лека и удобна количка

  • 12 596
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Аз май вече се спрях на две колички едната е Lola  на Bebe confort  а другата  Pliko Switch Completo на  Peg Perego , High Trek на  Bebe confort отпадна от класацията май вижда ми се доста огромна и тежка Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 23:13 от viktorita

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 473
Аз май вече се спрях на две колички едната е Lola  на Bebe confort  а другата  Pliko Switch Completo на  Peg Perego , High Trek на  Bebe confort отпадна от класацията май вижда ми се доста огромна и тежка Rolling Eyes

Всъщност разликата между Lola  на Bebe confort  и   Pliko Switch Completo на  Peg Perego и High Trek на  Bebe confort е само 1 килограм.
High Trek на  Bebe confort може да ти изглежда голяма, но предлага удобствата на триколката, изключително подходяща е за лоши терени, много маневрена и в интерес на истината една от най - леките триколки.
Всяка една от изброените колички е достатъчно добра и има своя индивидуалност, поради тази причина е най - добре всеки да прецени подходящата за него спрямо индивидуалните си нужди (индивидуални особености на терена за разходка, големина на багажника на колата, големина на асансьора, разстояние до мястото на разходка и т.н.) . 

# 47
  • Мнения: 39
Магазин РОШКО  Балгодаря ти за помоща Wink още се двуомя но след някоя друга седмица ще трябва вече да реша и дано решението да взема бързо и да не съжалявам след това!!! newsm78

# 48
  • Мнения: 39
Някой би ли ми казал дали се продава само дъждобран за High Trek и дали е един и същ за летния вариант и за коша за новородено и каква  е цената никаде не можах да намеря цена само на дъждобран!? Rolling Eyes

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 473
Някой би ли ми казал дали се продава само дъждобран за High Trek и дали е един и същ за летния вариант и за коша за новородено и каква  е цената никаде не можах да намеря цена само на дъждобран!? Rolling Eyes

Цената на дъждобрана за High Trek е 42.00 лв.,
а цената на дъждобрана за кош за количка WINDOO е 54.00 лв.

# 50
  • Мнения: 479
Здравей  Simple Smile

Ние вчера купихме тази, по препоръка на наши роднини (нашето бебече също ще е лятно) :

http://www.zooper.com/waltz.html

Супер лека е (алуминиева конструкция), сгъва се и се разгъва с една ръка и е доста маневрена. Има напълно легнало положение за гръбчето и няма отделно кошове да сменяш и да заемат място.
А и е доста достъпна като цена - 270 лв. без чанта, чувалче и дъждобран, които се заплащат отделно (общо са около 70лв.).

 Simple Smile

# 51
  • Мнения: 428
Здравей  Simple Smile

Ние вчера купихме тази, по препоръка на наши роднини (нашето бебече също ще е лятно) :

http://www.zooper.com/waltz.html



Ние взехме същата за нашата беба, получих много добри отзиви за нея, а и наистина е много лека, което за мен си е основно изискване. След месец и нещо ще кажа как е и от личен опит Laughing

# 52
  • Мнения: 3 743
Здравей  Simple Smile

Ние вчера купихме тази, по препоръка на наши роднини (нашето бебече също ще е лятно) :

http://www.zooper.com/waltz.html

Супер лека е (алуминиева конструкция), сгъва се и се разгъва с една ръка и е доста маневрена. Има напълно легнало положение за гръбчето и няма отделно кошове да сменяш и да заемат място.
А и е доста достъпна като цена - 270 лв. без чанта, чувалче и дъждобран, които се заплащат отделно (общо са около 70лв.).

 Simple Smile



И на мен ми бяха препоръчали тази количка, но във Варна не можах да я видя никъде  Confused. Взехме нещо подобно - Джордани Компакт. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3530

Единственото, което ме притеснява е, че бебето не може да гледа към майката. Зупърът може ли да гледа в двете посоки?

# 53
  • Мнения: 479
Не, не може. Това е недостатъкът й, но се надявам, това не се окаже проблем.

# 54
  • Мнения: 3 743
Не, не може. Това е недостатъкът й, но се надявам, това не се окаже проблем.

И аз така се надявам. Утре ще пробваме количката за пръв път и ще се похваля Wink

Общи условия

Активация на акаунт