Наде, пиши на Бифана ЛС  Wink

Общи условия

Активация на акаунт