Вечке, давай снимките от срещата в DE 72!

  • 13 576
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Мда, мноооого деца минават преz уШни инфекции. До сега ни подминаха, но ето 4е сега ни тръШна, 2 дни преди РДто  ooooh!  Тъпо, ама не е неЩо драмати4но, с АБ Ще й мине бърzо, каzват. Колкото и да не оби4ам АБ, понякога е zа добро.

# 46
  • Мнения: 1 242
Ух, че гадно! Възпаление на ушите, горкото дете.
Бързо оздравяване и на малкия жабок, и на Милена!

Чудничко сте изкарали, личи си. Другия път, срещайте се, моля, в по-големи градове. Или поне в такива, до където лети директно нашата фирма.
Ще кажете, ела в Нюрнберг, да ама баш тогава съм в Хамбург Sad
Най-малкото, защото искам Вечка да ме види през нейния обектив. Току-виж магарето по-лично ще излезе. Mr. Green

Петка, макар че пилците се броят наесен, септември ще бъде май, ама може май и да е август. Аз май съм най-напред от всички немски септемврийски мами. Май-май е много условно. Май ще е момиче, но може и май да е момче. Абе майната му на всичкото май. Важното е да са здрави бебоците и ние покрай тях!

Кви да ги намармаладя днес? Вие какво готвихте? Вярно на отчетна го обърнах(ме). Mr. Green

# 47
  • Мнения: 911
Мамун, аz правих чили кон карне (ама с татар). Днес се иzлъгах да ходя до центъра с Малик с трамвай, та ни наваля, пък и трамвая не тръгваше оттам, откъдето помнех, ама важното е, че Малик се иzкефи.
Ушните инфекции са кошмарни, Малик е имал два пъти, единия път имаше чак перфорация на тъпанчето. Гадна работа. А и аz имах преди четири години, все едно те болят пет zъба плюс менстр. болки едновременно.

# 48
  • Мнения: 2 907
Ушните инфекции са кошмарни, Малик е имал два пъти, единия път имаше чак перфорация на тъпанчето. Гадна работа. А и аz имах преди четири години, все едно те болят пет zъба плюс менстр. болки едновременно.

Мале, как го описа - 5 зъба и менструални болки. Представям си...

А чилито нали знаете какво става след това в тоалетната?  Mr. Green

Ако Мамуната не е влизала в края на предната тема, където и честитих бременността, искам пак да се повторя. Честито Маймуно!

# 49
  • Мнения: 47
Дами, очарователни сте. И слънце по поръчка сте имали. А тези свирачи вярно ли е, че са от Шуменско?

Мамунка, честито. Мислих, че ще го обявиш на финала.....

На болните, бързо оздравяване. И нещо от опит, ако изтичат секрети от ухото, трябва добре да се почистват.

# 50
  • Мнения: 2 907
Новичке, ние спорихме 10минути за тях. Като минахме покрай тях, Вечка вика " тея са българи". Ние останалите и отговаряме, че няма да са бг., имат цигански вид, ама не са точно като нашите, а и музиката не беше балканска. Вечка обаче държи на нейната. Хванахме се на бас, тя отиде и направо ги пита " Откъде сте бе?" и те си казаха хората. Аз загубих баса, оставих им за по една бира, те засвириха тогава българско  Grinning

# 51
  • Мнения: 4 138
на всички боледуващи дечица бързо оздравяване.
жабата дил, и ние бяхме 2 дни с 40, 3. даже май три бяха. полудях. и след 4 дена, все едно нищо и е нямало. дано е така и при вас. аз мисля че при алекс бяха зъбите, кучешки. нямаше други симптоми освен температура. смъквах с нурофен и вана, оставях я да се пличкоти в нея във вода, малко по-студена от обикновено, но това е рисковано и при всяко дете е различно.
уши още не са я болели. аз имах веднъж възпаление.............хич не ща и да си спомням. но с АБ то минава бързо.

мисти, хич не си ми дебела даже, ама ти все се втеляваш. според мен дебели жени няма, докато не започнат да тежат повече отколкото са високи Mr. Greenкакто казва вечка, диетите са глупаво нещо. спорт - да, но да не ям каквото ми се яде - няма да го бъде. може с мярка, ама груби лишения ми действат на психиката.
освен това знаеш, че си ми слабост и те взимам всяква Mr. Greenважни са инерето вертета.
за нюрнберг не знам дали ще дойда, ще реша в последната минута явно. инак с огромно удоволствие.

# 52
  • Мнения: 9 052
Сашко е кукуряк днес , бута аутото , играе , ти;А, но не беше само зъбите. Беше някакъв кошмар. Татяна внимавай , май маген дарм го водят нашето поради малко разстройство и едно повръщне. След 4 дена с 40, в;ера, само беше вкоп;ил ръ;и;ки в мен и се гушеше не ме пускаше, не си отваряше о;ите и маукаше Саши е болен ,болен   Sad  Sad  Sad
Ушните инфеции също са ужас. Имахме 2 пъти и 2 та с АБ , минава много бързо, но зъбките пожълтявт от АБ. И тъпите шишета не се затварят добре и се изсипват в ;Антата  Sad Бързо оздравяване на Милена  Sad

# 53
  • Мнения: 47
Мистик, питам не за друго, а защото ми става някак никакво като ги видя такива някъде да мизерстват и да викат, че са българи. Повечето ги вършат едни, дето не са за описване. На курса като казах, че съм българка, преподавателката едва не викна на останалите да внимават. Ужас, даже не крие, че сме лоша порода. И все с ирония говори за БГ и за многото ни цигани......

# 54
  • Мнения: 9 052
Мистик, питам не за друго, а защото ми става някак никакво като ги видя такива някъде да мизерстват и да викат, че са българи. Повечето ги вършат едни, дето не са за описване. На курса като казах, че съм българка, преподавателката едва не викна на останалите да внимават. Ужас, даже не крие, че сме лоша порода. И все с ирония говори за БГ и за многото ни цигани......

къв е този курс и каква е тази патка и какви са тез породи и защо е си искашпарите обратно  newsm78
Те нямат толкова цигани, защото са ги изпоизтрепали, което не е много за похвала, а които не са изтрепани са се преселили нак-м изток ... та да си ги прибират много молим .

# 55
  • Мнения: 7 605
Ще се оправим  Wink  Милена си пие 4инно АБто, даже и оЩе поиска  Laughing, хапна и zаспа много бърzо. Миналата година имаШе въzпалени сливици и пак беШе на тоzи АБ и си спомням 4е тогава спеШе много, та поне таzи надежда ми е малка утеха, сега като съм дежурна  Mr. Green А мъжът ми нека ни съжалява и купи пове4ко подаръци от Щатско, 4е с тоzи $ иzлиzа много угодно  Mr. Green В петък му е интервюто zа Канадската работа, но ние и двамата си мислим 4е няма да иzлиzа ниЩо, сигурно парите Ще са по малко. Говорихме и с хора които живеят във Ванкувър и раzбрахме 4е там раzходите били по високи....да видим. Те zнаят колко пари полу4а в момента, да го мислят  Laughing

Аz хрупкам солети и се надявам стомаха ми да се успокои, до сега беШе еднократно удоволствие, но е оЩе раzдраzнен и Фнимавам  Wink

Мерси zа пожеланията, отивам да ба4кам малко, лека ве4ер  Hug

# 56
  • Мнения: 47
Наскоро обяснява на един турчин колко сме икономически неготови за ЕС. Много и е смешно например окончанието -ка, за думи в женски род. Oтначало ми беше неприятно, но вече игнорирам подобни глупости...

# 57
  • Мнения: 508
Mного сте готини мацки Hug и много хубави снимки, 3а което сърдечни благодарности Wink
Две бременни, ама не ви личи хич Rolling Eyes
Хубаво сте си и3карали, то се вижда. Браво.
А3 утре сутрин посрещам голямото. Много се радвам Heart Eyes
А в четвъртък ще е секциото в 13,30. Дано всичко е наред.
3а срещи форумски, ще се глася по към лятото. Ако съм добре може да отидем на българския велик ден до Мюнхен на църква.
Много лошо с тия болести Sad
Скорошно о3дравяване на всички майки и дечица.

# 58
  • Мнения: 9 052
Наскоро обяснява на един турчин колко сме икономически неготови за ЕС. Много и е смешно например окончанието -ка, за думи в женски род. Oтначало ми беше неприятно, но вече игнорирам подобни глупости...

До сега на такова нещо никога не съм попадала. А и да се слу;и не си поплювам с коментарите . Яд я е нещо тази и ти ако не и свиеш перките ще си изкарва простотията с подобни глупости. Аз ли;но бих я помолила да си мери думите или просто да ида да рекламирам курса и да си взема парите след див бг скендъл по балкански.

# 59
  • Мнения: 1 242
Мистичната, благодаря! От сърце ти желая и теб да те навести щъркелът, когато му дойде времето!

Новичка, ако не ми трябваше сериозна причина за отказ на едно мечтано пътешествие, щях сигурно от болницата да пиша, права си.
На твоята даскалка можеш да ú разкажеш, как един познат българин не можеше да си купи пуешко при месаря тук. Все заставаше на гишето смело, но вместо Pute от срам казваше Hähnchen. Понеже тя няма да разбере вица, нека си преведе Pute плюс любимото ú окончание за ж.р. в българския език. Така всеки път като си купува пуешко ще се сеща за България. Mr. Green Пуйката ú с пуйка!


Другите, подули тумбака, да не четат!

Вечеряхме Bärlauch-Bandnudeln в Lachs-Pesto-(малко)Sahne-Soße. С пармезанец отгоре. Чак на Алекс му пращяха ушите.
Конкурирам Асяляйн с копривата, а? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт