??? към опитните мами

  • 1 722
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 296
Вече се примирих с кочината у дома... Ние също се разнасяме навсякъде. Понякога ползвах кенгуру ама вече не ще в него, Аз съм си виновна,че не я свикнах да стои сама и сега ще си нося кръста, няма как...  Confused

# 31
поумнява ти човечето, издигнала си му се в очите така да се каже  hahaha hahaha

пробвай ако си в стаята до какво разстояние от тебе остава спокоен, има нужда да те чува, от зрителен контакт и т.н. ако не се занимаваш с него, а с някаква работа но е в стаята при тебе спокоен ли е -ако те чува, ако те вижда?

по принцин е най-добре да не се чувства така- за него си е истинско, на тази възраст бебетата не осъзнават времето, не осъзнават че тебе те има и когато не те виждат, нито че \пак ще се върнеш. тебе те няма тук и сега и това си е една бебешка трагедия.

колкото повече пъти се случва това и му се натрупва, толкова по докъсно ще ти е залепен за полата, може би по-неуверен...
опитай се да го свикнеш да те наблюдава как домакинстваш и ако трябва го взимай с тебе в кухнята, или където имаш работа а от друга страна, ако трябва направи някакаво разместване и се събери максимално на 1 етаж за да не се претоварваш.
и аз живея в къща, моя син е на 5 месеца и имама една количка на двора и една вкъщи/взех от продавалника една/, с която си се разкарваме из стаите заедно.
на мене ми е второ имам и първокласник вкъщи, повече заради баткото не мога да го оставя да плаче, за него  енемислимо което и да е дете ей така да бъде оставено да плаче..
понякога децата са по-мъдри от нас....
 Peace



Общи условия

Активация на акаунт