КаК ТренираХ-5

  • 32 089
  • 957
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Аз така бягам,редувам ги .6 месеца кардиото го правя след силова и 6 месеца преди нея.Не казвам ,че е правилно но ..........на правилата Wink
Но аз вземам хранителни добавки,за да не горя мускул  bouquet

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мерси   bouquet

Цел при мен е стягане и намаляне обиколката на краката. Така, че и да изгоря мускул пак добре до6ло.

# 17
  • Мнения: 4 678
Мерси   bouquet

Цел при мен е стягане и намаляне обиколката на краката. Така, че и да изгоря мускул пак добре до6ло.

Mускула ти трябва Naughty
Колкото повече го активираш,толкова повече ще ви изчезват мазнините Peace
Мазнините са храна за мускула  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189276.0;all

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:14 от Поци

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
От 4 дни започнах "усилено" да си ползвам бягащата пътека. Пиша усилено в кавички, защото до сега почти не съм я ползвала, или ако съм я ползвала, то беше за по 10, най-много 15 минути. Сега започнах първия ден 30 минути, втория - 32 и т.н. - всичко 4 дни, като четвъртия - 36 минути. Целта ми е постепенно да стигна 40-45 минути. Но пътеката е от механичните - задвижва се от усилията на бягащия и само ако се държиш за дръжките. Показателите, които отчита са скоростта на вървене (не може да се бяга), изминатите метри, времето и калориите. Не отчита пулс. От темата за кардио-то видях, че пулса трябва да е 160-170 по време на тренировката. Как мога да разбера дали използвам правилно пътеката, за да отслабна? Да не са ми отишли на вятъра тези 4 дни тренировка? Максималната скорост, която достигам е 4,5 км/ч., а общо-взето поддържам 3,5-3,8 км/ч. За 30 минути изгарям около 70-75 ККалории и изминавам 1,8 км - според показанията на уреда. Дали отчита вярно?

# 19
  • Мнения: 4 678
Не мога да ти помогна много с механичната пътека Confused
Но няма как да грешиш,щом караш по 30 мин с макс за теб темпо Peace

# 20
  • Мнения: 7 186
гръб, бицепс и 35 кардио Hug

# 21
  • Мнения: 73
Гръб, карака и кардио 50 мин.  bouquet

# 22
  • Мнения: 134
Степер и упражнения с гирички. Искам малко да разнообразя упражненията с гирички, засега правя както са на диска на Сидни. Някой знае ли къде мога да намеря нещо в нета.

# 23
  • Мнения: 7 186
Степер и упражнения с гирички. Искам малко да разнообразя упражненията с гирички, засега правя както са на диска на Сидни. Някой знае ли къде мога да намеря нещо в нета.

Тук има много упражнения за различните мускулни групи- http://www.bb-team.org/fitness/exercises/

# 24
  • Мнения: 4 678
Днес-рамо+45 мин.пътека  bouquet

# 25
  • Мнения: 134
Благодаря Lady Marmalade  bouquet

# 26
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
    Искам да попитам , напоследък много се умарям по време на тренировката, просто нямам сили за кардио след това , вие ми се свят и ми става лошо.Аз тренирам рано сутрин и инструктура казва , че това е защото не закусвам , и ми препоръча богата въглехидратна закуска . Според вас така ли е?

# 27
  • Мнения: 4 678
Ako целта ти е отслабване по-добре тренирай нагладно Peace
Ако не можеш да издържаш,малко овесени ядки с мляко ,мед и какао Peace

# 28
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
днес 60 мин аеробика
5 км бързо ходене  bowuu

# 29
  • Мнения: 4 678
Днес-крака+прасец+45 мин пътека  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт