Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 878
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 572
ахълтвам в темата без да я чета, защото вече е пролет и трябва скоро да купя ново колело.
Дъщеря ми иска да е розово  Mr. Green
Та търси се розово колело с помощни колелета, размер 16 цола (мисля, че ще й е добре).
От къде да купя или ако има някъде на живо още по-добре. Искам да е качествено, и все пак да не е с космическа цена, да кажем до 200 лв ми е добре  Peace Моля препоръчайте ми марка и място за закупуване, а аз ще хвърля по едно око няа темата да видя до къде ще я докарам.,..............
Ако Люлин 9 ти е удобно има един магазин за детски стоки - Цар Лъв на ул. Луи Пастьор. Предлагат различни марки, включително драг. Пак за Люлин С/у общината има магазин само за колелета. За други квартали не мога да дам инфо.

# 571
  • Мнения: 1 881
Само да кажа, че взех 24 - ка на Крос, много момичешки модел /бяло с малко розово с дамска извивка на рамката/, много хубаво колело, гаранцията е 2 години:)

# 572
  • София
  • Мнения: 2 530
И " Дино" има склад в Люлин. Единствените вносители на велосипеди "Уинкс".

# 573
  • София
  • Мнения: 2 006
Моля и на мен да ми препоръчате колело като за момче на три и половина, около 110 см високо. Досега е карал само триколка и то не с особен интерес, но изведнъж реши, че иска колело за батковци  Rolling Eyes Нямам никаква представа от марки и размери.

# 574
  • Мнения: 2 231
И " Дино" има склад в Люлин. Единствените вносители на велосипеди "Уинкс".
Mоля да ми обясниш  къде е.
Ще пътувам от другия край на София и искам да разгледам и двата магазина/двете марки.

Всъщност намерих сайта и адреса в интернет. Остава въпроса дали да ходя чак до там или в магазините които са изброили са същите цени и могат да се видят моделите наживо  newsm78
Например за този питам

Магазин  " ViVelo", кв."Младост 1",
блок 54А, вх. 4,
тел. 0889 359 359 .

http://vento-bike.free.bg/html/iaaaceie.html

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 17:10 от ronisum

# 575
  • София
  • Мнения: 2 530
Писах на лични  Peace.

# 576
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Моля и на мен да ми препоръчате колело като за момче на три и половина, около 110 см високо. Досега е карал само триколка и то не с особен интерес, но изведнъж реши, че иска колело за батковци  Rolling Eyes Нямам никаква представа от марки и размери.

Присъединявам се със същото питане. Моето момче е на 3г и 2 м., но и аз не знам какво е подходящо за него (12, 16 цола newsm78) и кои колелета са хубави и здрави (и не на космически цени, че до офиса имам един магазин с колелета от 250 лв нагоре #Crazy).

Благодаря за съветите предварително, а сега отивам да чета темичката!

# 577
  • Мнения: 41
Интересувам се от тези велосипеди за момиченца с Уинкс- дъщеря ми е на 3г. 8 м. незнам какво ще е подходящо за нея , като големина- може би 16 цола?!? Имал ли е някой такова колело, дали сте доволни от него- предимства и недостатъци... здрави ли са?!Моля посъветвайте ме .

# 578
  • София
  • Мнения: 2 530
16" е идеалния размер. До сега, 5 години, нямам рекламации на тези велосипеди.

# 579
  • Мнения: 41
А каква марка точно се води.. от София ли го купихте?Аз съм от Русе и тук никаде не видях да продават такива по магазините, а ми харесват много ... Алуминиево ли е.. леко ли е?

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 703
16" е идеалния размер. До сега, 5 години, нямам рекламации на тези велосипеди.

Мила за кое колело става въпрос?И аз се интересувам за момче Simple Smile

# 581
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
И " Дино" има склад в Люлин. Единствените вносители на велосипеди "Уинкс".
Mоля да ми обясниш  къде е.
Ще пътувам от другия край на София и искам да разгледам и двата магазина/двете марки.

Всъщност намерих сайта и адреса в интернет. Остава въпроса дали да ходя чак до там или в магазините които са изброили са същите цени и могат да се видят моделите наживо  newsm78
Например за този питам

Магазин  " ViVelo", кв."Младост 1",
блок 54А, вх. 4,
тел. 0889 359 359 .

http://vento-bike.free.bg/html/iaaaceie.html
Без да съм категорична би следвало да са същите. Мин. седмица бях в този магазин в Младост-1, но гледахме съвсем други модели. Ако си от района, магазин за велосипеди има и в Мл-1, бл.1А, както и на спирката на бл.43 в посока Младост-4.
Ето сайта на първият магазин:
http://www.bikescenter-bg.com/index.php?step=module_action&m … p;product_cat=161

# 582
  • Мнения: 2 231
Да от района съм , Дружбенския  Mr. Green
Ще посетя тогава магазина. Иначе тя по интернет на снимки си хареса модела Уинкс на Дино 16 и Драг Ръш 16


а Драг този
Обаче докато се услушвам, розовия със контра и спирачки е свършил.

А трябва да водя и малката да го види  Rolling Eyes
Та в този ред на мисли да питам как е по-добре с контра и спирачка (аз като дете карах само с контра  Mr. Green) или само със спирачки  newsm78
И имате ли наблюдения за тези модели.
Дъщеря ми имаше едно колело 16 но така и не се научи да го кара, защото педалите се въртяха много трудно. Подарихме го и сега така и така че купуваме ново тя държи да е розово (предишното беше някакво момчешко червено на Мони Whistling), а аз да може да се кара лесно и да е здраво

# 583
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Между другото в Карфур имаше разни розови колелета и бяха около 109лв, ако не държите на марката.

# 584
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Между другото в Карфур имаше разни розови колелета и бяха около 109лв, ако не държите на марката.

А за каране от дете дали стават? То, вярно че за много хора цената е най-определяща, но за тези пари, вярваш ли че ще получиш качество?

Общи условия

Активация на акаунт