Нови придобивки във вашата кухня! 2-ра част

  • 55 107
  • 529
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 958
Надявам се да е качествено и да не ръждяса, но гаранция няма, ще се види........И аз мисля, че е за мокри прибори понеже има решетка, но май мислено недомислено..... Сетих се, че мога да сложа една от тези кърпи, които попиват вода за избърсване на плот, маси....

Или ако намеря подложка, която да е пак от инокс......... newsm78

Пластмасовите хич не ми харесват и затова реших да сменя, но ако не стане, здраве да е, пак ще се върнем към добрата пластмаса.... Laughing

# 196
  • Мнения: 1 006
Ползвам абсолютно същата от близо година.
Не е ръждясала, само трупа варовик по нея като не я почиствам редовно....
 newsm78не помня откъде я взех - Метро ?

# 197
  • София
  • Мнения: 958
Съкровищница, а какво слагаш отдолу...........?

Аз я взех от един магазин при нас, който обаче е с доста качествена и подбрана стока - така поне се надявам....
Етърва ми оттам си взе вилици и лъжици и е много доволна....от нея знам, че магазинът е добър......

# 198
  • Мнения: 7 430
Момичета, искам да попитам за този сайт дар.бг
Иска ми се да поръчам и аз нещо от там - може ли да ми кажете каква е доставката  newsm78

В нашият леко казано тъп град не мога да намеря сушилник за чинии, който се закача на стената, т.е. на гърба в кухнята.
Има само един вид  #Crazy и той е само за чинии, а аз искам да има и за чаши.
Харесах си и аз такЪв метален съд за отцеждане на прибори, но точно за това се спрях да го взема, понеже нямаше чинийка за водата...

А дали има и някой друг сайт, където мога да поръчам онлайн  newsm78
Благодаря   bouquet

# 199
# 200
  • Мнения: 1 102
Калиникол, честито за новите придобивки, със здраве да готвиш с тях.
Дидка, в Икеа има такива сушилници, сигурно знаеш де.

# 201
  • Мнения: 7 430

Дидка, в Икеа има такива сушилници, сигурно знаеш де.

Да, но няма как да поръчам от там  Confused

kalinikol , честито и от мен  Wink

# 202
  • Мнения: 1 102
Дидка, би ли ми дала линк към жилището ти, следях те в кухните, но после не успях да я видя на живо. Hug

# 203
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
kalinikol , честито със здраве да си похапвате с тях  Mr. Green
Дидка, прати ми линк кой точно сушилник искаш от София и ще ти поръчам. После ще ти го пратя по пощата или с куриер. А може и да мина през Сливен, имаме едно планирано ходене до морето към края на септември Wink

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Мила, мисля, че идна стъклена чиния би стояла доста добре отдолу - такава като за десерт. Кърпата ще прогизва и има опасност да повредиш плота

# 205
  • Враца
  • Мнения: 876
www.dar.bg
www.get.bg
http://store.bonapeti.tv/
и http://pokana.com/ имаше доста стоки на ТСМ

това са онлайн сайтовете от които съм пазарувала домакински неща, пък и не само домакински...очарована съм от обслужването специално на Дар.бг и Бонапети

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 14:23 от wb

# 206
  • София
  • Мнения: 1 341



Никога не съм пазарувала онлайн!
Имам питане - има ли минимална цена на покупката за доставка по домовете?
Каква е жената на доставката?
Предварително се извинявам за въпросите си baby_neutral

# 207
  • София
  • Мнения: 958
Мила, мисля, че идна стъклена чиния би стояла доста добре отдолу - такава като за десерт. Кърпата ще прогизва и има опасност да повредиш плота

Да, наистина, това май ще стои много по-добре.....

Благодаря!   bouquet

# 208
  • Мнения: 970
Благодаря Ви  Hug

# 209
  • Враца
  • Мнения: 876
рени55 на мен като се замисля ми е май основния начин за пазаруване на всичко - дрехи, обувки, бельо, посуди, козметика...изключение правят хранителните стоки и по-големите мебели....
доставката е от безплатна (при условие че надхвърлиш определена стойност) до максимум 10 лв е била...средно около 5-6 поне за нашият град...зависи от политиката на сайта...обикновено  е посочено на сайта и може да се види или при калкулирането на стоките (в зависимост от обема) се  изчислява и стойността...
ако имаш въпроси питай... имам вече има няма дооооста голяма практика...

и да не е само спам да се похваля и с лъжички … 76;ко получени от Ларедута...цената им в БГ най - евтино съм виждала на спиралката за 16 лв, а тези и двете излязоха 8 лв...иноксови са

Общи условия

Активация на акаунт