изкуствените мигли

  • 10 496
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
а ето и за обикновенните мигли:

Naturalites – Инструкции за употреба

Подготовка: Изкуствените мигли трябва да  се поставят след като грима е завършен и на миглите е нанесен един или два слоя спирала. Препоръчително е миглите ви да са разделени – за целта може да ги срешите с четка за мигли ,ако е необходимо.
Проба за размера: Внимателно премахнете изкуствените мигли от опаковката и ги поставете върху вашите.
Изкуствените мигли трябва да започват малко след началото на вътрешния край на окото и да не са по-дълги от външния край. Ако са твърде дълги отрежете няколко реда от външния край на изкуствените мигли, така че размера да се пригоди.
Нанасяне на лепилото: Сложете миглите на кутийката. Нанесете лепило по ивицата на миглите и изчакайте поне 30 секунди докато стане като гума. Лепилото няма да раздразни вашите очи, но въпреки това го пазете от тях.
Лепилото е безцветно.(не оставя следи)
Фиксиране на миглите: Гледайте надолу в огледало и дръжте изкуствените мигли възможно най-близко до естесвената линия на вашите естесвени. Изкуствените мигли се поставят на клепачите точно до вашата естествена линия, но не и върху самите мигли.
Натиснете нежно цялата част на миглите като държите за няколко секунди двата им края.
Сега може да поставите още грим ако е необходимо.
Премахване на изкуствените мигли: Хванете изкуствените мигли от външния им край и нежно ги отлепете – не боли. Препоръчително е да махате миглите преди да си легнете.

Как да се грижим за миглите: Премахнете остатъците от лепило по миглите с пинсета или пръсти. Поставете миглите в кутийката готови за повторна употреба с ново нанасяне на лепило. Внимателното използване и грижа за миглите означава, че може да се използват отново и отново.

Забележка: Ако лепило попадне в очите, изплакнете обилно с хладка вода и задръжте очите отворени с пръсти за около 10 минути. При поява на раздразнение или зачервяване потърсете лекарска помощ.

Съвет: Когато изкуствените мигли вече са залепени върху вашите, може да нананесете слой спирала ,за да ги слеете с вашите естествени или да ги оставите така.

# 91
  • Мнения: 2 414
essence,благодаря ти страшно много за подробното описание!  bouquet
Само още няколко въпроса имам:целите игли за еднократна употреба ли са или може да ги ползвам повече пъти?И кой е поо-добрия и леден за слагене в домашна обстановка вариант-снопчета или цели мигли?

# 92
  • Мнения: 1 378
Пфф аз да се оплача, днеска ходих да ми махат миглите...и имам отскубани мигли, но не ми ги отскубнаха дакато ги махаха, ами нз кога и как е станло и ся имам ужасна дупка  #Crazy

# 93
  • Мнения: 475
Сериозно ли ,ужас Shocked, аз сама си ги махнах с бадемово масло ама беше голяма мъка два дни се мъчих и ги мокрех с бадемово масло,сега са ми по-гъсти сякаш, вярно много се отскубнаха  ама  по гъсти станаха определено  и по-дълги, не се притеснявай всяко зло ,за добро,мажи бадемово масло да ги подхраниш  Peace

# 94

Общи условия

Активация на акаунт