"Дневникът 41" - заедно си диетуваме и късите поли обуваме

  • 13 814
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 197
Здравейте отново  Flutter

Хот Ели приятно прекарване,дано да си починеш добре
Аз няма да се местя в нов апартамент,а ще доремонтираме старият(че миналото лято почнахме,но тогава бях бременна и не можах да издържа,на постоянното чистене и мизерия).

Mirama    според мен това кило си е вода,щом така играе надолу- нагоре.Дано скоро се закове надолу,че вече много се измъчи. Praynig


Aia     Hug ,много хубаво,че те е зарадвал кантара.Ама и аз правя като тебе,като ми остават 1-2кг(като сега) и почвам да ям,поне сладкото,не го обичам много  много.Че сестра ми е пристрастена към него и я виждам колко й е тежко,когато е на диета.Но иначе баничките,пиците и тем подобните  Heart Eyes,направо ги обожавам.

Шоки  HugHeart Eyes

Днес за отчета,пак съм диетъчна ама тези 2,5 кг,не ие желаят да се махнат отмене,явно им е уютно в тялото ми  Laughing.Тъкмо се върнахме от една 4-ри часова разходка,че времето при нас беше чудно.Това е за сега  Hug ,на всички дневничета
Капризче къде се загуби пак?


# 466
  • Мнения: 1 599
nell@  ужасно е да ти остава малко... и да не можеш да ги махнеш... май ще си взема не електронен а обикновен кантар и ще го направя да показва +5 кг  Joy  за да се стегна. Иначе и днес съм стриктна... малки нарушения опитах мусаката...да видя дали е ок Laughing

# 467
  • Мнения: 1 424
Момичета, срам и позор разтоварващия ден се превърна в НАтоварващ ден  Joy  Embarassed
От друга страна си напазарувах всички продукти за Майки и от утре започвам, много съм се амбицирала и само прелиствам книгата за стимул  Joy
Aia , nell@ радвайте се поне,че сте на финалната права  Hug И един съвет от мен от сега мислете как ще задържите кг, защото аз личин опит съдя... така се отпуснах,че за около 10 месеца си върнах обратно 10кг  ooooh!
Mirama това килограмче е вода според мен, захрани се и това е (дори да не е съвсем по схемата на Емилова )   bouquet
Мирандииии   Hug  Хайде бързо в редиците, липсваш ни  Hug
А някой да знае къде изчезна Тиквичка ?

# 468
  • Мнения: 6 958
Момичета не съм ви чела признавам си, изникнаха някои проблеми и нямам време за форума  Cry

Сега съм на друг компютър и мога да ви пусна нова тема, но без обновление, нещата които са ми необходими за нея не са ми под ръка сега  Confused

Сега ще се поразровя да видя дали сте давали идеи за заглавие, ако ли не ще метна нещо... все пак е 1 май и нова тема трябва да си имаме   bouquet

# 469

Общи условия

Активация на акаунт