Уреди на промоция - за и против!

  • 2 098
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Против съм- никога няма хубави модели на промоция. Винаги са по-евтините и по-стари модели. Освен това в Техномаркет и Технополис например никаква сметка от промоции не виждам, освен пакетни цени. Забелязах,че след промоцията цените са си пак същите като по време на промоцията. Мижай да те лъжем.

# 16
  • Мнения: 1 175
И на мен ми прави впечатление,че напоследък на промоция са все стоки с доста съмнителен произход и почти никому неизвесни марки.Така преди около месец си купих фритюрник на NEO.Промоцията беше жестока-само за 29 лева.Само докато оглеждах и се чудех продадоха 3 броя.Буквално за 15 минути.Отидох си вкъщи,почистих го,заредих го и не мога да му се нарадвам.Само,че радоста ми беше кратка.Когато загря от топлината капака се отвори сам.И когато работи капака е отворен,когато изтине съответно се затваря.Мъжът ми го разглежда и стигна до извода,че се касае най-вероятно за фабричен дефект.Понеже копчето на капака е пластмасово при висока температура отказва да работи.Може и да не съм права,но за мен това си е жива зарибявка.Пускаш нещо на ниска цена и то се продава за отрицателно време.А ходенето по мъките т.е. по сервизи остава за сметка на клиента.

# 17
  • Мнения: 606
  Ако на промоция слагат някакви ментета, за да ги пробутат на някой балък, и се хванеш - никой не ти е крив. Посмъртно няма да си купя от Метро  комплект бормашина, ъглошлайф и зеге, за 60 лв., при положение, че само 1 от трите, ако е читаво струва над 150 лв. Виж, ако купуваш маркова техника на прИмоция и се разваля всеки път, това е вече друга тема. Мисля, че в такъв случай трябва да се обърнеш към вуду-магьосник.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Бормашина за 150лв?! Магьосник си ми ти, или е много малка мощност. Под 200кинта няма. Сега избирам за подарък на милото, побърках се да чета характеристики.

# 19
  • Мнения: 606
  Спарки са много приемливи.

# 20
  • Мнения: 4 380
Много обичат тукашните мами да обобщават всичко под един знаменател... Laughing

Щом два пъти нещо купено на промоция се е скапало, значи всичко на промоция е скапано. Laughing

Лош навик да си правиш генерални заключения от частни случаи. Wink

# 21
  • Мнения: 11 607
Много обичат тукашните мами да обобщават всичко под един знаменател... Laughing

Щом два пъти нещо купено на промоция се е скапало, значи всичко на промоция е скапано. Laughing

Лош навик да си правиш генерални заключения от частни случаи. Wink



Тукашните мами живеят в тукашни условия, които са по-различни от там, където ти живееш.  При теб може да е по-друг начин(и дано!), но за съжаление тукашните условия са все още балкански....Не не няма опити за разчупване на модела, но ни трябва време и най-вече самосъзнание на коректна промоция.......

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Защо не, ако е този уред, който съм харесла, ако има промоция или отстъпка още по-добре  Laughing Иначе не се връзвам на промоции и купувам каквото съм решила, голям праз че няма да спестя 100тина лева.

п.п. Купих си миялна Бош на промоция, сега съм харесала комплект батерии за душ, вана и мивка на Грое, цената е доста прилична, като за Грое.  Laughing  Имам няколко комплекта чинии, чаши, прибори и 2 вази от намаления и то от по 50% и нагоре. Така, че съм твърдо "ЗА" промоциите.

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Зависи от много неща,не винаги се пробутва дефектна стока.Купихме си гранитогрес и ламинат от Бриколаж на про,оция,бяха си първо качество.От друг магазин се наложи да купим 3 кашона плочки и половината бяха спукани.Така,че не винаги промоцията означава ниско качество.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Преди 2 седмици си взехме един сандвич-грил от Кауфланд за смешните 14.99 лв, на прИмоция.

Дет се вика и да се развали бързо - парите не са много. Засега работи добре, при усилена експлоатация особено първите дни ))) А и всяка вечер си препичаме филийки.

И аз си мисля, че е въпрос на късмет. Не всичко, което е на промоция е дефектно/развалено...

# 25
  • Мнения: 125
преди 4г. си купих пералнята на промоция от Техномаркета - много съм доволна, даже още продават същия модел и то на цена по висока с 180лв. Мисълта ми е, че всичко е въпрос на късмет

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Зависи от прИмоцията.

# 27
  • Мнения: 1 800
Аз съм купувала уреди на пълна цена и са имали проблеми, така че няма значение спорд мен дали е на промоция или не. На късмет е. Тези с промоциите пак би трябвало да имат някакъв период на гаранция, нови са. Хладилника и миялната са ми купувани на промоция, супер доволна съм.

# 28
  • Мнения: 5 178
Проблема не е в прИмоСиите, а в марките..
Аз имам шералня от промоция в Метро, Горение от преди 6г (пу-пу на мама златната)..
Бяха стария дизайн и за да си изчистят складовете ги бяха дали на Метро, Същия модел новия панел в магазина на Горение беше 750, а в Метро 530 с ДДС.
За мен тогава като беден студент беше важно да е здрава и да е добра (900об, терморегулатор, иноксов казан и тн), панела изобщо не ме интересуваше

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
При техниката, въпросът е в марката, не дали е на промоция. Има също и известна доза късмет.

Общи условия

Активация на акаунт