Задължително ли е една жена...

  • 5 088
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 268
Ами излиза,че българските жени сме по-дащни Embarassed

# 91
  • Мнения: 656
...или просто по-умни.

Всъщност Моника каква кариера направи след скандала? Вози ли се в джипове, организира ли си някаква фондацийка? Нямам инфо, моля кажете!

# 92
  • Мнения: 3 268
На Моника славата й беше 15 минути.Никой вече не си спомня за нея.Преди време попаднах на някакво интервю,в което се жалваше,че никой не искал да се ожени за нея.Е,то всяка к...ва си има и сърцераздирателна история.

# 93
  • Мнения: 2 161
Е,Стефани,защо курва?Нали уж само свирки му беше правила?

# 94
  • Мнения: 656
НАли имаше промени в законите там - свирката не било изневяра...

Обаче както и да е - Моника е тъпа, заведе дело, и вместо сега да кара хубави коли и да си шматка прашките из Белия дом, дава интервюта за тертокласни издания.

# 95
  • Мнения: 6 619
Това е просто виц ,действителността е различна.

# 96
  • Мнения: 3 268
Е,Стефани,защо курва?Нали уж само свирки му беше правила?
Шанел,ако правиш свирка на женен мъж лееекичко се доближаваш до курва според общофорумските стандарти. Wink

# 97
  • Мнения: 2 161
Обаче леекичко  Simple Smile

# 98
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ако някой се издига със свирки,рано или късно се треска....от високо.
Вица е измислен от МЪЖ,ясно е....лошото е,4е и много жени  мислят по същия на4ин.
Хубавото е,4е ги има и другите  Peace
Надявам се процента да расте.........

# 99
  • София
  • Мнения: 3 409
Е,Стефани,защо курва?Нали уж само свирки му беше правила?
Шанел,ако правиш свирка на женен мъж лееекичко се доближаваш до курва според общофорумските стандарти. Wink
... или просто патица.
Изключително глупав начин целият свят да ти наднича в гащите, пардон в устата.

Иначе аз страдам от този синдром от много отдавна.
Успехите ми в деловия свят са приписвани неизменно на външния ми вид и статутът ми е неизменно определян като "специална приятелка" на шефа.
Аз, обаче не се оплаквам.
Наясно съм и по-скоро се забавлявам, да не кажа, че често и умишлено провокирам подобни помисли, за да се посмея, отколкото да се заема да убеждавам света в силата на ума и способностите си.

# 100
  • Мнения: 3 268
Мдааа,тези подмятания за шефа и моя милост и аз съм ги преживяла някога.И аз обичах да провокирам фантазията на колегите си,но сега разбирам,че не съм била много права.Ако трябва обаче отново да преживея всичко това,ще постъпя по същия начин.При всички случаи външността на жената е от огромно значение за успех в кариерата й,но и крайно недостатъчно качество,ако притежава само него.

# 101
  • Мнения: 4 965
Мдааа,тези подмятания за шефа и моя милост и аз съм ги преживяла някога.И аз обичах да провокирам фантазията на колегите си,но сега разбирам,че не съм била много права.Ако трябва обаче отново да преживея всичко това,ще постъпя по същия начин.При всички случаи външността на жената е от огромно значение за успех в кариерата й,но и крайно недостатъчно качество,ако притежава само него.

А още по-сладко е, когато първо си се доказала в работата си, а после включиш в действие женския си чар, за да видят, че насреща си нямат просто 1 робот или служебен и-мейл, а приятно изглеждаща жена и с достатъчно самочувствие с покритие. Wink
Пък и реглажът е важен...

# 102
  • София
  • Мнения: 3 409
О, да.
Въпросният авторитет и влияние на съответното ниво, предполагат докзване на качества преди това.
Всъщност въпросното влияние над шефа ми, видимо с невъоръжено око е обичайният повод за подобни въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт