Вътрешният министър Румен Петков подаде оставка

  • 5 020
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е......,хайде помечтайте си,мечтите са безплатни.....аз ще се замисля кой друг може да ми върши работа като Вътрешен министър. Joy Joy Joy

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз тогава  предлагам Милен Цветков за министър, а прф Вучков за зам. министър   Hug
Румен Луканов за главен секретар на МВР

# 107
  • Мнения: 17 546
Аз пък предлагам да са двама министри - Татяна Дончева (вече разбрахте , че съм й фенка ) и Милен Цветков  Mr. Green
Е , тогава няма да има скука на парламентарния контрол  Mr. Green
Милен Цветков! Shocked Crossing Arms Не, не, не! Върло против съм! (нали има разправии в политиката, ама вечер пак си пият пиенето заедно, но... сега работим Mr. Green ).

# 108
  • Мнения: 647
А , не , аз за Румен Луканов не съм съгласна. Имам тайни подозрения , че е свъран с престъпноста  Twisted Evil
Ето , това не е ли той :
http://incidents.actualno.com/news_157727.html

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз обаче си мисля , че министъра трябва да е жена. Предлагам Камелия Тодорова или Лили Иванова. Взискателни и критични са

# 110
  • Мнения: 17 546
А , не , аз за Румен Луканов не съм съгласна. Имам тайни подозрения , че е свъран с престъпноста  Twisted Evil
Ето , това не е ли той :
http://incidents.actualno.com/news_157727.html
Стига па ти! Ще обесят човека без нищо! Ама той ще спретне сделка и пак ще се отърве Joy Много на спам го ударихме май newsm78
 mods

# 111
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Всъщност той не е ли роднина на Кръстника Андрей Луканов? Laughing

# 112
  • Мнения: 647
Всъщност той не е ли роднина на Кръстника Андрей Луканов? Laughing
Май не му бил роднина  newsm78 Иначе имат едно и също призвание - да раздават куфарчета с пари  Mr. Green
Верно оспамихме темата Embarassed

# 113
  • Мнения: 395
И какво се променя с тази оставка? Нищо..само прах в очите на милите ,отрудени българи....ще сложат друг...ще минат 2 години и той ще е забъркан в някоя скандал и така...замислете се...всеки един появил се на политическата сцена в БГ е бил замесван в скандали....аз съм почти сигурна, че не всички скандали са достовернни...някак ми се струват черен ПР или по-скоро начин едни хора да се отърват от други...сега чакам с нетърпение да настъпи и скандал с Бойко Борисов....очаквам в нетърпение момента, в който всички медии ще гръмнат с информация за престъпното му минало и той миличкия от супермен ще подвия опашка и тихомълком ще се отдаде на размисли и страсти в някое ранчо с любимата си женица-милионерка.....Не, че не ме кефи бат Бойко, ама и той скоро ще бъде заглавия в подфорум Клюкарник.....
Да са живи и здрави всички политици и дано техните грехове и карма не се предадат на децата им....

# 114
  • Мнения: 14 491

Е , тогава няма да има скука на парламентарния контрол  Mr. Green

че то скучно ли е сега?
аз колкото пъти засека пряко предаване от парламента или пък запис, все едни реплики си разменят, цялата зала се смее, забавляват се хората. дори когато се правят че се дъвчат, само сидеров ги приема малко по-вътрешно нещата. другите са като по сценарий за комедийно шоу.
признавам си, че им завиждам, не им стигат всичките блага ами и се забавляват на работа! Crossing Arms

# 115
  • Мнения: 2 716
Имам някакъв спомен, че Румен е племеник на Андрей Луканов.
Против съм да влиза в политиката. Еди Луканов вече имахме.
Не може ли някое ДеПеСенце да вземе вътрешното министерство. Виж еврейчето как ни уреди в НАТО. (спам-спам  Stop)

# 116
  • Мнения: 647
Знаток ,
ДПС нямали претенции за поста вътрешен министър :

http://news.ibox.bg/news/id_1843694175
 
Да не повярва човек !

# 117
  • Мнения: 14 491

Не може ли някое ДеПеСенце да вземе вътрешното министерство. Виж еврейчето как ни уреди в НАТО. (спам-спам  Stop)

барем викаш турците кат мюсюлмани по-евтин петрол може да ни уредят  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт