Споделете любим хубав филм драма, романтика

  • 109 052
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
Hancock ми хареса!Интересен сюжет.

Ханкок го гледах - не ми хареса Sick

Сега си свалих този да видим Grinning

Не пропускай да споделиш. Щото Аштън Къчър май стана актьор покрай по-добрата си половинка.
Сега го гледам и ми харесва.

# 271
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Hancock ми хареса!Интересен сюжет.

Ханкок го гледах - не ми хареса Sick

Сега си свалих този да видим Grinning

Не пропускай да споделиш. Щото Аштън Къчър май стана актьор покрай по-добрата си половинка.
Сега го гледам и ми харесва.

На мен ми хареса много - лек и разтоварващ

# 272
  • Мнения: 596
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=125083    "Само през трупа и"

Много леко и приятно романтично  филмче с една от "отчаяните съпруги"- Ева Лонгория Паркър (вече).

"Шаферът" и "Любов и други катастрофи" са подобни има ги и двата в Замундата с добро качество. Peace

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 364
В събота гледах "Феномен" по Бтв. Много ми хареса. Джон Траволта ми е един от любимите актьори.

# 274
  • Мнения: 186
В събота гледах "Феномен" по Бтв. Много ми хареса. Джон Траволта ми е един от любимите актьори.

И на мен.
Също и в Майкъл, Стълба 49 и Луд град.
И преди всичко Криминале

# 275
  • Мнения: 1 840
Препоръчвам филма "Винаги" - с Ричард Драйфус и актрисата, която играеше в "Пианото" - не се сещам за името й в момента. Не зная обаче дали го има по торентите. Мноооого нежен филм. Също и "Нотите на живота" - пак с Ричард Драйфус.
Били дала линк ???

Съжалявам, но не мога да ги открия никъде. Търсих ги, но...  Sad

Този филм "Винаги" (Always) е дело на Стивън Спилбърг, а актрисата се казва Холи Хънтър, пък и "Нотите..." ммммммм, чуден беше. Много ми е чудно, че не ми откривам - наистина са стойностни филми.

# 276
  • Мнения: 1 531
аз се включвам предимно да кажа, че продължавам да следя изписаното и се възползвам от него Mr. Green

като мнение:
ханкок го започнах и ми хареса Peace
този с камерън диаз го почнах и не бих го догледала, а същото се получи и с този dedication Tired както е с 'шаферът', въпреки че се кефя доооста на патрик демпси  Thinking
'мостовете на медисън' съм го гледала като ученичка преди 10ина години и пак ми беше супер разчувстващ Sunglasses
'because i said so' хич не беше лош, както и 'семейство стоун' (дано не бъркам заглавието на втория Blush) - аз даян кийтън много я харесвам и обикновено филмите с нея също Flutter гледали ли сте 'ани хол' на уди алън с даян кийтън Flutter той е старичък, а от новите с нея се сещам и за 'невъзможно твой'  Crazy
този с даян лейн 'under the touskan sky' го гледах по нова онзи ден и не беше лош, но не ми й хареса особено Peace
хм,за моя изненада също, ми хареса този с аштън кътчър 'lot like love' - тъй че ще гледам и другия,който препоръчвате с него от 2008 Peace
'p.s. i love u' много много ми хареса много Crazy

ари,толкоз от мен засега - малко дългичко стана, ама се чувствах дълга след толкова възпозлване от темичката, да дам и аз принос Flutter

# 277
  • София
  • Мнения: 3 880
ей, това филмче е симпатично и разтоварващо:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=137026

# 278
  • Мнения: 1 840
Сещам се и за филма "Тема за разговор" (Something to talk about) с Джулия Робъртс. Мисля, че ще ви хареса. Има го в Замунда.

# 279
  • Мнения: 1 190
Аз скоро не съм гледала нещо, освен едни сериалчета, които си ги следя, но и честно казано нямам време, тези дни вечер въобще не включвам компютъра в къщи - направо съм скапана, стига ми дето се кокоря цял ден в офиса. Но вие давайте предложения, най-добре е, ако са с линкове Wink

# 280
  • Мнения: 1 190
Позволих си да направя нова тема Grinning

# 281
Здравейте  !  Откъде   мога  да  си  сваля  филма  " Кралица  Марго "  -   La  Reine Margot .
Много  искам  да  го  гледам  , някой  може  ли  да  ми  даде   линк .Благодаря  !

# 282
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте  !  Откъде   мога  да  си  сваля  филма  " Кралица  Марго "  -   La  Reine Margot .
Много  искам  да  го  гледам  , някой  може  ли  да  ми  даде   линк .Благодаря  !

  bouquet Заповядай, аз сийдвам - http://masterstb.com/details.php?id=26577

# 283
  • Мнения: 1 149
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=72175 - Град на ангели
Разкошен филм с Мег Райън и Никълъс Кейдж
Любимият ми Peace

# 284

Общи условия

Активация на акаунт