Искате ли да знаете пола на бебето?

  • 1 678
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 591
Аз определено този път искам да е изненада!

С големия доктора потвърди, че е момче, ден преди раждането.
С малкия - докторицата 20 седмица предполагаше, че е момиче, ама сама си каза, че може и да греши, защото малкия беше кръстосал крака и седеше на тях и много не се виждаше.... Аз предпочетох да не ходя да разузнавам повече. Бяхме решили, че е момиче, изненадата беше страхотна  Mr. Green

Сега с бебо "Номер 3" след 2 момчета не искам да знам! И двамата с тати искаме да е изненада в деня на раждането!
Макар, че таткото залага за момиче, аз за момче, та да видим кой ще спечели  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 39 761
ами на мен при рутинен преглед на видеозон в 5ти месец ми казаха, че ще си имаме момиченце. Не съм се натискала да ми казват, но пък и бяхме щастливи като ни казаха. С второто, живот и здраве ще видим как ще е Simple Smile

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Исках, исках и още как...  Laughing
До 8-я месец ми казваха "момче", но в деветия изведнъж му изчезна пишката  Wink Две седмици преди раждането ми казаха, че ще е девойка. Е, момиченце излезе на края! таткото си беше поръчал женско и сега тя му е одрала кожата.

  Деска, при теб залагам на женско! Ако и този път не е, четвъртото със сигурност ще бъде момиче!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 393
И аз исках да знам.Ходих на 3D и се видя ,че е момче.Точно както таткото си е поръчал Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 031
Искам и то от чисто женско любопитство Simple Smile Засега имаме само предположение за момиче, такова си поръча тати ама още не е сигурно.

# 5
  • Мнения: 1 541
Не просто искам, ами изгарям от любопитство дори  Rolling Eyes Twisted Evil Макар че във всеки случай ще наблегна на жълтички и други "унисекс" дрешки, нямам търпение да видя дали ще ни се сбъдне мечтата на мен и тати за мъжле  Grinning Heart Eyes

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въпреки, че за нас нямаше значение какъв ще е полът на децата ни, мен много ми гризеше любопитството. Казаха ми го 18 и 16 г. с. и бях много доволна доволна, че вече знам. Така по-лесно ми беше да си представям бъдещите ми деца и им избирах съответните дрешки.

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
              тук малко ще се повторим с Рая

Въпреки, че за нас нямаше значение какъв ще е полът на децата ни, мен много ми гризеше любопитството. Казаха ми го 18 и 16 г. с. и бях много доволна доволна, че вече знам. Така по-лесно ми беше да си представям бъдещите ми деца и им избирах съответните дрешки.
    но аз съм на същото мнение все още незнам какво ще бъде бебчето  stork-boy или  stork-girl но какъвто и да е полът му ще бъде обградено с много обич и внимание  Two Hearts ,но това не ми пречи да си помечтавам  smile3531  и със сигурност ще искам да знам какво ще бъде 

# 8
  • Мнения: 3 461
Да,винаги съм искала да знам и винаги са ми познавали,още в началото. Grinning

# 9
  • Мнения: 3 479
Да, задължително винаги съм искала да зная какъв е полът на бебето. И сега пак искам да знам. Първо - много съм любопитна, мразя да стоя в неведение за каквото и да било. Второ - обичам да съм подготвена: предварително да сме намислили име, да сме подготвили поне част от нещата на бебето в съответния цвят. След двама сина сега още повече искам да знам, защото повечето ми неща за бебе, които пазя са в синьо, а ако е момиче задължително ще купувам в розово и разни други момичешки цветове.  Grinning Е, дори пак да имаме момченце, ще се подготвя с нови сини неща за него Wink

# 10
  • Мнения: 581
И ние с мъжа ми искахме да знаем, защото много ни глождеше любопитството  Mr. Green Laughing

# 11
  • Мнения: 3 356
Ние разбрахме какво ще е чак в 6 месец.Преди това имаше само залагания.Аз лично нямам претенции,само да и живо и здраво и всичко да е наред.Но все пак-ще е момче Grinning

# 12
  • Мнения: 64
Отговорих с "не",не точно защото исках да е изненада,не ме вьлнуваше толкова какьв ще е пола на детето....
през цялото време се молех само да излезе живо и здраво,всичко да му е наред,щото много се измьчихме докато стане и много време го чакахме и момче или момиче-...беше ми една от последните грижи

# 13
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз исках да знам пола на бебчо. Simple Smile Явно лекарят го е предположил, защото още в 16-та седмица ми каза, че бебчо е момче, без изобщо да питам. Laughing

