Отчет на набор 2003 - 23

  • 10 763
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 953
Щом 4 ден е с температура, наистина положението е сериозно, задължително вървете на лекар. Ако не вярваш на личната, отиди и другаде. Вие не пиете ли АБ newsm78.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
Логопедка, бързо оздравяване - 4 дни с температура е много.

Мисля си, че вече е голям и трябва да спи по-спокойно, но - не. Върти се като пумпал и го намираме във всевъзможни пози. Което пък естествено е свързано с постоянно отвиване.
Иначе като му се пишка - става, отива до тоалетната, успява да си вдигне гащите, но като се върне и главата му стигне до възглавницата и явно веднага заспива -  с навирено дупе и спи отвит.

# 32
  • Мнения: 4 967
Честит имен ден на Мартин на yaneva и Мартин на Росита77! Да са ви живи и здрави именниците! Hug

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Моят Пепи спи без чорапи, но той е в спален чувал без ръкави. Иначе под пижамата има гащи и потник. През лятото е само по тениска и гащи и без чувалче - само чаршаф.

# 34
  • Мнения: 687
Тук съм все още Simple Smile
Нямам никакво време, а от сряда и компютър няма да имам, затова другата седмица ще се включа по-активно. Само да пристигнем живи и здрави Praynig

Бързо оздравяване на всички болни наборчета Hug
Лого5ка и свра4ето, съжалявам, че не се видяхме, но важното е дечицата да се оправят. Специални прегръдки на Крис и на Жорката Hug

Честит юбилей, Ирка  bouquet

# 35
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ваня, на добър час! Ще ни липсвате, но ви разбираме и се радваме за вас.  bouquet Надявам се да пишеш, когато можеш и да разказваш за вас.   bouquet Целувки на Румен.

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Wild Child - спокоен полет и още по-спокойно настаняване и адаптиране  Praynig Hug
Поздрави на Румката  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 15 222
Ваня, на добър път!
Пожелавам ви късмет и много щастие на новото място!  Hug Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 14 133
Ваня, на добър път!
Пожелавам ви късмет и много щастие на новото място!  Hug Heart Eyes
Praynig Peace  bouquet Heart Eyes

# 39
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз така ......ааа.....малко засрамена да се появя тук! Embarassed

Много благодаря за пожеланията! Неочаквах, наистина. И едно мило пожелание на л.с. ме присети отново да се появя в темата и де се разпиша! Hug

Първо наздраве от мен  newsm24 И аз чукнах 30 вече! Време е да помъдрея!  Sunglasses

Сега да напиша на две на три как сме ние. Мииии, децата са добре. Само че са в София! Наложи се по смешност, в края на януари съпруга ми да се прибере до България по здравословни причини, и взе децата с него, че аз тук уча, работя и нямаше как да се справя сама с тях. Така че вече 2 1/2 месеца са си в България, а аз съм тук.   Sad След 3 месеца ще си дойдат при мен, ама как бавно минават тези месеци....... Cry Но важното е да сме живи и здрави!

Таткото си ги гледа сам, защото не ги искат в детските градини, нали са по средата на годината, а и с тези нови наредби за прием .... Опитахме няколко пъти, ама все ни отрязваха и се отказахме. Сега малко сме си сменили ролите. Аз работя, пък той гледа децата. Grinning Но трябва да призная много добре се справя. Води ги непрекъснато някъде по паркове. Днес /по-соро вчера вече/ ги заведе на плуване в Спартак. В началото не са искали да влезнат в басейнчето, но после са влезнали и им е харесало. В сряда ще ходят пак. Дени малко трудно се е отпуснала, но и тя се е хванала з пръчката и е направила няколко обиколки на басейна. Малката е била по-безстрашна.


Аз малко съм изпуснала нишката в темата, но ще се опитам да наваксам.

За чорапките да си кажа, че и моите си спят в момента с чорапки. Те се отвиват непрекъснато, така че сега им е добре.

Поздрави на всички!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ваня, на добър час! Ще ни липсвате, но ви разбираме и се радваме за вас.  bouquet Надявам се да пишеш, когато можеш и да разказваш за вас.   bouquet Целувки на Румен.
   bouquet
Моят син винаги спи с чорапи  Peace защото се отвива постоянно
Досега на зъболекар не съм го водила,но реших другия месец да го заведа  Peace

# 41
  • Мнения: 14 133
irka, по-бързо да минават тия месеци и пак да сте заедно.   Praynig
Дано съпругът да е вече по-добре.  Praynig

# 42
  • Мнения: 4 967
Ирка, честито и от мен! Дано бързо-бързо се изнижат тези месеци и всички отново да сте заедно! Пиши по-често, да знаем как си и как са децата! Hug
Wild Child, много, много късмет, много да сте здрави, всичко да се подреди както вие го искате! Непременно пиши как сте! Hug
Косето сме го водили на зъболекар с нас. Така профилактично. Първоначално не искаше да си отвори изобщо устата, но то си беше преди 2 години сигурно. После започнаха да играят на гоненица и гъделичканица с доктора и докато Косето се заливаше от смях, докторът успя да му прегледа зъбките. Слава богу нямаме никакви проблеми, бели и подредени. Дано и след смяната пак са така. Иначе съм замислила скоро пак да отидем. Ще го накарам вече да седне на стола, да отвори уста, да свиква с тия процедури сега когато няма проблемни зъби. Ще заведем и малката, въпреки че още не сме изкарали всички зъбки. Laughing
Лого5ка, как сте днес?

# 43
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Лого5ка, пиши как сте?
 Praynig Дано се оправи бързо!

irka, по-бързо да минават тия месеци и пак да сте заедно.   Praynig
Дано съпругът да е вече по-добре.  Praynig
Praynig


За протокола : Алекс мрази да спи с чорапи.

# 44
  • Мнения: 2 732
И моята спи без чорапи .Даже като ми каза ,че в градината спят с чорапите много се учудих .Но вече се постопли и там ги слагали без.

Общи условия

Активация на акаунт