Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи

  • 9 750
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 217
Благодаря ви за подкрепата! При пълната липса на настроение, вие ми действате много добре  Hug

Аз се сещам кои са плодовете, спокойно.. още малко и ще ги пуснат по пазара  Wink

# 76
  • Мнения: 498
Леле, колко сте изписали...

elissa_kv за килограмите и аз съм качила около 3 май... ам и при мен е относително, защото се меря като ходим при свекито, а там кантара не дава много реално, т.т. се притеснявам да не съм качила и повечко... Embarassed поне вече в старите дрешки и дума не може да става да се побера...

Я ми кажете през нощта като спите боли ли ви коремчето... в смисъл, тъй като аз много се въртя и имам чувството, че вече обръщам корем в не в 9-ти, ами в 19-ти месец... по-скоро като тежест и все не мога да си намеря място... милото каза, че май ще ме праща а дивана да спя  hahaha

Добре дошли на новите мами!    bouquet

# 77
  • Мнения: 217
Ина, ако спиш по гръб, тежестта на бебето, матката и т.н. може да ти притиска вена кава /така май се казваше/ и затова да чувстваш тежест, задъхване, сърцебиене и да не ти е удобно... Затова препоръчват да се спи на една страна... въпреки че да ви кажа на мен все още не ми пречи да си спя и по корем...няма какво да ми убива още...

# 78
  • Мнения: 1 336
Добро утро и от мен  Hug
Аз новата детска стая си я правя за двете деца, но определено само баткото ще преместя там, бебето ще спи в неговото легълце поне до 2 години в нашата спалня! Синът ми си спи в неговото легло от изписването от родилния дом, но в една стая с нас.
Мамчета, всички планове са излишни преди появата на бебечето, всяко бебе си има свой темперамент и характер, някои дечица спят повече и са по-спокойни други на всеки кръгъл час са будни. Тези съвети без хранене нощем и носене на ръце на педиатрите им казвам да си ги прилагат у тях, ако някой може да си остави бебето да пищи 2 часа, защото щяло да се разглези нека си го оставя... предпочитам да го гушна и успокоя и точно след 3 минути е заспал спокоен... или да давам вода между 23:00 и 7 по 10 пъти, защото не трябва да го храня  Wink правила съм няколко опита, който може нека си го прилага  Peace аз предпочитам да си гушкам бебето, а едно бебе никога не плаче без причина според мен, ако е нахранено и сухо, значи има нужда от повече сигурност  Peace Що се касае до храненето като му дойде времето то само започва да пропуска хранения, които са му излишни. Бебето не бива да се оставя да плаче  Naughty последните книги за отглеждане и възпитане на детето са категорични!
Всеки си има своята собствена теория разбира се  Peace
ina.gg , аз лично не усещам нищо като спя, не ме боли, не ми тежи.

# 79
  • Мнения: 1 020
ina.gg еми ако се мериш на един и същ кантар, дори да не е верен, той ти отчита промените в теглото Simple Smile
мен ме наболва и доста се будя вечер като е по остра болката... но аз спя доста усукана и затова  #Crazy
feel_u май по-малкото зло щеше да каже всеки за кой плод си мисли, че иначе всеки се сеща за любимия си плод и така или иначе ни се дояжда  hahaha
леле не искам да си помислям как ще се търкалям след месец два, като не ми се гади толкова много вече  
така ще съм -  Joy

# 80
  • Мнения: 11
ina.gg тежест не,по-скоро тогава повече усещам къркорене на червата,болежките от ляво и от дясно  Grinning всъщност като се замисля сутрин усещам корема по "напрегнат", но го отдавам на това ,че ми се ходи по малка нужда и така.
А сега с тея тайнствени плодове ми разпалихте любопитството и като заклет фен на плодовете ме човърка да разбера какви са те  newsm47

# 81
  • София
  • Мнения: 965
Severinka, благородно ти завиждам, че имаш толкова разбран шеф!
Аз също си мислех, че няма да имам проблеми с моя, но съм се лъгала жестоко, просто не може да прикрива,че го е яд че съм бременна и няма да има човек до него който да му върши работата, имаше наглостта да ме попита даже и колко време мисля да съм по майчинство - 3, 6 или 9 месеца. Още гадости ми наговори, но няма да навлизам в подробности, че започвам да се ядосвам, а не е хубаво за бебка.
Mила, напълно те разбирам!!!
Аз още не съм казала в работа поради тази причина, че ще почне едно цупене и ще ме гледат като престъпник - как може да забременея в най-силния сезон без да ги питам!!!!!!????? Mr. Green
Ще откачат и ще го сметнат за нелоялно отношение към фирмата
Майната им- защо не направиш както аз съм намислила - живот и здраве всичко да е ОК и след месец излизам в болнични до раждането. Проучила съм нещата и това е най добрия вариант за мен и от към финансова гледна точка. А и няма да си натроварвам детето като се ядосвам тук по цял ден! Искам една спокойна и щастлива бременност далеко от лоши и завистливи очи и мисля да си я усигоря  Hug

# 82
  • Мнения: 217
Това за храненето на бебето през нощта наистина е много индивидуално... въобще всяко бебе си е различно... някои се задоволяват с вода, други много бързо се усещат и се съпротивляват неистово, докато на й-накрая ги нахраниш... моето нямаше нищо общо с това, което пише по книгите... да се храни на 3 ч, да не яде през нощта... въобще - никакъв режим за нищо.
Сега има една нова тенденция - да си неотлъчно с бебето от раждането му през първия месец, защото този период му бил нужен за адаптиране към външната среда и телесния контакт с майката спомагал за това. Т.е. да го носиш в слинг, да спиш с него... Абе малко ми се вижда в повече и не знам дали някой го е изпробвал и дали наистина тези бебета нямат колики, както се казва в статията. Както и... полагане на гърдата през първия половин час след раждането, т. нар. имприйтинг. Ама това в БГ... малко трудно става...

# 83
  • Мнения: 498
Да, подкрепям Енигма . Кажете какви са тези плодове Grinning Ох, то да е само тежестта, добре, ама вече и по корем не мога да спя, а това си ми е любимата поза... гърдите така ме болят, че ми идва да пробия две дупки на леглото  Laughing Но явно ще се спи на една страна... какво да се прави.

# 84
  • Мнения: 217
Да, подкрепям Енигма . Кажете какви са тези плодове Grinning Ох, то да е само тежестта, добре, ама вече и по корем не мога да спя, а това си ми е любимата поза... гърдите така ме болят, че ми идва да пробия две дупки на леглото  Laughing Но явно ще се спи на една страна... какво да се прави.
Като дойде лятото, изкопавам си 3 дупки в пясъка, едната за корема, другите за гърдите и си наваксвам липсата на лежане по корем докато спя Sunglasses

# 85
  • Мнения: 817
Да, подкрепям Енигма . Кажете какви са тези плодове Grinning Ох, то да е само тежестта, добре, ама вече и по корем не мога да спя, а това си ми е любимата поза... гърдите така ме болят, че ми идва да пробия две дупки на леглото  Laughing Но явно ще се спи на една страна... какво да се прави.
Като дойде лятото, изкопавам си 3 дупки в пясъка, едната за корема, другите за гърдите и си наваксвам липсата на лежане по корем докато спя Sunglasses

feel_u
, това много ми хареса  Laughing Laughing Laughing

# 86
  • Варна
  • Мнения: 152
Да, подкрепям Енигма . Кажете какви са тези плодове Grinning Ох, то да е само тежестта, добре, ама вече и по корем не мога да спя, а това си ми е любимата поза... гърдите така ме болят, че ми идва да пробия две дупки на леглото  Laughing Но явно ще се спи на една страна... какво да се прави.

Ауууууу, каква идея.....

И така като не казвате за плодовете почвам да си мисля за точно това, което най-ми се преяжда...  Wink По - добре кажете кои са, че да ми се яде само едно нещо....  Grinning Grinning 

# 87
  • Мнения: 217
Хайде да пуснем анкета: Кои са плодовете, за които се говори във форума? Тъкмо след месото и обора, ще ни обявят за най-лудите, които очакват да родят през 2008  hahaha

# 88
  • Варна
  • Мнения: 152
1 - череши
2 - ягоди
3 - кайсии
4 - праскови
5 - сливи

друго има ли? Joy

# 89
  • Мнения: 817
Хихи, аз съм за! Мога да допълня

6- диня
7- пъпеш
8 - малини

Общи условия

Активация на акаунт