# 14
  • Мнения: 9 903
аз и без да ми казва лекар, от самото начало го имам за момче и съм готова да залагам:) при първа възможност ще питам:)

# 15
  • Мнения: 4 187
Исках да знам!

# 16
  • Мнения: 1 107
Да, искахме, заради имената, но ако се окаже грешка - няма лошо Grinning
Иначе ако бяха казали "момиченце" пак щяхме да накупим всичко в синьо, това е нашият цвят  Hands Thumbsup

# 17
  • Мнения: 4 358
Да, исках да знам.
И на двете бетета ми казаха пола в шести месец.За Оги познаха, а като дойде септември ще видим дали са познали и второто  Grinning

# 18
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Да,винаги съм искала да знам.Първият път познаха, да видим дали и сега ще познаят Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 807
Да, и при двете исках да знам  Laughing

Първото ми казаха, че ще е момче в 13 гестационна, а второто - момиче -  в 20.
Както виждате от подписа ми - лекарят ми позна Wink

Последна редакция: ср, 25 май 2005, 11:19 от Maminka

# 20
  • Мнения: 3 334
да,исках и ми го познаха!! baby_neutral

# 21
  • Мнения: 65
Не можех да си представя, че ще разбера чак когато се роди. Още когато разбрах, че съм бременна започна да ме изгаря любопитството. В края на 4 месец лекарят каза твърдо пола на бебето - момче  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 645
О да , много исках да науча - най - вече заради името

Даниел - 21.04.2004г.

# 23
  • Мнения: 368
аз бих искала да го знам, но бебо не иска така че ще е изненада Hug. Като отидем на видеозон и все си свива крачетата и обръща дупето.
Таткото е кандидат за дъщеричка , но пък аз имам едно усещане още от началото на бременноста че ще е момченце. Но каквото и да е само да ни е здравичко. Party
Поздрави на всички - пожелавам ви здрави бебчета!!!

# 24
  • Мнения: 3 562
Исках, исках ...  Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 7 111
Добре е да си знам - правилото на 5-те "П".
Предчувствие - пич. Докторката видя пола и попита искаме ли да знаем. Аз й напомних, че предния път и е направило впечатление за какво сме го нарочили. Призна си, че сме прави с предположението. Flutter

# 27
  • Мнения: 1 038
Като бях бременна до последно ми казваха,че ще имам момче,но когато родих изненадата ми беше голяма,защото се роди мома,бях много щастлива.И сега да ви кажа,ако забременея няма да искам да знам пола на бебето,ако успея да устискам де. Wink

# 28
Аз съм "ЗА". То си е чисто любопитство. Обзаложили сме се с таткото Simple Smile Той е за момиче, а аз за момче. Каквото и да е пак ще си го обичаме Laughing

# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Исках да знам пола на бебето и ми го казаха в 6 месец и познаха , че ще е момче - той въобще не се криеше

# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не просто искам, ами изгарям от любопитство дори  Rolling Eyes Twisted Evil Макар че във всеки случай ще наблегна на жълтички и други "унисекс" дрешки, нямам търпение да видя дали ще ни се сбъдне мечтата на мен и тати за мъжле  Grinning Heart Eyes
И аз умирах от любопитство да разбера. И още от 3 месец затормозих лекарката да огледа за пола, а тя все ми викаше, защо искаш да знаеш пола, не искаш ли да е изненада, въпреки, че предчувствах, че ще е момче. Накрая към 4 месец, тя погледна и каза, че май е момиче, и така до 6 месец все момиче виждаше (колкото е гледала, то все със зор я карах), повече така и не успях да я накарам да огледа за пола, чак към 9 надвих с настояване, но не се виждаше, бебето се криеше. И накрая изненада, на раждането излезе момче.

# 31
  • Мнения: 1 022
За първото ми позна моята лекарка, не съм я тормозила да ми казва, ама тя го видя и ми го изтръси още в 3ти месец, съвпадна с моето 6 чувство

Сега обачееееее, като ме гледа към 4ти месец каза че не се вижда, ходих на 3Д в Св.София и там след изрична молба и половин час гоненица, защото бебето се беше развихрило, Янкова каза категорично мъж, само че моето 6то чувство е за момиче, та незнам да вярвам ли или не, ама поне съм се настроила за двете и повече за момче, за да не съм сърдита мама Simple Smile

# 32
На мен първо ми казаха,че клони към момиче,нопреди седмица се видя,че е 100% момче GrinningМного сме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт